Moderátoři: cuisine, Mykesh, Pavel Bíteš, mili

Odpovědět

Jste spokojeni s Vaší současnou navigací?

ANO
87
64%
NE
48
36%
 
Celkem hlasů: 135

petrpetr321
Příspěvky: 88
Registrován: čtv led 20, 2011 4:41 pm
Bydliště: Praha

GPS /15.2cm/ navigace pro Truckery / TIR / cela EVROPA

Příspěvek

Zdravim,
protože jsem moc spokojen s touto navigaci, se souhlasem inzerenta sem dávam jeho inzerát. Ta navigace je naprostá bomba,obraz jako víno-celá evropa s popisnýma čislama, ještě mě nikdy nezavedla do uzkych a ta cena je užasna. Je uplně zbytečké platit velke penize, za malé- nevykonné -navigace GPS. Pán to tahá z Německa- je taky TRUCKER , takže proto ty sms.

http://www.i-bazar.cz/1832605-truck-gps ... i-na-trhu/

mějte se kolegové
stř led 26, 2011 9:25 pm

Michal89
Polák
Příspěvky: 1151
Registrován: čtv úno 18, 2010 8:43 pm
Bydliště: Těmice

Příspěvek

Petrpetr321:Zdravím tě silně uvažuji že bych si ji nadělil k narozeninám.Jenže nějak mě znejistilo hned po Připsání peněz na účet odesílám.
Dnešní svět je jenom přece plný podvodů apod.Takže se dá očekávat opatrnost 3000kč jsou už nějaké peníze.
A jinak jak je to s aktualizacema placené předpokládám?Díky za info.Jeví se mi to jako bomba nabídka.
ned led 30, 2011 3:04 pm

alexej
Příspěvky: 2
Registrován: stř říj 20, 2010 11:54 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Ahoj , vidím , že právě o tenhle typ navigace je celkem zájem . Je možné sehnat ještě jeden kousek ? Vím , že se těžko shání a když už , tak určitě za jiné peníze . Taky bych měl zájem . Když by se s tím dalo něco dělat , ozvi se mi prosím na maila : zaorallukas@email.cz
pon led 31, 2011 7:12 pm

petrpetr321
Příspěvky: 88
Registrován: čtv led 20, 2011 4:41 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

ahoj,
vubec se nemusíte bat nějakejch podvodu, a vubec ne uz toho , že Vám ji nepošle. a propo ani u dobirky si dneska nemuzete bejt jisty- cihly atd.:-) to uz je lepsi platba predem na ucet-dle mého nazoru apd. Taky jsem se bal, že když objednam a pošlu peníze nic nedostanu, ale dnes, neni probrém u banky zažádat o zrušení příkazu a oni ty penize zase druhe strane vemou a vrati zpet na ucet za poplatek.
Ted jsem ji kupoval jeste jednomu kolegovi, je naprosto unešenej..i ja sem byl a jsem i ted....
Jen pán hodně cestuje , takže to není hned , ale domu jezdi cca 1x za 14dnu. Pokud nevěříte, muze vám to poslat na dobírku= zbytečný papírování, co jsem s nim poprvé mluvil.Předal jsem tvuj email dál, takže pán se ti ozve a pak sem muzes hodit reakci , uvidite, že budete spokojeni...proc bych to sem jinak psal:-)
Naposledy upravil(a) petrpetr321 dne úte úno 01, 2011 10:39 pm, celkem upraveno 1 x.
pon led 31, 2011 9:32 pm

petrpetr321
Příspěvky: 88
Registrován: čtv led 20, 2011 4:41 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

jinak neni problém prý sehnat třeba 10ks..
pon led 31, 2011 9:34 pm

sarpitr
Příspěvky: 8
Registrován: čtv úno 03, 2011 7:37 pm
Bydliště: Vlašim

Příspěvek

Zdravim,
takže jsem tuto navigaci koupil z odkazu výše a ujel cca 6000km....nejedná se o žádnej podvod apd..kraviny,platil jsem převodem na ucet.Pan cestoval prave nekde po Francii, takže mi prišla do 10dní( což není žádná trága)-jakmile se vratil domů, komunikace/ objednávka přes sms, jsem posilal na 607125411-

výsledek???
Naprosto luxusni navigace, za tu cenu opravdu bezkonkurenční, jsem opravdu nadšený,navádi inteligentně a je pecka když vás to ve španělsku do dědiny , která má 15lidí a zná to čísla popisný!!!! mapy jsou opravdu aktualní, 3d terén je krasnej a 3d budovy nemaji chybu.
prostě super!!!!!
chyby? = nic nemůžu najiít:-)

takže mužu říct asi jen jedno: naprostá spokojenost, kam se na ni hrabe nejakej tomtom , garmin atd.
Ten HD display je nadhernej a ta velikost je pecka...
takže asi tak...
:D
pát úno 04, 2011 9:12 am

sibr
BAN
Příspěvky: 1784
Registrován: stř kvě 20, 2009 12:37 pm
Bydliště: Ostrava

petr

Příspěvek

Používám navigátora v noťasu. Tato navigace mi podle obrázku příjde stejně jednoduchá. Za ty peníze bych si ji vzal jako menší alternativu do osobáku, nebo na kolo. Ale nikde jsem se tady nedočetl odpovědi na již výše uvedené otázky: Jak je to s aktualizací map? Jak často, které státy, jakým způsobem a za kolik?
"Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest" učitel národů Jan Amos Komenský
pát úno 04, 2011 2:18 pm

sarpitr
Příspěvky: 8
Registrován: čtv úno 03, 2011 7:37 pm
Bydliště: Vlašim

Příspěvek

Jak uz tady nekdo psal, jde o zvyk... ja bych treba s notasem jezdit nemohl/horší na manipulaci, pri neustalem nabijeni jde baterka za čas do haje- a to neni zdrovna levná zaležitost popř.trpí klouby na LCD , rezonuje zakladni deska, od vibrací odchazi zářivka podsvícení LCD, a takchtel jsem nějakou navigaci, néé zbytečně drahou/težkou-dat ji prostě po dojetí do kapsy a jít.Ale je to otazka zvyku, co Vam vyhovuje nejvice.
Aktualizace? Pokud dneska mate internet, jednoduše dostanete odkaz na server atd. kde se tato problematika řeší, zařízení je odemklé na aktualizace a vy si mapy pouze stahnete a nahradíte, po připojení k PC se zobrazi jako pevný disk... Aktualizace jsou vydávany kvartálně tzn. za 1/4roku popř. max za 1/2roku...
takže koupi zařízení vlastně končíte a dál jim sypat penize nemusíte...dá se s pánem domluvit- ja uz v databazi jsem, aby mi poslal mail, jakmile budou nové mapy, ja si je jen stahnu a adios...
Co se mi libi, tak je to , že si tam muzu nahrat i vice navigaci, treba ROUTE 66, Navigon atd. proste vše co jede na WIN...CE...zkousel jsem, ale nejhezčí je to co tam je už pri koupi- TIR PRIMO...nastavim hmotnost, delku, naves atd. atd. a vyrážim.Ten display a rychlost navi je opravdu pecka, jak už tady nekdo psal...


to petrpetr: dík za super typ, je to pecka!!! :D
sob úno 05, 2011 12:53 pm

sarpitr
Příspěvky: 8
Registrován: čtv úno 03, 2011 7:37 pm
Bydliště: Vlašim

Příspěvek

sorry , jeste ti z toho sosnu ty staty a dam to sem...
sob úno 05, 2011 12:55 pm

sarpitr
Příspěvky: 8
Registrován: čtv úno 03, 2011 7:37 pm
Bydliště: Vlašim

Příspěvek

Albanie, Andorra,Austria,Belarus,Belgie, Bosna a Herc.;Bulgaria;Croatia;Czech Rep,; Denmark,Estonia,Finland,France,Germany,Giblarltar;Greece, Hungary,Ireland,Italy,Latvia,Liechnstain,Lithuania,Luxemburk,Moldova,Monaco,Netherlands,Norway,Poland,Portugal,Romania, Russia,San Marino,Serbia,Slovakia,
Slovenia,Spain, Sweden,Swithzerland, Turkey, Ukraine, United Kingdom,Vatican.

Sorry jestli jsem se nekde preklepl, ale co jsem tam nasel tak jsem to sem hodil, možná to nebude "doslova" ok protože nehodlam luštit, jak se to píse:-) jsem to opisoval z map, co jsou v tom zařízení.

takže tak....
:shock:
sob úno 05, 2011 1:07 pm

milan1
Příspěvky: 31
Registrován: sob pro 04, 2010 6:44 pm
Bydliště: ostrava

Příspěvek

Ahoj,taky bych mel o tuto navigaci zajem necham zde muj email milanbiker@hotmail.com diky za odpoved
sob úno 05, 2011 1:50 pm

petrpetr321
Příspěvky: 88
Registrován: čtv led 20, 2011 4:41 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

...tak jsem si zkousel ted z navigace vyndat 3D terén a není to ono.... bez 3D terenu hnus
ned úno 06, 2011 6:44 pm

petrpetr321
Příspěvky: 88
Registrován: čtv led 20, 2011 4:41 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

tak "jsme" spolu najeli už hodně km a naprosto super! ted jsem si tam dal i bod zájmu navíc - všechny banky ČS. Vic nic nepotřebuju. Funguje to naprosto parádně. Jen pozor na padělky, kolega našel už i prodejce , kterej to prodává s celkem 8GB( dává k tomu prej 4GB minisd kartu zdarma, ale co jsem četl od lidi , kteří to koupili, karta naprosto nepouzitelná). proto jen info, že je 100procentní ten odkaz nahore...jiný zdroje na vlastní riziko...
úte úno 08, 2011 6:43 pm

petrpetr321
Příspěvky: 88
Registrován: čtv led 20, 2011 4:41 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

takže bomba, ted mi přišel uživ.jmeno a heslo od pána na stranky , kde budu moct updatovat TRUCK mapy zcela zdarma....prý to od teď bude standart, když si od něho navigaci koupíte. takže jen pro info...takže tak...myslim, že je to velllmi přijemná novinka, i když už jsem to měl vymyšlené taky:-)))) :P
stř úno 09, 2011 4:05 pm

Milan7
Příspěvky: 6
Registrován: pát úno 11, 2011 8:04 pm
Bydliště: MB

Příspěvek

Zdravim,

tak jsem take stastnym majitelem tohoto stroje, mám ho jen chvíli ale zatím spokojenost

Náhodou jste někdo nezkoušel nějakým velmi divným způsobem připojit RDS-TMC přijímač? ...třeba přes miniUSB ? :D ...oficiálně to sice hardware nepodporuje, ale neoficiálně jsou lidé dost vynalézaví :)

a ještě jeden dotaz, pokud si zvolím nějakou trasu s pevně danými body průjezdu (mám ji uloženou), dojedu do cíle a pak se chci po stejné trase vrátit....nabídne mi navigace sama nějakou variantu nebo musím ručně všechno znova přenastavovat :(

diky :)
ned úno 13, 2011 9:31 am

Odpovědět

Zpět na „Nabídky služeb a zboží pro truckery“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů