Mýtné v Německu, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátor: cuisine

Odpovědět
Uživatelský avatar
kingofln
Příspěvky: 2
Registrován: pon lis 14, 2011 12:51 pm
Bydliště: Louny

jaký je postup na celnici v hamburgu

Příspěvek

zdravím zkušené borce
můžete mi někdo popsat,jak to chodí na vjezdu přes celnici do přístavu v Hamburgu?
jedu tam poprvé,tak ať jsem trochu v obraze,hlavně jestli se někam chodí a s jakýma papírama apod.
Díky za rady
život je boj a přežijí ti silní
sob bře 23, 2013 5:00 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne sob úno 08, 2020 10:47 am, celkem upraveno 1 x.
sob bře 23, 2013 5:53 pm

petanekoli
Příspěvky: 58
Registrován: sob led 07, 2012 8:10 pm
Bydliště: Středočeský kraj

Příspěvek

No HH bejval můj rajon,znal jsem ho od A az do Z,ale už 8let se věnuju něčemu jinýmu,ale dost pochybuju,že jsou zrušený celnice na vjezdech do vnitřního přístavu,protože tam vstupuje,či vystupuje zboží do EU.Kolego nenapsal jsi jsi jestli tam jedeš skládat,či nakládat a s čím?kontejner,plachta,mrazák?.Ale rychle,stručně,jestli jedeš dovnitř prázdnej,tak vpoho bez kontroly dovnitř,najdeš si spedici,či nakládku,naložíš,pak zaclíš bud na určené celnici,nebo kterékoliv jiné,ale bud v klidu,až budeš vevnitř,tak potkáš čechy,nebo si zahoukáš na CB o pomoc.Záchytnej bod by měl bejt Waltershof celnice,obrovskej parking a tam určitě nějaké kamarády co ti pomužou najdeš.Hodně štěsti
ned bře 24, 2013 1:52 pm

Uživatelský avatar
Icewinter
Příspěvky: 1114
Registrován: stř říj 07, 2009 11:37 am
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Příspěvek

naposledy pred rokem sem dovnitr vjel bez problemu, jel sem dokladat zbytek auta, dojel sem podle adresy na firmu, nalozil dali papiry s adresou celnice tak sem tam dojel zaparkoval a sel na celnici kde sem den cekal nez se to udela. pak mi dali hotovy papiry ze je vycleno a mazal sem domu. Jinak mraky Cechu a Slovaku takze si vzdy poradis
ned bře 24, 2013 2:25 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne sob úno 08, 2020 10:47 am, celkem upraveno 1 x.
ned bře 24, 2013 3:55 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

...od nového roku byl "Svobodný přístav Hamburk" zrušen... ale nikde jsem pořádně nepochopil, jestli to znamená, že jsou kontroly úplně všude, nebo úplně nikde... :?:
ned bře 24, 2013 8:51 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

převzatý odkaz...

Příspěvek

auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned bře 24, 2013 9:04 pm

Uživatelský avatar
Icewinter
Příspěvky: 1114
Registrován: stř říj 07, 2009 11:37 am
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Příspěvek

jezisku na krizku dyt je to nemecky
pát bře 29, 2013 6:00 pm

Uživatelský avatar
Krwel
Příspěvky: 40
Registrován: čtv čer 24, 2010 7:24 pm
Bydliště: V lese hnedka u Prahy

Příspěvek

Co přesně tam jedeš dělat? Od Nového roku je tam nový systém a už to není přístav, jak to bývalo dříve. Jestli jedeš skládat s plachtou, tak už nic neřešíš. Pokud jedeš s kontejnerem, tak je to na každém terminále trochu jinak.
sob bře 30, 2013 12:32 am

Radys

Příspěvek

co se přistavu tyče tak bez problému,jen jde o to kolikrat pro jakou firmu nakládas,nekdy nalozis a cajk odjezd někdy tě pošlou na celnici skrze papiry,ale je tam spousta cechu a slováku kteří "určitě" radi pomohou,..
ned říj 13, 2013 2:01 pm

Romaryo
Příspěvky: 307
Registrován: čtv srp 16, 2007 8:56 am

Příspěvek

Lehce nastíním, když jedeš naložit do přístavu, kde je celní zóna. Přijedeš, naložíš a v papírech máš, jestli jedeš na celnici nebo ne. Případně se zeptáš. Buď ti určí celní místo nebo je to jedno. V okolí jich je dost a cedule k nim. Na celnici se nahlásíš (najdeš patřičný pult) s kódem. Už nevím, jak se to číslo nazývá. Dáš jim telefonní číslo, kam ti přijde výzva a jdeš na další pult. Potvrdí papíry a vyjíždíš k výjezdu k celní zóně. Tu nesmíš minout. Tam je kontrola. Podívá se znovu do papírů a buď hned jedeš nebo kontrola.

Pro info: postup se může lehce lišit. Popis je na plachtu.
pon říj 14, 2013 8:33 pm

Odpovědět

Zpět na „Německo“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů