Mýtné v Německu, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátor: cuisine

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Poprvé v Německu

Příspěvek

Bylo to takhle v protokolu, navic kolega, kterymu se to stalo si to nevymyslel, je to duveryhodna osoba, ze psonci kradou, to se vseobesne vi, ne vsichni, ale kazdou chvili mi nakej jouda z Pl nabizi hodinky, vrtacku, tablet, mobil atd.
...rád se svezu s čímkoliv...
sob dub 21, 2018 11:19 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Poprvé v Německu

Příspěvek

bavime se o kokotinach si myslim.Me vykradli naftu dva krat za 25let za volantem,vzdy v CZ,jednou nejaka dedina u Usti,pak D1.Delej si dal podle sebe a ja si taky budu delat podle sebe.A budem oba v klidu.A ja zapomel ze ,,cesi nekradou,,Takove napisy se objevily hned za carou v rakousku treba,vzdy cestinou,nikdy jsem to nevidel Polsky.K kameram na PWC-na A38 neni ani jedno parkoviste s kamerou.Par jich je na A3,vice na A45,na A38 nejsou.Nevim kcemu jsou ani se neptam,policajt te stajne hlidat pres nebude,proc by jak muze chrapat a pred fajrobtem vybere par nasicnu co delaji pauz v odstavnem pruhu u PWC,bo ty jsou plne.
Neřeším...
ned dub 22, 2018 8:03 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Poprvé v Německu

Příspěvek

Copak v Usti, tam je to jinej gang, kterej teda opravdu s Pl nema pranicspolecnyho, ono cechu je teda taky dost, to je pravda, me vybrali u Lisova u Trebone cz tata se synem, takze asi tak. Zase musim rict, ze mam znamy renovatory veteranu a kdyz nakej dil neni nikde na svete, tak vsechna cest, polaci sezenou vzdycky, dokonce ti i daji vybrat a jsou mezi nima vyborny fachmani, mam tam taky dost znamych, ale to uz patri do jineho tematu. Kazdopadne porad mi jsou podstatne milejsi polaci, furt k nam maji bliz, nez kluci z balkanu nebo jeste dal na blizky vychod.
...rád se svezu s čímkoliv...
ned dub 22, 2018 8:36 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Poprvé v Německu

Příspěvek

Takze patris mazi 99% cechu co jen klejou a nadavaji na polaky ale jak jak se jim to hodi,tak sezenou vseZe umi sehnat opravdu vse zaa dobre ceny.?Nebo tam jezdis nakupovat?To bude tim ze polsky trh je 5krat vetsi nez ten nas,proto dotlaci ceny vseho na uroven nemoznou v CZ.Ja se tim netajim nijak,mam pul baraku z PL,dlazba,okna atp a jsem spokojeny.Polsky mluvim plynule(20kmod cary) a rad si pokecam s kazdym normalnim.Jsou tam samozrejme i zmrdi,stejne jak v cz.To je jedno.Me se vysral altik na bavoru,je tam vodou chlazeny,v BMW Ostrava chteli za nej 55000kc,repas byl za 22 nekde v Praze a polak si ho zdemontoval,rozbral opravil a slozil za 5000kc...Kdo umi umi,nekdo jen kecat dokaze nebo nadavat.Polske hovno smrdi stejne jako ceske,to mi ver.
Neřeším...
stř dub 25, 2018 7:10 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Poprvé v Německu

Příspěvek

Jsi uplne vedle, nejezdim tam nakupovat, parkrat jsem tam byl na burze, prodali by vlastni mamu. A ze sezenou vse, myslel jsem to jinak, ale to tobe nema cenu vysvetlovat, kdyz mas k polakum tak kladnej vztah, neuveril bys.
...rád se svezu s čímkoliv...
stř dub 25, 2018 8:07 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Poprvé v Německu

Příspěvek

Asi nema.Nemam knim kladny vztah ale normalni vztah ,bez predsudku.Dal se na to tema nevyjadruji.Vcerejsi noc na A4 u Chemnitz,na pumpe,pod lampou,top flek u lavicky,dve diry v plachte,ale to jsem zadupal si sam bo jsem vyjizdel az ve3.Sousedni polak tri diry dal jsem nesel radeji.
Neřeším...
stř dub 25, 2018 8:40 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Poprvé v Německu

Příspěvek

Asi to není uplně k tématu: Ale zda ten alternátor nechybí někomu z druhé strany CZ :D :D :D . Ono když si ho vzal, neznamemá, že ho opravoval.Ale aby jsem jen nečernil. Může taky vědět, kam pro něj zajet (vrakoviště apod) Když vidím, co se valí za vraky na východ a v Polsku to je kam dávat.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv dub 26, 2018 11:29 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Poprvé v Německu

Příspěvek

Jj.jen ma nejake cislo,kere je na obalu a shanel jsem podle nej,a ten co dovezl mel stejne cislo.Jasan rozumi,.rozebral slozil ukradl a prehodil stitky.K tomu nemecku.dnes mi kamos vola ze lezi na pupku nekde na Dresden,vstane a rezerva pryc.A to podotykam stara sjeta kurva pred vyhozenim,na rezavem plechaci,zadny hlinikac a na nem novy michelin.Urcite nejaky polak,kdo jiny,uz vidim jak ho kouli do noveho FH a o vikendu prehazuje.A vzal mu i ten sroub ,komplet.
Neřeším...
čtv dub 26, 2018 1:23 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Poprvé v Německu

Příspěvek

No dnes Německo a celý západ je za trest jezdit. Ono se není ani čemu divit. Všechna ta verbež je na západě a jsou v pohodě, protože jim nic nehrozí, a když je chytí, tak nějaký arest to je pro ně interhotel. Jsem mluvil s, no napíšu s cizincema, a ti mluvili, že basa na západě je luxusní hotel pro ně, kdo nezažil ruskou věznici, tak nebyl v base. No osobně jsem tam ani tam nebyl, ale i věřil bych tomu.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv dub 26, 2018 2:08 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Poprvé v Německu

Příspěvek

To jozin: Ještě mimo mísu: No ani bych se nedivil, že to tak udělal. Když mě jeden zasvětil, jak se tuneluje firemní (no vlastně i německý) Maut, tak mi to hlava nebrala čeho jsou schopný, kvůli pár eurům. :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv dub 26, 2018 2:11 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Poprvé v Německu

Příspěvek

Proc par euro??Pokud tankuji treba 200litru mesicne adBlue,za rok to mas 2500litru krat deset kc litr treba...Vcera jsem jel klasicky na doraz,bo dojet z Dover do Bohumina za dve sichty bez toho abys dela nejaky vytisk je trebe jet deset hodin a jit parkovat naA2 ve 23h.Celkem prekerka.Zajedu pod dalnici na take sve misto kde je vzdy misto a tam plno.Uz polak predemnou stal tak ze neslo projet.Postavim se za nim,dalsi polak za minutu za mnou.Vylezem ven a resime to.On pojede v 8h,ja v devet,ten za mnou o pul desate takze zadny problem.A ja vyresit prujezd?Polak vytah kuzely z navesu,naskladal je tak ze jak nekdo dojel po nas hned vedel ze tudy ne a ze musi jinym pruhem ven,a vyreseno.Pivo,bla bla a slo se spat.Vse jen jen o komunikaci mezi lidmy na jen sedet zazdeny v kabine,nadavat a picovat na vse kolem,to umi kazdy.
Neřeším...
sob kvě 05, 2018 12:55 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Poprvé v Německu

Příspěvek

Takze vcera na A24 smer HH,uNEUSTAD,pwc,nadrz vypacena a nafta vysata po syto,odhad sto litru asi.mozna vice.
úte kvě 28, 2019 1:10 pm

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Poprvé v Německu

Příspěvek

hmm pěkný. Já na týden nové soupravě dvě najky u madridu, nadrže nedotknuty :D
čtv kvě 30, 2019 6:28 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Poprvé v Německu

Příspěvek

nova plachta se musi pokrtit prece.dementni zlodej si mysli ze urcite vezes cigara jak mas funl,me na novem navesu,plechy po podlaze taky tak.Jinak vzal jen 40litru,totalni amater,vzal jen to co ho pustilo syto,nize ne.Vyrvat syto ma pul tuny..
čtv kvě 30, 2019 6:37 pm

Odpovědět

Zpět na „Německo“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů