Mýtné v Německu, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátor: cuisine

Odpovědět
Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

Tak jen dodatek k tomu co jsem psal výše- Odvolání proběhlo úspěšně, 30 euro ušetřených. Nějaký ouřada z dopravky mi volal, že to celé ještě ověřil ve Stuttgartu a že mu tu stau potvrdili, takže to platit nemusím. Zněl tak nějak unaveně, jako že je mu to tak celkem u řiti. Bylo před fajrontem, asi už chtěl dom :)
úte črc 21, 2015 11:32 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

10h56m je je celkem dost bych rekl...jako laik.vykon dojebany pochopim ale toto je hodne a hlavne za malo penez.V E by jsi nechal i naves s koralkou jako kauci,bud rad.
Neřeším...
čtv srp 06, 2015 7:56 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

Jsem rád. Ale bohužel nebylo zbytí. Úsek který normalně projedu za 20 min, jsem poskakoval přes dvě hodiny a půl hodiny. Takže časová rezerva byla, ale nešlo prostě. Schválně jsem to neudělal.
Ale je fakt že jsem se toho policajta ptal, jak by se to řešilo při kontrole třeba v A nebo ITA. Odpověděl s úsměvem- Zahlen sie sofort... Takže fajne.
čtv srp 06, 2015 10:06 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

Tak včera další kontrola. Stejný flek jako minule. Týpek co vypadal že mu chutna šnapsík v uniformě policajta. Dělal na mě dojem, že ho to strašně nebaví ale rozkaz je rozkaz. Chvilku si prohlížel český řidičák... prý- kde bydlíte? Já- no v Česku. On- protažený ksicht- buď údiv nebo zklamání, nevím. On- Jak často bývaš doma? Já- no každý víkend. Zas hodil ten samý ksicht.
Podávám mu kartu z tacha. On- dobré pivo, dobré pivo. Du kanns fahren. Tschusss. :shock:

Na kartu se ani nepodíval, já v šoku... Už jsem v duchu propočítával, za kolik to asi bude a on mě s úsměvem a bez kontroly pustil dál. Asi máme fakt dobré pivo :lol:
Volal jsem kolegovi co jel za mnou, že tam stahujou policajti,ale pozdě. Stálo ho to 160,- Kolega němec... z toho si vyvozuju že v německu dobré pivo nemaj :D
úte zář 15, 2015 10:45 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Poznejte svého největšího nepřítele (BAG)

Příspěvek

Chtěl jsem se zeptat, co to má znamenat občas potkám na dálnici vypadá to jako radar, a u toho cedule BAG. Jedna taková kamera čí co, je před Frankfurtem na A3 od Kölnu. Nezačíná on-line sledování tachografů???
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob led 27, 2018 8:18 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznejte svého největšího nepřítele (BAG)

Příspěvek

To ti meri ten tvuj toll kolekt behem jizdy jak ti funguje.Ja prijizdim na Rozvadov v 6 rano,to posledni parkoviste na nemeccke strane dodavka Bag,prede me a Bitte folgen,rikam si kuwa co mi chybelo a jsem v CZ(4KM)Vylezou z toho dve baby,od pohledu jedna jak chlap,druha jemna.Prvni veta zda mluvim nemecky,po skoleni od kolegy Jakuba s scanii ji rikam vubec.Ona ze kartu,licenci,CMR,druha uz smatlala kolem auta,ze ladung sicherung,oblibene role papiru 25600kg nalozene temer 3tuny jedna,na kazdde dva kurty do kriza pod tim gumy metrove,cumi na to a rika GUT.To jsem rozumel,asi dobre.Kartu mi vratila,prej taky gut,a jel jsem domu.Vytisk jsem nemel zadny za ten mesic.
Neřeším...
sob led 27, 2018 9:25 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Poznejte svého největšího nepřítele (BAG)

Příspěvek

to jozin: Aháá, bál jsem se, že začíná on-line kontrola. :D :D
Ale ona ta doba se blíží, že ani nebudeš vědět, že tě lustrujou a jen ti přijde domů pozdrav za 100eur. :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob led 27, 2018 10:04 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznejte svého největšího nepřítele (BAG)

Příspěvek

toho se vubec nebojim,naopak,jak vidim co se deje si myslim ze se ojebava vice nez v dobe analogu.Stal jsem jsem Ford Koln,tam jezdi multy firma Arcese,spz italske na navesu,tahace na rumunskych spz CJ,hosi tam preprahaji nakladaji cely den,vecer tam zasunou konecne tu svoji kartu a jedou smer GB....A pak se vali po pulnoci nekde v belgii po skarpe a strasne se zjistuje proc usnul jak ujel teprve 4h z kolina.... :wall:
Neřeším...
ned led 28, 2018 10:28 am

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Poznejte svého největšího nepřítele (BAG)

Příspěvek

Pokud mě nebudou jebat za pár prejetych minut,tak je mi to taky jedno,naopak,uvítám to,tuhle.jsem po dlouhé době zase v noci předjížděl a předjížděna scanie.mela rozbitý tachometr,za.jizdy ukazoval nulu :think:
...rád se svezu s čímkoliv...
stř led 31, 2018 10:15 pm

joeseph
Příspěvky: 36
Registrován: úte led 31, 2017 9:57 pm

Re: Poznejte svého největšího nepřítele (BAG)

Příspěvek

Kontrola dnes memmingen.celkova 41.90,suma sumarum 30ecek.karta sehr gut.
pon bře 05, 2018 9:23 am

Uživatelský avatar
Depešák
Příspěvky: 209
Registrován: ned led 13, 2013 4:54 am
Bydliště: Basildon

Re: Poznejte svého největšího nepřítele (BAG)

Příspěvek

Jsem vlítnul přímo do jámy lvové... (Bamberg),naštěstí bez ztráty kytičky.
Obrázek

Obrázek

Obrázek
řidič kamionu je jako pes, spí v boudě,žere z misky a chčije na kolo...
ned bře 11, 2018 10:31 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznejte svého největšího nepřítele (BAG)

Příspěvek

Pokud te Bag neodstavi neodchyti,nomalne zastavis u nch zajdes se vycurat na WC a jedes dal.Pokud ti teda nelezou kordy z pneumatik nebo naklad je vymrdany do plachty,ja to tak nemam ale takze v klidu.Hodne lidi je z nich possranych,a nadavaji nesmyslne,oni delaji jen svou praci.Kdybych jich nebylo jezdis 20h denne v Liazce dodnes.
Neřeším...
ned bře 11, 2018 8:41 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Poznejte svého největšího nepřítele (BAG)

Příspěvek

A za pár korun.
...rád se svezu s čímkoliv...
úte bře 13, 2018 1:28 pm

mogwaycz
Příspěvky: 78
Registrován: pát dub 05, 2013 11:03 am
Bydliště: Chicago

Re: Poznejte svého největšího nepřítele (BAG)

Příspěvek

Jozin: naprosty souhlas.
čtv bře 15, 2018 6:50 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Poznejte svého největšího nepřítele (BAG)

Příspěvek

Chtěl jsem se zeptat, Polizei. DE má též on-line přístup k zaznamum mýtného systému??
Minulý týden situace na parkovišti. Hlídka stáhla lkw na parkoviště a ani nepozdravila a už se hnala k tachografu. Potom jsem neviděl, ale ten kolega už zůstal stát na parkovišti a tak nějak divně chodil okolo, že se mi nezdálo, že tam chtěl dělat pauzu. Nechtěl jsem se ptát, nevypadal že se chce svěřit, ba ani se nepřišel vyzpovídat.
A tak jsem o tom přemýšlel, a jediné co mi vyšlo, jak se ty policajti chovali, že se podívali na maut a když viděli, že v jeden den najel jeden kamion po D dálnici 1000km, že je něco špatně.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát lis 16, 2018 10:02 pm

Odpovědět

Zpět na „Německo“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti