Moderátoři: cuisine, Mykesh, Pavel Bíteš, mili

Odpovědět

Jste spokojeni s Vaší současnou navigací?

ANO
87
64%
NE
48
36%
 
Celkem hlasů: 135

petrpetr321
Příspěvky: 88
Registrován: čtv led 20, 2011 4:41 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

nazdárek kolegáčkové,
mam nové ma*y do kamionu -celé Evropy do teto navigace...udělal jsem pro Vás celej pack, aby jste to udělali jednoduchým systémem- připoj k pc,smaz;nahrad a jeď.-)
takže kdo chcete, pošlěte mi soukromou zpravu :-) pošlu odkazík...
A pozor... musí to bejt navi z tohoto inzeratu:

http://mobily.hyperinzerce.cz/gps-navig ... ka-beroun/


jen na ní mam udělanej zjednodušenej aktualizační pack s mapama pro kamiony...
Pro jiny navigacky mapy nemam, ale můžu popátrat, takze ostatni na dotaz...
stř bře 28, 2012 11:40 am

chosee
Příspěvky: 45
Registrován: pon zář 21, 2009 2:28 pm
Bydliště: valašsko

Příspěvek

Zdravím kolegové. I když mě normálně inzeráty nezajímají, využil sem této nabídky. Ochota velká a do 3dnů byla doma. Jezdím s ní už asi druhý měsíc a musím říct,že jsem nadmíru spokojen,opravdu velký displej, snadné ovládání a hlavně velmi dobré mapové podklady. Takže kdo koupí, asi neprohloupí. Jen sem teda nezkoušel ty aktualizace,sem na to celkem antitalent.
špatně placený turista...:-)
ned dub 01, 2012 3:33 pm

petrpetr321
Příspěvky: 88
Registrován: čtv led 20, 2011 4:41 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

ahoj kluci....
kdo má tuhle navi: další novinka...


...nové rada*y celé EU z 30.3.2012

http://uloz.to/xnHHx3P/speedcam-txt


vybraný .txt soubor nakopírovat do Pri*o\Content\speedcam

Pokud tam najdete nějaké soubory , tak před tím vše smáznout a jen nakopírovat tento nový...pak stací navi jen zapnout a frčíte...

mějte se
pon dub 02, 2012 11:23 am

petrpetr321
Příspěvky: 88
Registrován: čtv led 20, 2011 4:41 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

to chosse: pokud budeš mit jakýkoliv problem s aktualizací..pisni mi soukromou zpravu, nic na tom neni...
pon dub 02, 2012 11:34 am

petrpetr321
Příspěvky: 88
Registrován: čtv led 20, 2011 4:41 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Zdravim,
jen bych vám chtěl tady popsat jednu navigaci, která se mi dostala do ruky, jedná se o navigaci velikosti 7, kterou zakoupil náš kolega řidič TIR od prodejce z Ostravy......
Zakoupil ji 10.4.2012
jakmile mu přišla, zjistil že je na ní vadný konektor miniUsb...takže se rozhodl kontaktovat zmíněného prodejce, ten mu oznamil, že mu navi v pohodě vezme na reklamaci, ale za cenu 500Kč a konektor mu vyměni, když kolega protestoval, že ji sotva vybalil, tak se s nim o tom prodejce absolutně nechtel bavit a jednal zpusobem- ber nebo nech...samodřejmě se na to kolega vyprdnul...a zkusil kontaktovat mě, jestli mu mohu pomoci...

Takže mi předal navi...udajně navi do TIRu...následovalo ale mé veliké překvapení...nainstalován software Igo(ne I*O Pr*mo), u kterého jsem zjistil , že již 11/2011 měl problemy s naskočením navi a tzv.padala cca každých cca 8hodin...to jsem se pokusil odstranit... byl problém v samotném FW navigaci, takže bez možnosti nějaké opravy...další překvapení následovalo po zapnutí... byl tam jen mod pro Automobil a Autobus......to bylo vše.. Po připojení navi k memu pc jsem zjistil , že jsou v navi obsazene mapy, které jsou za 1.- 2roky stare a ještě k tomu na naprosto jinou verzi Navigačního softu, bez potřebných licencí....takže by to nemohlo fungovat ani s párem volů... další překvapení, které prodejce označil jako mapy celé T*R Evropa- celkem v navi obsaženo cca 6 států Evropy....že v navi nebyly absolutně data pro tahač, čísla popisná, 3Dterén byl uplně v jiné složce než mel byt, to ani zminovat už nebudu...pro jistotu tam ale prodejce dal 3Dter*n severní Ameriky a Nového Zelandu, o celé Evropě nikde ani zmínka... o dalších věcech se už ani zminovat nebudu... proto otazka...neni lepší se na takovýho prodejce vyka*lat??? zastávám názor- když něčemu nerozumim, tak se do toho ne*eru...ale ne každý to bere važně... takže z navi je ted pěkná cihlička pod kolo...kup za všechny prachy...
pát dub 13, 2012 11:22 am

iconek
Příspěvky: 524
Registrován: sob kvě 29, 2010 10:48 pm
Bydliště: Mělnicko

Příspěvek

Já už tomu klukovi odeslal asi čtvrtou objednávku od kolegů a vždy kominikace na úrovni, v rámci možností (kluk je taky trucker) odeslána co nejdříve.U všech co si ji pořídili maximální spokojenost.Sám podle ni jezdím rok a půl a nestalo se mi nikdy, že bych nedojel.
Pár mínusů ale ode mne má:Slabý procesor (alternativní trasy počítá někdy i dvě minuty), FM modulátor (hrozně to zkurví zvuk) a držák je nějakej slabší (občas z něj vyjede).
To vše ale kompenzuje opravdu velký display a jednoduché ovládání.A hlavně cena.Za 3200 i s poštovným nekoupíte takhle velkou a dobře mapově podloženou navigaci.Umí to ukazovat značky (zákazy předjíždění, zvěř, sbíhání pruhů.....atd.

Doporučuji kupovat u tohodle kluka co je uveden na začátku tématu v odkaze.Než od někoho, kdo s vámi v případě závady vyjebe.Neberte to jako nějakou reklamu, jen popisuju jednání odesilatele.
ned dub 15, 2012 8:47 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

.

Příspěvek

Máte někdo zkušenost s touto navi?http://mobily.hyperinzerce.cz/gps-navig ... idka-zlin/ a kdyby to bylo od stejného prodejce zkušenost tím líp...dík
pon dub 16, 2012 9:23 pm

petrpetr321
Příspěvky: 88
Registrován: čtv led 20, 2011 4:41 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

nechci nikoho odrazovat, ale co jsem viděl od toho "Ostravaka"- mi stačilo...takže bych se toho kupu ze Zlina i docela bál...to je jen můj názor...ale můžete vyzkoušet, pokud mate pár tis.Kč na vyhození.-) ale nezávislim očkem: ..procesor...Centrality Atlas-IV 500MHz??? proč nemít 600Mhz? ..hodně mi jí to opravdu připomíná...a nikde nevidim : záruka, nebo něco takového... proč asi??...




..no a další novinka...:



Náhradní díly na navi...

Pokud vám navi např.upadne a rosekáte display od navi ode mně tzn.:

http://mobily.hyperinzerce.cz/gps-navig ... ka-beroun/

, bude možné v průběhu 7dnů max. již tento display nechat u mě vyměnit... cenu sdělim na požádání v soukromé zpravě...


a ...:
Pokud vlastníte nějakou - jakoukoliv navi a potřebujete ji updatovat, popř. v ní vyměnit soft na TIR, tak mě neváhejte kontaktovat, ve většině připadů to zvládnu...napřNAVIGON-MIO-CLARION-BECKERatd. ) Je zbytečny- i když bych to asi neměl řikat :-) :-) :-) kupovat novou navi ode mně, když Vám krabička ještě funguje...






:D
čtv dub 19, 2012 4:33 pm

Masi
Příspěvky: 1281
Registrován: pát črc 16, 2010 9:08 pm
Bydliště: Svinčany

Příspěvek

tak mě včera dorazila tahle a hned zítra jí křtím ohněm - mám nastavenou i ADR, tak uvidíme jak se na novou adresu do rakouska dostanu s tou kyselinou:)))
http://www.xtech.cz/gps-navigace-xtechn ... -in-cz.php
hanácké borec
ned kvě 13, 2012 8:28 pm

petrpetr321
Příspěvky: 88
Registrován: čtv led 20, 2011 4:41 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

ahoj,
a jajaj...tuhle jsem měl taky na test... a vysledek? bych ji asi zalil tou kyselinou:-) měl jsem jí na test 1.měsíc...nic moc..unvitr interní čip misto, externího gps modulu-který je připojen uvnitř k desce- dán se to poznat až pokud se navi rozebere...
...satelity mě jednou hledala i 20 minut..hned jsem ji zase vratil po testu zpět;handsfree bluetooth zni dobre, ale jen napsany; ale v podstatě: kvalita hovoru -nepoužitelné, a procesor jen ?? MTK468MHz ??? to je dost malo :-( :!: nemá ani syntetizátor.naváděcí hlas, kterej mi řika: Odbočte do ulice Štepánská.. Pozor usekový radar atd.atd.--proc? protože má pouze 468Mhz a ty hlasy jsou náročný na procesor a copak se nám to tam ukazalo za univerzální větičku?Přeinstalovaný software je dodáván zcela zdarma tak, jak je a není na něj proto poskytována záruka ani podpora a poradenství??aha...takže když klekne,nebo navi zapnu a nepojede nemůžu zavolat, popř. kontaktovat aby mi poradili? u toho bych se zastavil...
ad 2).-do budoucna až nasadim do navi satelitní nahledy do map- jako např.od googlu- tak s procesorem 468mhz naprosto nepoužitelné... při normal provozu byla škubačka jako sviňa, takže zlaty 600Mhz...tož můj názor... at si každej kupuje co chce:-) ale at pak mi nepise zprávy, že si koupil navi odtud a odtud,že mu ji nevezmou zpět, a že mu přestala ject,a jestli ji můžu opravit, např. jako poslední náš kolega, kterej si koupil 7tku od XXyyZZ a nabijela mu cca 3dny? natož mu bylo sděleno, že reklamaci neuznavají, a důvod???že ji nechával v horku!!! přitom na hlavní desce byl odprásklej napájecí obvod z miniUSB.. takže navigace na vyhození...a peníze v čoudu..

:!: už jsem to tu psal asi 1000x :!:

7mička display- mi opravdu rychlost procesoru nenahradi a navi nekupuju na 1rok...tohle je jen čiště muj názor a navi u který ani nemam tušení, zda tam pujdou za 1/2roku aktualizovat mapy+jina data a i když třeba v lepším připadě pujdou , ale navi pak již nerozjedu-je pro mě navi na jedno použití...takže tak na cestu do Chorvatska(a třást se aby vydržela), pak ji vytrhnout a hodit do moře:-)
Přeinstalovaný software ...takže je jo software jen napul?hahahahahaahaha...no bomba cena...to jsem zvedavej na výmluvy prodejce.....

jinak kolegové, kdo má to 600MHZ ode mně.. kdyby cokoliv- třeba i za 2-3...roky, dejte vědět, seženu/mám náhradní díly- od té dotykové vrstvy po komplet elektroniku...takže i kdyby nějakým velkým stylem upadla, utopili jste ji atd. neni žádná oprava problém...a oprava v řádu stovek...
stř kvě 23, 2012 12:32 pm

petrpetr321
Příspěvky: 88
Registrován: čtv led 20, 2011 4:41 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Ahoj,
jen pro srovnání-recenze garminu- jak mapy/ zařízení - od jednoho uživatele, co si ji koupil...no masakr.... navigace bez HD rozlišení , pouze 480x272display,jen 4.3palec, 500MHZ ale má bluetooth handsfree- jak jsem psal - je to stejne nepoužitelné-ale.-) - orientačne ale namaštěná cena jako prase:za 10200? +-2000Kč? je to jen první cena co jsem našel...
dal jsem nehledal...a to ještě k tomu musíte koupit držák za cca 1500KČ...V ZÁKLADU MATE JEN NALEPOVACÍ:-)
Garmin Nüvi 465T Lifetime 40 států EU/4,3"LCD/BT/RDS + TOPO Czech

http://shop.softcom.cz/eshop/garmin-nuv ... _d83383.ht

Garmin Nüvi 465T Lifetime
90% Hodnocení: 4.5
GPS navigace Garmin Nüvi 465T Lifetime
Pro:

režim truck
Bluetooth handsfree

Proti:

Nízká výdrž na baterii
v základu je jen držák na palubní desku(nalepovací)

K navigaci doporučuji přikoupit rovnou i doživotní aktualizaci lifetime( já si ji nekoupil s pocitem ušetřené kačky a pak mě stála 2500,-kč protože navigace se starou mapou je o ničem) Taky si přikupte přísavný držák na sklo, protože v základu máte pouze držák co se nalepuje na palubní desku (je napevno a po sundání zůstanou na palubce fleky). V režimu truck si zdáte rozměry a hmotnost(a taky ADR pokud ji vezete) a navigace by podle toho měla vybírat trasu. V praxi to až tak nefunguje, neboť na většině cest 2. a 3. třídy se vám v levém rohu pouze ukáže otazník, který ukazuje že jedete po neznámé trase(takže nedbá na zadané rozměry vozu) Na druhou stranu občas má i zákaz tam kde není. Po nějaké době začne baterie znatelně ztrácet na výdrží, ovšem v každém autě je zásuvka na 12/24V, takže je to zcela zanedbatelný problém. Jednou jsem zkoušel zabudované BT handsfree, ale s volající mě skoro neslyšel a pak jsem nemohl zjistit jak spojení vypnout(to je ovšem hlavně moje chyba :-) ) Každá navigace má svoje chyby, Je to šikovná věc pokud u toho člověk přemýšlí a jako majitel jí mohu doporučit(mám ji skoro 1,5 roku).


takže jen pro srovnání...jeste 2500Kč za mizerný mapy, neco držak a jsme na 15000Kč??zase cena +-, aby me nekdo nebral za slovo...
a davat 15litrů za navi, kterou mi nedejbože ukradnou nebo mi upadne??? nooo nazor si udelejte každý sám...
hlavne že má bluetooth handsfree:-)
čtv čer 21, 2012 11:18 am

mrazz31
Příspěvky: 40
Registrován: pát čer 01, 2012 11:57 am
Bydliště: Jindřichův Hradec

Příspěvek

zdravím já koupil tuhle bily.hyperinzerce.cz/gps-navigace/inzerat/4029991-15-2cm-6-26quot-3Bpalcu-hd-truck-tir-gps-navi-cela-evropa-2012-nabidka-beroun/


spokojenost jen se s ní pořádně naučit nikdy jsme navi neměl.
stř čer 27, 2012 6:44 pm

mrazz31
Příspěvky: 40
Registrován: pát čer 01, 2012 11:57 am
Bydliště: Jindřichův Hradec

Příspěvek

nemáte někdo návod?
čtv čer 28, 2012 7:48 am

petrpetr321
Příspěvky: 88
Registrován: čtv led 20, 2011 4:41 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

ahoj, muzu klidne nejakej návod spíchnout, ale zatim nebyl potřeba:-) uvidiš, že až si to proklikáš, že na tom nic není... nebo pokud ti neco neni jasne, posli mi soukromou zpravu, vysvětlim popř.tě navedu... včera jsem navadel kolegu, jak zvýšit hlasitost...popř.změnit hlas, nějak v ní zabloudil:-)
a to neni jen nabidka samozřejmě pro tebe, kdyby cokoliv nebylo nekomu jasné, napiste mi soukromou zpravu, pokecame:-)
čtv čer 28, 2012 5:45 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

pardon za OT, ale furt nechápu, co máte s těma krámama pořád.... :D :D :D :D zlatej soft v pičítači ..... :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
čtv čer 28, 2012 9:18 pm

Odpovědět

Zpět na „Nabídky služeb a zboží pro truckery“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů