Mýtné v Německu, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátor: cuisine

Odpovědět
rudolf diesel
Příspěvky: 171
Registrován: pon říj 15, 2007 9:13 pm
Bydliště: Plzeň

Kanystr s PHM

Příspěvek

Můžu mít problém pokud při kontrole v německu mám na korbě 2 kanystry s naftou?
pon srp 20, 2012 6:49 pm

netas
Příspěvky: 228
Registrován: pon dub 09, 2012 10:52 pm
Bydliště: Poděbrady
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek

No většinou tak 10e, ale uz jsem slysel i o 40. nicméně, 1 vozit můžeš a nebo 2 když to doložíš účtenkou, že je to německá nafta. Mě o tom proškolila paní policajtová nedávno u Štutgartu.
zbyl jen prach a pytel plnej vzpomínek....
pát srp 24, 2012 12:31 am

lukasV

Příspěvek

Je stanovena pokuta za kazdy liter nad limit.
pát srp 24, 2012 1:46 am

TTNandy
Příspěvky: 880
Registrován: stř lis 09, 2011 8:39 pm
Bydliště: Dubí

Příspěvek

Hmm,zas ta jejich vychcanost......mělo by to bejt v týhle slavný unii snad už jedno ne?Jak nám dřív běhali na čáře kolem auta s metrem a kalkulačkou jestli nemáš nad 200litrů.Voni sem pořádaj nájezdy pro levný phm,na čáře to kolikrát je levnější kvůli nim než ve vnitrozemí.Třeba na Šebíku to bylo nedávno i vo dvě káchle,a to nás páni pumpaří tahaj za nos jak maj provizi tak kačku z litru-tak to jim to tam asi dávali ze soucitu zadarmo.... :D Východní soudruzi sem jezdili přes kopec za komančů pakovat kanistry do trábošů,a když to naši zdražili tak nám zavedli u nich talony a bez nich ti nikde nedali.Šmejdi!To by museli naši páni celníci mýsto buzerace vlastních lidí vyndavat jejich důchodcům ty baterie kandáků co tahaj vod Globusu a ONA.Jen my si furt necháme vod nich srát na hlavu..... :evil:
TTN
úte srp 28, 2012 10:10 pm

netas
Příspěvky: 228
Registrován: pon dub 09, 2012 10:52 pm
Bydliště: Poděbrady
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek

Jo to máš v každém případě pravdu. Na hlavu si necháme srát od všech a u nás může každej kde-co.... :shock: :shock: :shock:
zbyl jen prach a pytel plnej vzpomínek....
stř srp 29, 2012 12:35 am

Odpovědět

Zpět na „Německo“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů