Mýtné v Německu, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátor: cuisine

Odpovědět
čtv čer 01, 2017 8:39 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Zákaz trávení týdenního odpočinku v kabině kamionu

Příspěvek

Me spise zajima co mam delat jak dojedu na nakladku treba v patek v 12h10minut nekde u Duisburg,nakladku treba plech k nam na Moravu a helmut mi rekne ze je pozde at prijdu montag acht uhr...(pondeli v 8)Co ted??Ma se zrusit preprava,mam jed prazdny do CZ,mam jed do NL neco nalozit,nebo mam jezdit dookola fabriky v sobotu at nemam 45h??Eu se ma zamerit na ty dopravce z balkanu,co nejezdi domu treba rok,BG a RO jsou tim vyhlaseni a ne to brat takto plosne.Osobne kdyby se mi to stalo v patek,tam v Duisburg a cekal bych do pondeli,zadam ukonceni zeme NL a hraju vabank..
Neřeším...
čtv čer 01, 2017 10:32 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Zákaz trávení týdenního odpočinku v kabině kamionu

Příspěvek

Podle mě to asi nepůjde takhle rozlišit,ikdyz já bych byl pro,jinak já si nedovedu představit,jak nechám auto na park.a jdu bydlet na hotel,druhý den budu trávit čas sepisovanim protokolu s polizei,cože vše se kromě nafty,baterek,nákladu a rezervy ještě ztratilo,tohle vše sice můžou ukrást,ikdyz jsem v boudě,zatím ale trochu funguje třeba jen posvícení baterkou,aby věděli,že je řidič vzhůru,občas se povede včas zavolat policii,ale když budu na hotelu,stává se z kamionu samoobsluha.
Další věc,nemůžu si dovolit chodit na hotelu 3x denně na jídlo,takže už vidím,jak budou čumět,jak táhnu na pokoj vařič,kastl s pivem,jídlo,nádobí atd...To aby ten pokoj byl all inclusive.
...rád se svezu s čímkoliv...
pát čer 02, 2017 7:20 am

slobo
Příspěvky: 697
Registrován: stř srp 19, 2009 2:09 pm
Bydliště: ICTY local in The Haague

Re: Zákaz trávení týdenního odpočinku v kabině kamionu

Příspěvek

když budu na hotelu,stává se z kamionu samoobsluha (EL)





Obrázek

DVZ
( Die Deutsche Verkehrs-Zeitung** )
-Illustration
Melanie Köhn




**
Obrázek
http://www.dvz.de/



___________
84 zobrazení
\9/ rodište West Zahori -pevná hráz socializmu
pát čer 02, 2017 8:27 am

slobo
Příspěvky: 697
Registrován: stř srp 19, 2009 2:09 pm
Bydliště: ICTY local in The Haague

Re: Zákaz trávení týdenního odpočinku v kabině kamionu

Příspěvek

samoobsluha (EL)


:shock:

12 Paletten mit Pflegeprodukten stahlen die Diebe aus dem Auflieger.
http://www.presseportal.de/blaulicht/pm/65855/3649359


Obrázek


http://40ton.net/zlodzieje-zrobili-ogro ... osmetykow/
GDR
2 czerwca 2017
Teraz czekamy na teksty:
Mogl stanac na bezpiecznym autohofie
\9/ rodište West Zahori -pevná hráz socializmu
pát čer 02, 2017 3:13 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Zákaz trávení týdenního odpočinku v kabině kamionu

Příspěvek

Krása,já naštěstí vozím převážně železo,plechy,či části strojů,takže mám vždy jen najku.
...rád se svezu s čímkoliv...
pát čer 02, 2017 11:31 pm

tomis
Příspěvky: 57
Registrován: ned črc 27, 2008 9:14 am

Re: Zákaz trávení týdenního odpočinku v kabině kamionu

Příspěvek

Němci už jsou zoufalí, nevědí, kde by sebrali peníze, holt, imigranti jim lezou dost do peněz, tak je třeba vymýšlet hovadiny..neumím si prozatím představit, jak tohle bude fungovat.. :wall:
ned čer 04, 2017 11:59 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Zákaz trávení týdenního odpočinku v kabině kamionu

Příspěvek

Toho polaka asi jeblo jak rano vstal a videl tu spoust....Hovada,strilet malo.Parkoviste nove ciste osvetlene krasne a nic platne."Lidska lhostejnost dela sve,nikdo nic nevidi neslysi prece.Kazdy zabedneny v kabine minutu po prijezdu uz zatahle aby nahodou nic nevidel,chcije se do pet lahvi aby nemusel ven a neco nevidel nahodou.Stojim v Antwerpach,vedle nejaky exOKtrans,rikal mi ze mu ted vycucli 500litru na Kammerstein(A6).Ktem pauzam-je tu slovak co platil 1800e za 45 v aute ve franci,ted to rikal.
Neřeším...
ned čer 04, 2017 3:37 pm

KubaWRX
Příspěvky: 12
Registrován: ned kvě 04, 2014 5:07 pm
Bydliště: ProstěOFF

Re: Zákaz trávení týdenního odpočinku v kabině kamionu

Příspěvek

setkal se už někdo s pokutou za 45h pauzu v D? teď se v pátek stalo otcovi že dojel odpoledne do Stuttgartu naložit, tam mu řekli že se bude nakládat až v pondělí a co teď, tak přejel na nejbližší parkoviště se sprchou a záchodem a tam začal dělat 45h pauzu, samozřejmě hotel nesmysl protože byl kdesi v průmyslové zóně, jen nás zajímá kolik se za to inkasuje a jestli to vůbec řeší
Netopýr
ned lis 05, 2017 6:46 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Zákaz trávení týdenního odpočinku v kabině kamionu

Příspěvek

Pokud tu 45h pauzu ten tyden nepotreboval,dal bych tam kladiva,treba po 44H50min,na tachografu myslim,at kazdy vidi jaka to je hovadina...45 mit nebude,do rana natoci dalsi devitku treba a muze pracovat v klidu.
Neřeším...
ned lis 05, 2017 7:39 pm

úte lis 07, 2017 8:19 pm

KubaWRX
Příspěvky: 12
Registrován: ned kvě 04, 2014 5:07 pm
Bydliště: ProstěOFF

Re: Zákaz trávení týdenního odpočinku v kabině kamionu

Příspěvek

pěkná petarda, to je jak v Maďarsku když sjedeš z vytyčené trasy
Netopýr
stř lis 08, 2017 7:02 pm

Krocan
Příspěvky: 844
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Pokuty za víkend v boudě

Příspěvek

Takže přesné informace od policajtů z Heilbronnu. (před chvílí mě vykostili za abstand :doh:)
Pokuta je opravdu 1.500€ pro řidiče (jak hovoří odkaz od sofa) a 3.000€ pro firmu. Pokud máš dlouhou pauzu, ale nepotřeboval jsi ji (předchozí jsi měl také 45h. a více), tak Tě za víkend v boudě pokutovat nebudou.
A za dlouhé pauzy v boudě na území Švýcarska a Rakouska také dají pokutu (Němci). Říkal mi, že na to zrovna měli akci v pondělí od osmi hodin.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
čtv dub 19, 2018 2:27 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Zákaz trávení týdenního odpočinku v kabině kamionu

Příspěvek

Zastavil ma Bag,u Hofu.Chlap sam, vzadu culik,usmevavy tip.Zacal tou svou vychodni nemcinou co pochopi i uplny trotl,CMR licence fahrsein vytahl mou kartu dal svou a cekalo se,nez to ten nacte ta jeho fleska v tachu.Rikam mu jdu curat,on ze taky,slunko nahore,tak sme lulali vedle seba do musli.Dojdem zpet,vse uz bylo nactene.Jde do dodavky da to toho notasu.Sedim vedle.Rika-gut,sehr gut-Za cely mesic jediny skraloup,ani rychlost.Rikam si,no to ja vim,jen tam mam tydeni pauzu v GB,63h.Nekdo rika ze 45 h muzes delat v GB kdyz stojis na servisu,jinak ne.Ja nestal samozrejme.A ted zacina cist zeme kam jezdim,myslim zacatek ,konec,zeme.To bylo furt dookola,CZ,PL,D NL,B a GB.Cumi na to.Rekne ok.Gute fahrt....Takze kde je pravda???
Neřeším...
pát dub 20, 2018 8:54 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11891
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Zákaz trávení týdenního odpočinku v kabině kamionu

Příspěvek

je to od člověka ..a honí pulroční turnusáře :mrgreen: stejně zbytečně... rozdaj pár pokut a nic se nezmění....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát dub 20, 2018 9:17 pm

Odpovědět

Zpět na „Německo“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: kasty a 1 host