Moderátoři: cuisine, Mykesh, Pavel Bíteš, mili

Odpovědět

Jste spokojeni s Vaší současnou navigací?

ANO
87
64%
NE
48
36%
 
Celkem hlasů: 135

Ladix
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3421
Registrován: stř lis 07, 2007 10:19 am
Bydliště: kousek od chlumce nad cidlinou pres dalnici

Příspěvek

ty v.... vy ste telata jak hrom udelat o jedne cinske kokotine tristrankovy roman :lol:
M-B Atego 1218 frigo
pon kvě 30, 2011 8:04 pm

vitek28
Příspěvky: 6
Registrován: úte dub 26, 2011 9:43 am
Bydliště: Brno

Příspěvek

no nav vyzkoušena,jako na to aby to dobře vypadalo nebo aby jste se podívali tam kde to neznáte a ani jste neměli ponětí že tam nějaká silnice vede je to moc super věc, trasa Brno Praha po D 1 kde to teda nikdo nepotřebuje tak jsem si tam tu trasu zadal abych teda mrknul co a jak mě chtěla hned shodit na humpolec a spodem do Prahy což jsem jako nepochopil :lol: a to i cestou na zpátek co se týká Ústí nad Labem tak tam trasa není možná,další výborná hláška je počátek cesty je mimo z čehož jsem byl úplně mimo :lol: v německu to fungovalo dobře viděl jsem zákazy předjíždění a značky pozor dobytek.No shrnu to asi takto,zlatej atlas a cedule u silnic.Toto je můj názor.
čtv čer 02, 2011 3:12 pm

petrpetr321
Příspěvky: 88
Registrován: čtv led 20, 2011 4:41 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

takže jsem se k žádnému rds-tmc neměl šanci dostat, každopadně je k dispozici nová mapa- zatim ČR pro TIR. Občas mě to taky táhlo kokotinama, ale update map to vyřešil...popř. správné nastavení hmotnosti vozidla, nebezpečí nákladu,náprav atd.
pokud chcete aktualizovat, pošlete mi zprávu.mam mapu CR z 3/2011( před měsícem vylezla i pro TIR)
čágo
stř čer 08, 2011 9:46 pm

petrpetr321
Příspěvky: 88
Registrován: čtv led 20, 2011 4:41 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

to Ladix: od toho jsou fóra, aby lidi diskutovali ...pokud se to někomu nelíbí/nebaví ho to číst atd., nemusí přece reagovat a jde do jiného tématu... jak jednoduché....
stř čer 08, 2011 9:54 pm

landys
Příspěvky: 40
Registrován: čtv srp 16, 2007 9:49 am

Příspěvek

Jo jo, na aukcích se vynořila spousta obrovských navigací s jemným displejem a spoustou funkcí navíc, včetně DVB-T atd a hlavně za hubičku. Asi bych se dost bál jít do neznačkové navigace, zkoušel jsem asi 10 značkových a některé mě fakt nechaly bloudit. Pokud je na tyto kladná odezva, tak by mě zajímalo, jestli si tam můžu dát různé itineráře, tedy jednak že chci jet do Rakouska přes Jihlavu, ale že se chci napřed zastavit ve Znojmě, pak na jednom místě pod Vídní a jako cíl třeba Wr. Neustadt. To umí taky? A třeba i optimalizaci trasy? Shoduje se to pak s TomTomem a algoritmem Toll Collect v Německu?
Začíná se mi to líbit, snad bych do toho taky šel!
ned čer 19, 2011 7:21 pm

petrpetr321
Příspěvky: 88
Registrován: čtv led 20, 2011 4:41 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

ahoj, jasně je tam možnost přidat tzv.prujezdný body popř. je i mezi sebou prohazovat, přidávat oblibeny mista ( používám s kolegou- měl jsem asi 23míst s nakladkama, kolega, co u nas začel jezdit je potřeboval; než složitě všechno dopisovat, tak jsem mu dal soubor z my navigace do jeho , cca 3s a už frčel), no co se týče DVB_T , tak tam bych byl docela opatrnej, pokud nechcete pozorovat fotky- při lepším, navigace typu s DVB_T, nějak nevěřim , že by to fungovalo.Kluk si koupil od Sencoru nějakej přehrávač do TIR, mělo to 2displaye tušim 10palcovy a že si bude přehravat DVB_T (cena okolo8??tis.Kč), ok fungovala mu jedině tak NOVA,a to ještě kostičkovaně;takže nic moc s citlivostí... za to přímač do notasu do USB- supr a já si ho němůžu vynachvalit a ten obraz je taky někde jinde... takže ty navigace s DVB_T bych asi nekupoval. To je jen muj názor:-) Jak jsi mluvil o té značkovosti a neznačkovosti, předevčírem jsem si přivezl novou Ledničku BOSCH.Na kompresoru je MADE IN CHINA... když jsem rozebral- jen na kukačku nefunčkní DVD Přehrávač Panasonic - uvnitr všechna elektronika MADE IN CHINA, zkuste si rozebrat nefunkční autoradio od Pioneera- co tam najdete? MADE IN CHINA. Takže dneska z tý ceny navigace např. Garmin nebo TomTom zaplatíme víc než polovičku jen že se to tak jmenuje a nikde není záruka, že jí nehrábne:-) uvedu příklad : Kupoval jsem si novej telefon před rokem? za 13tis.Kč, ten HTCTOUCHHD2 nebo tak nějak se jmenoval, právě v doměni , že je to značkový a vydrží to... no a před měsícem mi konečně vrátili penize- 3x tam měnily základní desku, a měli měnit po 4té,protože ten telefon prostě nezapínal, když jsem viděl tu desku- zase MADE IN CHINA...takže dneska už je jen značka / neznačka v elektronice pro mě nepodstatná věc, doba kdy člověk koupil telku od např. Sony a ta vydržela a hraje ještě dnes už je dávno pryč...a dávat jim prachy za značku TomTom , Garmin, Sony, to já raději zakoupim věc, které je odzkoušena a hlavně se mi libi, že když budu chtit změnit navigační program, pouze si ho "opatřim" a nahraju a to zařízení ho zblajzne, na origo Tomtomovi nerozjedu Garmin, na Garminovi nerozjedu ROute 66 atd. Tahle je stejná jako Nav.N750 pro TIR, má jen větší display, občas ji někdy hrábne(ale je to jen program, PC se mi taky čas od času na chvilku zblázní), když udělaji nove mapy, jednoduše je tam překopiruju a nemusim jim platit 3tis.Kč za update atd atd. A za tu cenu ani nebudu na%ranej, když mě upadne, někdo mi ji ukradne atd. Snad jsem tim nikoho nenaštval, chtěl jsem tu jen vyjádřit názor:-)
pon čer 20, 2011 9:13 am

petrpetr321
Příspěvky: 88
Registrován: čtv led 20, 2011 4:41 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Čau pánové,
kdo má zajem o radary, jak pevný, tak prujezdový, kamery semafory, nebezpečný mista, atd. atd je to celý EU. tak si stáhněte, kdo nemáte :

http://www.uloz.to/9516067/speedcam-txt

následně vlezte do navigace a do složky /Pr#imo/con/speedcam/

vymažte odsah tohoto adresaře, pokud je nějaký a dejte tam soubor výše uvedený.
Upozornění lze nastavit pouze když je signal ze satelitů- mužete si vybrat jestli vizualní, nebo i se zvukem v menu / nastavení / zvuky
mějte se fajn
úte čer 28, 2011 6:01 pm

Milan7
Příspěvky: 6
Registrován: pát úno 11, 2011 8:04 pm
Bydliště: MB

Příspěvek

zdravim, mate uz nekdo mapy - zapadni evropu Q2 2011 - navteq nebo teleatlas - to je jedno? nejlip i s daty pro trucky...

diky za odpoved
pon črc 25, 2011 3:12 pm

petrpetr321
Příspěvky: 88
Registrován: čtv led 20, 2011 4:41 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

čauky,
zatim jsou nejaktualnější s datama pro tir a čislama popis.atd, co se ke mě doneslo- Q1.2011, nemělo by ale dlouho trvat a měly by bejt uvolněný novější...jinak je novej soft do navigaci, jen samotnej prog.,verze 1.2, mapy zustavaji stejný, tak jestli chcete , pošlete mi souk.zpravu.a pošlu odkaz...hlavně si to nejdřív vše zazalohujte do pc než budete dělat jakýkoliv změny...pak už je to brnkačka... :lol:
sob srp 13, 2011 9:38 pm

mr.Pablo
Příspěvky: 4
Registrován: úte bře 08, 2011 8:24 pm
Bydliště: Valašská Bystřice

Navigace

Příspěvek

Zdravím všechny pány řidiče...
mám menší problém z touto navigací...po aktualizaci map mi nejdou popisná čísla.Nevíte kde by mohl být problém??? Děkuji moc za pomoc..
stř zář 21, 2011 8:59 pm

petrpetr321
Příspěvky: 88
Registrován: čtv led 20, 2011 4:41 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

ahoj, urcitě jsi do map nedal soubor s číslama popisnýma... musi se jmenovat naprosto stejně jako mapy, ale končí fpa--- např. když budu mít soubor Czech20112.fbl-jako mapovej soubor, tak k tomu musíš mít Czech20112.fpa proto ti to určitě nemaká.
.
čtv led 12, 2012 7:11 pm

petrpetr321
Příspěvky: 88
Registrován: čtv led 20, 2011 4:41 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

ahoj kluci, v soukr.zprávě máte info a nejnovější ma°y včetně Poiek- je tam i " vybočení " za Laňákem...komu jsem to neposlal, nechť se u mě hlási:-)
mějte se fajn
čtv led 12, 2012 8:49 pm

JohnyS
Příspěvky: 116
Registrován: pát bře 13, 2009 7:08 pm
Bydliště: Strakonice

Příspěvek

heůle odkaz už nefunguje nebo spúíš inzerát je vymazán. můžeš mi poslat nějaké fotky a parametry a cenu? díkes
čtv led 12, 2012 11:08 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

hele přijed a i s flašou to máš za děkuju ....pokud máš notas a gps....máš to kousek :D
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
čtv led 12, 2012 11:22 pm

petrpetr321
Příspěvky: 88
Registrován: čtv led 20, 2011 4:41 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

ahojo,

http://mobily.hyperinzerce.cz/gps-navig ... ka-beroun/

pokud bys chtěl mapy, dej vedět přes PM, pošlu ti odkaz na uloz.to
pát led 13, 2012 11:30 am

Odpovědět

Zpět na „Nabídky služeb a zboží pro truckery“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů