Mýtné v Německu, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátor: cuisine

Odpovědět
Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Pokuta v Německu

Příspěvek

minulej tejden A 2 na hanover blik :think: :lol: , tak sem zvědavej kolik vyhraju :lol: asi 82-85 ... ale svítila 60 :lol: :lol:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř úno 17, 2021 10:35 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Pokuta v Německu

Příspěvek

Si někoho tlačil co, jinak si to nedovedu vysvětlit :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř úno 17, 2021 11:05 am

wckr
Příspěvky: 1020
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Pokuta v Německu

Příspěvek

Dnes mě stahli na a3 weiskirchen. A říká ze mám špatně pás. Ze musí být přes rameno. Měl jsem ho pod paží. A ze komplet kontrol. Tak mě opotiko bo 17t papíru na paletach a kurta žádná. Tak sem mu dal papíry všechny co chtěl. Rozdelal sem to. Prý kolik to váží, rikam 17. Ze dojde za chvíli kolega a podívá se na to. Došel BAGoun koukal na to a nic neřekl. Ze si stáhne kartu. Dal sem mu 7 výtisků a říká ze to je moc. Rikam 3x servis. Jednou tam byl sníh minuty týden schkopau. A jednou 16h výkon z anglie. Čekal sem na necky 5 hodin. Dojde za 5 minut a ať to zadelam a jedu.
Zaplatím sem 30e za ten pás a jel. A furt nechápu jak prošly ty kurty co nebyly 😀
stř úno 17, 2021 3:14 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Pokuta v Německu

Příspěvek

Foto...
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř úno 17, 2021 4:31 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Pokuta v Německu

Příspěvek

Mas xl certifikat?stim pasem se ti divim,i slepy cajt pozna ze ho nemas,nebo ho mas blbe...staci jen kuknout.ja koukam jak me nekdo predjizdi co druhy ho nema
stř úno 17, 2021 5:54 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Pokuta v Německu

Příspěvek

Ja ho nemam skoro nikdy..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř úno 17, 2021 5:57 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Pokuta v Německu

Příspěvek

Pas je nejsnadnejsi zpusob jak te zkasovat.ve spanelsku to zvedli na nejakou nesmyslnou dardu snad 300e.pak mobil,klasika,holandan ted je na 150.taky dobre.ktem vytiskum,ted 6 a nic,priste jeden a problem jak cyp.a ty kurty,kurtoval jsem vse.jak debil.stejne na picu,racna stara,straf.tak uz to mrdam uplne,tak jak ted palety po zemi,kurtu nula.ve francii by to nikoho nikdy nenapadlo kurtovat co vezu..navic ten kurt to nici to zbozi,vezes sadros ty vrchni desky muzes vyhodit,vezes ipu,to same .tak uz to mrdam.
stř úno 17, 2021 7:21 pm

wckr
Příspěvky: 1020
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Pokuta v Německu

Příspěvek

já tohle kurtuju, ale dnes honička, nepustej té k nakladce a vysral sem se na to

To foto má nevycislitelnou cenu, bo sem při ceste k vratum stoupl do hovna, bo nějaká pica z balkánu nemá 15kc na WC na shell rokycany


Obrázek
stř úno 17, 2021 7:51 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Pokuta v Německu

Příspěvek

TVL, Saudek hadr :doh:
Wckr, to si nám mohl vyfotit štítky jenom :D Sme to chtěli vidět jak je to od kraje a kolik je mezi paletama místa :lol: Ták znova a šlapej o 20cm "mimo stopu" :mrgreen:


Jak je to od stěny ke stěně, že tam nedáš pěst tak to ani nekurtuj, je to stáhlý strečovkou k paletě, vpředu opřený, tak nazdar.. Nemáš tam Spannlatte a profik by měl gumy nakrajách, ale gut, toť vše 8)
Já tu taky věčně nebudu :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř úno 17, 2021 8:32 pm

wckr
Příspěvky: 1020
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Pokuta v Německu

Příspěvek

sem chtěl jít pro baterku, ale pak to vše zhatila ta aféra s vykalem :lol: takže tak

Gumy tam sou, ty ses slepej. A late sou na zemi. Dozadu to nepojede 😀
stř úno 17, 2021 8:37 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Pokuta v Německu

Příspěvek

Lať tam bejt musí, bo příručka říká bla bla... :wink:

Gumy nevidim, ale věřím :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř úno 17, 2021 8:46 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Pokuta v Německu

Příspěvek

Tak presne toto nekurtuji.gumu pod tim mam,ne smeti jak nekteri,ale vicemene novou cernou.ja mel minul 25t regalu na paletach.vypadalo to stejne jak to tve.prej aufmachen,bag.jsem pocital drobne co mam u sebe zda to bude stacit.ani jeden kurt.zabrany dve v zadu.prej ok...0e.a v loni-ta racna je kaput.warum?nema stitek.je nova,stitek upadl,funguje stejne jak ostatnich 12.30€ bitte..danke schon mu rikam,od te doby palety ohne.
stř úno 17, 2021 9:26 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Pokuta v Německu

Příspěvek

Z jineho soudku.na A3 za hofem Geiselwind smer domu je dalsi autohof.najizdim,chlap ve veste zdalky hulaka besetz full.dojedu k nemu,a to muj znamy z lonska.rus zijici v nemecku.vlonisem mu dal pivo.rikam mu otvirej vrata,to hodim dozadu do zavalu.prej ok.pustil me.jdu platit.u kassy tlusta hnusna pica nemecka.ja na hube rousku.ona klepe na sklo,ze mam mit tu novou.rikam ji zaplatim a jdu.ne,pro masku.otocim se u stolu 4 tlusti nemci cha cha chi chi.masku ani jeden.ji rikam a co oni?nemaji zadnou!to jsem si dovolil moc.orgasmus jak zacla nadavat.
stř úno 17, 2021 9:39 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Pokuta v Německu

Příspěvek

Jožo, tak když prachy nechcela tak gratis ne :wink: Jinak máš pravdu, povezeš co wckr, dáš prosichr, pro sebe kurtnu bez štítku a máš ju za 30€.. logika jak prase...
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř úno 17, 2021 9:52 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Pokuta v Německu

Příspěvek

Svet nema logiku prece.ptam se te kravy,mas voucher 2*5e.zda plati i pro pivo.odsekne ze jo.jdu do lednice.3kusy vezmu ,6e25 hulaka.rikam moment,urvu jeden za 5 a 1,25 vysypu drobne.mela druhy orgasmus pica.rano jak pujdu pro bockwurst za druhych 5e snad tam bude uz normalni baba.
stř úno 17, 2021 10:07 pm

Odpovědět

Zpět na „Německo“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů