Mýtné v Německu, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátor: cuisine

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4490
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: truck stop, koupaliště, odpočivadla

Příspěvek

Tak večer jsem si vzpoměl na Jožina. Stojíme v řadě ve chlívkách. Všichni tak nějak rozumně ani né vepředu, ani né vzadu. Prostě aby nebyl ráno problém vyjet. Po hodině stání, slyším, jak syčí (odfukují) brzdy, říkám si někdo to rovná za nás. Najednou rána a rychlý odjezd pryč. Zvědavý čecháček, vylezu, jdu mrknout co se stalo a o dvě auta nadrbaný autopřepravník. Ten blbec ho přehlédl a trochu ho načechral. Jediné štěstí bylo, že to byl rumun s ojetinami a tak to moc neřešil. Na místě činu zbyly jen kanystry s AD Blue a trychtýř. Na obranu toho pitomce, že ten přepravník byl ještě o metr delší, než souprava tandem. Pak si zaparkuj.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob lis 14, 2020 6:02 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: truck stop, koupaliště, odpočivadla

Příspěvek

No a tak to proste chodi.proto nepochopim nikdy ty debily co se stavi az na lajnu.bo ma topline 900ps.at to kazdy vidi prece..ze ten vlevo vpravo nevyjede ve 3 rano,chuj snema.ja se stavim utopeny uplne,pokud mozno u ostruvku jeste a kabina zlomena na nem. Dnes te orve kde kdo a jede do pice,ty pozametas spigle,dvere.a jedes do riti tak.
sob lis 14, 2020 8:41 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4490
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: truck stop, koupaliště, odpočivadla

Příspěvek

Ne dnes je to o tom, že jen sedíš jak pes u boudy a čučíš(hlídáš) auto.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob lis 14, 2020 9:01 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: truck stop, koupaliště, odpočivadla

Příspěvek

To jsem nepochopil.
sob lis 14, 2020 9:33 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4490
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: truck stop, koupaliště, odpočivadla

Příspěvek

No aby jsi nemusel zametat jen střepy, dveře a plachtu, neb tě orve kdejaký debil a ujede. Jak nemáš viníka, se s tebou nikdo nebaví a ty to platíš ze svého. Zda tomu už rozumíš.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob lis 14, 2020 11:19 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: truck stop, koupaliště, odpočivadla

Příspěvek

V nemecku to je asi slabota uz stou bezpecnosti...dojel nemec na autohof vedle me.spz Mainz.tahac i naves.odepl naves,a postavil se za sve vrada navesu.patrne to ma plne cigaret.naves ma skrin,bez agregatu...a to tu je svetla vice nez na Nou camp...kam to tu speje v tom nemecku..
stř pro 02, 2020 9:15 pm

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: truck stop, koupaliště, odpočivadla

Příspěvek

RSD by se mělo jet podívat na odpocivku Haarstrang směr dortmund. Takhle vypadá zrekonstruovany parkoviště pro lkw. Pokud se mi bude chtít tak odpoledne spočítat místa pro lkw

edit: míst pro lkw bylo 21 a přibylo 84. Celkem tedy 105. Přes noc 130lkw
sob zář 11, 2021 10:25 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: truck stop, koupaliště, odpočivadla

Příspěvek

Hlavně tam ty lkw stojí km od dálnice.
sob zář 11, 2021 8:19 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: truck stop, koupaliště, odpočivadla

Příspěvek

Naprostým omylem jsem včera spal na Autohofu.9 h 56min tak už nebylo moc času na kombinovani.Jmenovite na A44 před Kassel někde u Diematsatd..Zaparkoval jsem logicky vedle Nemca.ten hlásil bez na pumpu tam 15 e,můžeš deset prozrat.Zaplafim a jdu naproti do restaurant.Dve servirky ,ta starší od pohledu stará kurva.Ta mladsi hezká žena ,husté vlasy,odměřená .Že co si dám.Ten dopl trucker steak..cena 18. Bratkartofel mám rád ,není o čem.Ta stará to přinesla.Doslova dve spálené podrážky ,v trojobalu ,bramboru na své lžíce zbytek zasypany levnima fazolkama Jsem myslím člověk skromný a jídlo zásadně nevyhazujj.Ovsem toto se fakt nedalo.Brambory preaolene netuším proč a to maso jsem ani nedojedli.Ja si chvilku myslel že to je skrytá kamera ,ale hlemmut žze sklopky vedle si očividně chrochtal u toho.Resume,dat za toto plnou cenu 18 e asi výstřiků.Pul talíře jsem vrátil Tak se jen ptám jak tady někdo chvali autohofy a snicle ,v jaké zemi to je.Na závěr jdu do auta a Polák parkuje cca 7 m před kabinou že se nezlomim.Jdu za ním říkám mu jeho řeči že nevyjedu ve 4 .on že to vyjde.Ja.mi říkám budim tě ve 4.a tak se stalo ,ráno mu poskaci po schodech on vstane ,nadává ,covne a je jedu do pice.Uz nikdy..
čtv dub 18, 2024 8:39 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: truck stop, koupaliště, odpočivadla

Příspěvek

Jožo diviš se? Nevim jak u vás, ale u nás tak podražilo všecko, od zboží po služby, že za 80Kč už se nenajiš a všude buď zdražili nebo šli dolu s kvalitou či kvantitou.. Dneska musiš hodně vybírat, kde se najiš...

Šak co tam lezeš kurňa, vařit umíš, tak opraš PB lahve a jedu :wink: Dej si ji do dveří vedle sebe a garantuju, že za nic jinyho už flastr nedostaneš :hvizd:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv dub 18, 2024 10:47 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4490
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: truck stop, koupaliště, odpočivadla

Příspěvek

Jojo podražilo, wc na pumpě už stojí 1euro sice werbon, ale tak jsem zkoukl ceny piva (tomu rozumím) a pivo za 3.80eur v průměru (jo a ještě pfandt). Tak si můžeš vybrat buď máš pocit, že jsi se vykakal zadara, nebo máš pivo o euro levnější. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát dub 19, 2024 8:11 pm

Odpovědět

Zpět na „Německo“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů