Moderátoři: cuisine, Mykesh, Pavel Bíteš, mili

mirasa
Příspěvky: 1361
Registrován: sob kvě 27, 2006 5:11 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Sice už nejezdím, ale myslím si, že to jde zjistit i jinak než lézt pod auto a sypat piliny na čidlo, které samozřejmě nosí všichni policajti po kapsách, ale co bych se chtěl zeptat, to je někde v nějakým předpisu, zákoně nebo kde definované, že " Pokud se udrží alespoň jedna pilina na čidle ", je řidič považován za piráta? A co když na autě jezdí víc šoférů, jeden si tam magnet dá a další tři ne, chytnou poctivýho, nasypou piliny áááá drží, tak chudáka poctivce opálkujou nebo co?????? Nějak tomuhle nerozumím, měl jsem párkrát čest z BAG, ale nikdy jsem neviděl, že by měli v dodávce ponk se svěrákem, upnutou kolejnici a při čekání na "čechiše bandit" by pilovali do alelujá.
Práci čest,rukám klid.
FH 12 420 2000,FH 12 420 2001,FH 13 440 2007,
FH 13 440 2008, Man TGX 440 2009
Teď Béda Trávníček :)
sob zář 18, 2010 12:23 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

Mirasa... :bigups: :valetsesmihy: :valetsesmihy: :valetsesmihy: :smich:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob zář 18, 2010 9:02 am

Jinni.H
Příspěvky: 12
Registrován: úte bře 25, 2008 10:59 am
Bydliště: Benešov

Příspěvek

Co k tomu dodat...?
:clap: :valetsesmihy: :lol:
sob zář 18, 2010 7:56 pm

grifin6

Příspěvek

BAG- je totis nemecka zkratka pro obrabece kovu !!!... pozor videl jsem jim v dodavce soustruh,frezu,autogen,co čko,triodinu,horizontku a mostovej jerab !!!...takze ty piliny tam jiste nametou.... :kun: 73
čtv zář 23, 2010 9:48 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

to je jako pěkná chujovina sypat piliny,když se přímo v čidle nachází magnet kterej se točí okolo snímače 8) 8) 8)
2x Nissan atleon 210
úte říj 26, 2010 12:11 am

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Magnet už má každej debil, to by chtělo přijít na trh s něčím novím, třeba s elektromagnetem ovládaným pře bluethooth :idea:

Betreib Arbeiten Gestellung = BAG

což je vlastně zastoupení firmy: Fabrik für die Herstellung von Magneten GmbH
BES - běs
úte říj 26, 2010 12:24 am

xkubisekx
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 363
Registrován: ned lis 02, 2008 1:32 am
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Elektromagnet není žádná novinka, už to tu na fóru někdo prodává... A piliny na čidlo? To napadlo koho?

BAG - Bayerische Autobahn Gestapo
Není umění jet na západ, ale na východ. Do portugalska dojede i chobot s osobákem, do Kazachstánu Pan řidič...
sob říj 30, 2010 7:01 pm

Ladix
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3421
Registrován: stř lis 07, 2007 10:19 am
Bydliště: kousek od chlumce nad cidlinou pres dalnici

Příspěvek

Bundes Autobahn Gestapo :wink:
M-B Atego 1218 frigo
sob říj 30, 2010 7:20 pm

Demolition Man
fandík
Příspěvky: 1067
Registrován: pát led 09, 2009 4:22 pm
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Příspěvek

jenom to čtu ty německý slova a je mi zle :roll: :D
Pánbůh! Doprovázej mě na cestách a já ti budu vdečný.
sob říj 30, 2010 9:56 pm

vitek28
Příspěvky: 6
Registrován: úte dub 26, 2011 9:43 am
Bydliště: Brno

Příspěvek

jo jo jezděte na magnet vyhazujte kolečka a pak se divte že není nikde solidní zaměstnavatel děláme si to sami borci a až se někde vymelete nebo vám někde dají likvidačního flastra tak si pak stěžujte jak je to nespravedlivé.Pokud nikdo nebude vyhazovat kolečka a nikdo nebude chtít jezdit s autem s magnetem tak se to u nás úplně ztratí:Tak si pak nestěžujte,já sám jsem odmítnul cca 4 nabídky práce ale jezdilo se přes aetr a já na to kašlu mám rád své peníze a svůj život ještě víc.Než si tam ten magnet dáte tak zkuste nejprve přemýšlet a mám takovej pocit že se vám tam i nadále zapíše průměrná rychlost pokud se nemýlím.
čtv kvě 12, 2011 2:49 pm

PETR1
Příspěvky: 442
Registrován: ned bře 21, 2010 11:46 am
Bydliště: u tří koček

Příspěvek

Vítek 28 přesně jsi to trefil " zkuste nejprve přemýšlet "vše co je v povolání řidiče po...ný za to si řidiči mohou sami,jeden na magnet popojede u rampy a druhý aby byl lepší tak dojede na vykládku a třetí na to jede přes republiku.Pak tady pročítáme o dopravcích jací to jsou vydřiduši ale to že jim na to mnozí z nás nahrajou už se moc nechlubí.
pon kvě 23, 2011 8:42 am

iconek
Příspěvky: 524
Registrován: sob kvě 29, 2010 10:48 pm
Bydliště: Mělnicko

Příspěvek

Pravda.Jezdím u malý firmy.Jsme tři kamiony a tři řidiči.Já a kolega jezdí podle AETRu a jeden stíhá jezdit furt.Ono, my si myslíme že jsou policajti blbí, ale nejsou.Abych měl v každym měsíci 14 dní dovolenky, to dokápne i fakticky volovi, že to nějak nejde :D :) :( :shock:

Nehledě na rozdílný stavy kilometrů na kolečkách a jedno k druhýmu."Já jsem měl dovolenku,ale někdo jezdil mý autem, jen to nemůžu doložit kdo".A půjdou po provozovateli a je po prdeli.
pon kvě 23, 2011 11:04 pm

emcaa
Příspěvky: 3
Registrován: úte led 18, 2011 9:54 pm
Bydliště: Girona

Magnet na převodovce

Příspěvek

Magnet na převodovce
Určitě jste to už zkusily, pokud ne, tak jste o tom aspoň slyšely.
Kdo tvrdí z kamioňáků že se s tím ještě nikdy nesetkal a neslyšel o tom tak určitě lže !!
Příloha:


Obrázek

Rozdělil bych nás řidiče do tří skupin:
1 Ti co ho nepoužívají vůbec. (smekám)
2. Co ho používají na pohnutí od rampy (nemá se to, ale chápu je)
3. Ti kteří se nestydí na něj přejet celou Francii! (nemají za volantem co dělat)

Co se mého názoru týče tak ty poslední bych za volant ani nepustil, no a pokud by je chytli někde na dálnici tak by jim ten řidičák měli vzít asi na doživotí!!
Nedávno sem potkal jednoho Slovenského kolegu co jezdí u firmy (pri..fr......) a ten mi řekl, není problém pokud se spěchá tak valíme na magnet celou Francii. Pokud nás zastaví tak voláme šéfa no a protože jedeme dva tak každý 4200eur... Šéf zaplatí a jedeme dál?!?!
Názor si udělejte na to každý sám........

Ceník Magnetů na převodovce:
Francie 4200eur (za řidiče)
Německo 3200-5100eur
Česko 50000kč + Správní řízení
Slovensko 2200eur
Španělsko 6800eur

Každý si může spočítat, jestli se mu to vyplatí ?!

S pozdravem admin www.truckeri.cz
úte pro 06, 2011 6:08 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

v Německu se jedná o trestný čin :?: pokud se nepletu
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
úte pro 06, 2011 8:57 pm

Bathory
Příspěvky: 5
Registrován: pát úno 19, 2010 1:57 pm
Bydliště: Krásná u Aše
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

"Jejich jednání je krajně nezodpovědné. Řidič, který porušuje a nedodržuje přestávky stanovené zákonem tak s mnohatunovým nákladem ohrožuje život svůj i ostatních účastníků silničního provozu," doplnila krajská policejní mluvčí s tím, že zadrženému řidiči hrozí desetitisícová pokuta a zákaz řízení na jeden rok.

Zdroj: http://vary.idnes.cz/ridic-kamionu-pouz ... zpravy_sou

S pozdravem http://www.protruckery.cz
ned pro 11, 2011 3:27 pm

Odpovědět

Zpět na „Nabídky služeb a zboží pro truckery“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů