Moderátoři: cuisine, Mykesh, Pavel Bíteš, mili

Odpovědět
Návštěvník

NAVIGACE TRUCK - iGO Primo2 TRUCK, 4GB, PRODÁNO ZDE :-)

Příspěvek

..
Naposledy upravil(a) Návštěvník dne stř bře 13, 2013 7:55 am, celkem upraveno 4 x.
úte bře 05, 2013 8:04 am

petrpetr321
Příspěvky: 88
Registrován: čtv led 20, 2011 4:41 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

ahoj, opravdu to má jen..4.3palce velkej display? Když updatuju Beckery, tak se divim jak na tak prtavou navigaci muže někdo jezdit v TIR... To je tak do osobáku... ale....nikde jsem se nedočetl zakladní udaje:co tam je za procesor? vyrobce procesoru?...kolik to má operacní pamet RAM? Pokud budu mit jen 64MB tak mi už tak náročný primo bude padat...... 4gb je sice pěkny, ale při dnešních 3.65GB map už docela nedostačující...... ale to neni zavádějící...a proč jen 3měsíce záruku? a jeste k dislpayi-to nemá HD rozlišení? Goclever má jen pokud se nemýlim 480*272? tzn. rozlišení jako 8let staré mio...
úte bře 05, 2013 2:15 pm

iconek
Příspěvky: 524
Registrován: sob kvě 29, 2010 10:48 pm
Bydliště: Mělnicko

Příspěvek

Zdar draku petrpetr321.Neboj, tvoje navi je určitě lepší.Půl Liberce už na ni jezdí.

Trochu jsem ovlažnil strejdu Googla a zjistil sem, že v tom tepe superrychlý procesor 500 Mhz a sekunduje tomu 128 MB RAM.
Co se týče ceny, tahle parodie na navi se dá sehnat za 1019 kč http://gps-navigace.heureka.cz/goclever-navio-405-pl/ .

Software a mapy, co si budeme nalhávat, se dají sehnat za 5 minut na internetu.

Z LBC zdraví Tomáš

EDIT: a recenze na ni taky nejsou dvakrát přívětivé.
Momentálně hledám job.
úte bře 05, 2013 3:01 pm

Návštěvník

Příspěvek

..
Naposledy upravil(a) Návštěvník dne stř bře 13, 2013 7:56 am, celkem upraveno 1 x.
úte bře 05, 2013 3:10 pm

petrpetr321
Příspěvky: 88
Registrován: čtv led 20, 2011 4:41 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

no kurna, jeste mi řekni, že si je doma vyrábíš a už to bude idylka...asi k tobě chodí ty navigace pěšky, že si je nepřeposíláš??? ach jo....ne ja tam mam DDR4:-) a k tomu davam pul kravy zadarmo...:-) jasan.. já to prodavam s mapama ne 2010...ale 2005.. aby to bylo aktualnější:-)
ahoj iconku, v pohodě, tady se zase prodavaji asi utopený navigace.. proto na ně dava zaruku 3měsíce a to už nemluvim jen o rozlišeni 480x272... to je navigace 8let stara??? a fakt myslis, že do TIR je to s timhle LCD ok? realy? ... možná tak na kolo dobrý, až budu nějakou chtít, ale nedej bože abych s sebou někde fláknul:-)..jsou to ty...které někde ležely, nebo jsi to dostal za neprovolaný volný minuty? a ted potredujes vše prodat? A když jsme u té číny, ukaž mi prosim,Tomtoma, Garmina,Mio,nějaký tablety, Sony ericsony, atd. kterej neni vyroben v číně, to pro mě neni argument...... jeste mi tu chybi jedna, a to podstatná věc.....servis... když jen z nějakýho "duvodu" 3 měsíce zaruka... co nasledenej servis? Kde vezmu LCD dislplay? Kde vezmu elektroniku? a kolik mě to bude stat? co dotykový vrstvy na 4palcovej LCD display?když pád LCDčko přežije? kolik to stojí včetně práce? Myslim, že dál se asi nema cenu vyjadřovat, to bude zase v alejich....:-) Kluci Čau:-) timto se s touto rubrikou loučím...:-)čínan z mexico city...
Naposledy upravil(a) petrpetr321 dne úte bře 05, 2013 9:05 pm, celkem upraveno 1 x.
úte bře 05, 2013 8:55 pm

iconek
Příspěvky: 524
Registrován: sob kvě 29, 2010 10:48 pm
Bydliště: Mělnicko

Příspěvek

Stačí napsat email na prodejce a dostal sem potvrzení že je mají v expedičním skladu a pokud vezmu víc než 15 kusů, dostanu na každou slevu 50 kč.Navigace je v Češtině, včetně Windows, má akorát jen polskou mapu.S CZ a SK je dražší o 200 korun.Mít peníze navíc, koupím jich 10, z netu do nich nahraju SW a budu je bouchat za 1500.Aktualizace se povalujou na internetu, stačí trochu hledat.

HW je stejně věechno no name made in Čína.Jak navigace od petrpetr321 tak i ten tvůj Go clever.
A už přestávám rejpat. 8) :hands:
Momentálně hledám job.
úte bře 05, 2013 9:01 pm

petrpetr321
Příspěvky: 88
Registrován: čtv led 20, 2011 4:41 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

to iconek: Přesne tak... nedivim se, já vymyslet elektroniku tak to taky nebudu dávat vyrabet do Germany, kde mi to stoji 50tis.Kč na delnika/měsíc, raději zaplatim 20kč/den čínanovi...200Kč? hahahahaha... ja fakt nemužu...řežu se tu smíchy... hele a když si jich vezmes ode mně 100... tak já ti dam celou krávu a mrazak k tomu:-)hahaha:-)
úte bře 05, 2013 9:09 pm

petrpetr321
Příspěvky: 88
Registrován: čtv led 20, 2011 4:41 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

negovoriš po polsky synu?nooo divny.. ale cpu to ma stejny jako polskej kram,ramky taky, název taky... ...divny..... 5-calowy kolorowy ekran dotykowy..tzn.jeste vetsi.. kurna to je nahoda....a jaký jsou ty kolorowy farby:-)
dukaz misto slibu:

http://allegro.pl/goclever-navio-505-12 ... 99407.html


1 polský zlotý = 6,20085722 českých korun

že by cca 1200Kč...? neeeeee, to neni ono, tyhle nemaj nožičky......

Dobro došli proste Rozpakuj i jedź .-) hahahaah!! Tak já jedžu!!! a beru teda 2 kamiony!!!! ale jen pokud dostanu: KARTA PAMIĘCI 8GB

už fakt končim ahoj ahoj ahoj ahoj:-) Atrakcyjny design i najwyższej jakości materiały sprawiają, że zdobi wnętrze każdego pojazdu.
úte bře 05, 2013 9:38 pm

iconek
Příspěvky: 524
Registrován: sob kvě 29, 2010 10:48 pm
Bydliště: Mělnicko

Příspěvek

A ještě to je vyšší model, já koukal na 405.A soudruzi z polska mi dají plnou 2letou záruku.Zajímavé... :hands:
Momentálně hledám job.
úte bře 05, 2013 9:54 pm

Návštěvník

Příspěvek

..
Naposledy upravil(a) Návštěvník dne stř bře 13, 2013 7:56 am, celkem upraveno 1 x.
stř bře 06, 2013 6:48 am

iconek
Příspěvky: 524
Registrován: sob kvě 29, 2010 10:48 pm
Bydliště: Mělnicko

Příspěvek

Jenže já i petrpetr jsme šofci co vědí, že v dnešní době to jde s penězi v dopravě do prdele a nesnažíme se tady na kolezích zbohatnout.Ty tady překupuješ nekvalitní zboží s tříměsíční zárukou bez možnosti servisu.Já tady jen reaguju na to, co prodáváš a za kolik se to dá reálně sehnat.Na seznamu je již inzerát neplatný a na bazoši píšeš " NEJSEM PODVODNÍK proto nabízím možnost osobního převzetí v Dubí u Teplic s možností prohlídky a vyzkoušení

V případě zájmu mi pošlete nabídku do mailu. Číslo telefonu zveřejním až opravdovému zájemci."

Na bazoši, kde inzeruješ je nabídka té samé navi o 100 levnější s 23 měsíční zárukou.Jasně, objednali ji v Polsku, než dorazila trvalo taky pár dní.Proto těch 23 měsíců.

Já, pokud by někdo měl zájem, jsem ochoten navi objednat, nahrát soft a odeslat zájemci za co jak nejnižší cenu.A hádej proč?Protože pomůžu kolegovi, co třeba neví, jak stáhnout mapy a nainstalovat je, kde je hledat atd.A jestli mě pak za ochotu kolega pozve na pivko, to bude záležet na něm.

Navigace od petrpetr321 je sice taky nějaká Čína, nebudem si nalhávat.Ale vím, že existuje možnost servisu.A kdyby někdo v blízkém okolí potřeboval třeba vyměnit display, napíšu petrpetr 321 o díl a doma vyměním.Klidně zadara.Protože tím pomůžu kolegovi.Samozřejmě nezbytné náklady jako poštovné neřeším, to se zaplatit musí.

Třeba jako teď jsem objednával tureckou píštalu na kamion.Proč ji kupovat v CZ za 1000, když z holandska vyjde za 22,50 EUR i s poštovným a kamarád co tam bydlí, jezdí často do CZ a doveze mi ji.Nebudu po klukovi, kterému jsem ji objednal, chtít ani o cent navíc.A o tom to je.

HOWG
Momentálně hledám job.
stř bře 06, 2013 1:00 pm

Odpovědět

Zpět na „Nabídky služeb a zboží pro truckery“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů