Mýtné v Německu, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátor: cuisine

Odpovědět
Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Poznejte svého největšího nepřítele (BAG)

Příspěvek

Moc se s nima mazlíš. Nenech si srát na hlavu. Každý má svého šéfa a toho se němci bojí jak čert kříže. Já to dělám často a když neseženu šéfa tam, volám k nám na centrálu, že když to nebude tak a tak, do deseti minut odjíždím. Pak stačí jeden telefon a nějaké machrovaní na šoféra zmizí a už jsou zase hodní. A vydrží to i do budoucna, protože už jsi tam zapsaný jako ten co se nenechá.
Mluvím ted o nesmyslné buzeraci vrátných, bagristů apod. Samozřejmě, když je to opodstatněné a je fakt nejaký problém, tak se nedá nic dělat.
pát úno 15, 2019 12:27 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Poznejte svého největšího nepřítele (BAG)

Příspěvek

Presne tak to dopadlo.rumun mi zdelil v deset ze posledni paleta bude v 16h.a smal se jak curak.tak jsem brkl dispecerce co zila dvacet let u Bodan.jezera a ta mu zdelila at nalozi co je hotove,jinak nic nenakladat a jedu jinam.tak mi to nalozil a ten nemec z rumunska mi ty papiry ani nepodal ,hodil,nasrany.tak mu rikam misto auf wiedersen,balkan muss raus,zuruck nach balkan:-)
pát úno 15, 2019 2:27 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Poznejte svého největšího nepřítele (BAG)

Příspěvek

pekne, to bych chtel videt ten jeho kyselej xicht,kokot jeden.
...rád se svezu s čímkoliv...
pát úno 15, 2019 4:46 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11907
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Poznejte svého největšího nepřítele (BAG)

Příspěvek

JakubS... přesně tak .... a miluju jejich reakci na mojí velmi oblíbenou hru .... "nicht klopfen " :lol: :lol: :lol: to mužou dycky vyskočit z kůže :D
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát úno 15, 2019 5:09 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Poznejte svého největšího nepřítele (BAG)

Příspěvek

Jakoze NEKLEPAT?trochu blbost ne?tak on me postavi bokem,ze pak dojde,a ja mu reknu neklepat?to bych tam stal jeste ted si myslim.co mam vysledovane.jak se mi jevi ze uz cekam dlouho,zacnu neco kuchtit,treba vajecinu,to nejaky hnup vzdy dojde jak zacinam vejce rozbijet to je klasika.
pát úno 15, 2019 8:46 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11907
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Poznejte svého největšího nepřítele (BAG)

Příspěvek

jose rabano nepochopil ... nemluvim o bag, ale ruznejch Fa a namyšlenejch vrátnejch :D
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát úno 15, 2019 10:40 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Poznejte svého největšího nepřítele (BAG)

Příspěvek

:D :D :D :D :D Až po pátém přečtení jsem to pochopil. No to je dobrá hra. A dovedu si to živě představit. :D :D :D Zaklepat, vlézt do kanclu a koukat jak debil,co jsem provedl. :D :D Dělat, že nerozumím a jak začnou že jsem trotl atd. jim něco spisovnou němčinou odpovědět. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát úno 15, 2019 10:46 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Poznejte svého největšího nepřítele (BAG)

Příspěvek

Ja to asi nepochopil teda.jen vim ze mi chybi 3h,tak se vyspim v praglcity a zitra doma:-).budu se opakovat,na me pusobi nemecko cim dal horsim dojmem.celkove.lidi,firmy,silnice parkoviste...ted napr.spim na D11 u humer,prvni za prahou,pumpa nedavno opravena,a v sude cisto zadny bordel odpadky lampy sviti..spal jsem na Alb,za norimberg,to abys v gumakach chodil kolem auta.budme hrdi na to ze sme cesi,to je cele.
pát úno 15, 2019 11:48 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Poznejte svého největšího nepřítele (BAG)

Příspěvek

to jožin: To bude asi tím, že to parkoviště je nové čisté a cestáři, nebo obsluha CS má sílu a chuť to čistit. Neboj se pár víkendů a všude samí vajgl a bude nasráno i za návěsama před Burgrem-King. A až zjistí zloději, že tam přes víkend parkuje polovina aut bez řidiče, tak ještě přibudou mastné skvrny. :) :) :)
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob úno 16, 2019 8:15 am

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Poznejte svého největšího nepřítele (BAG)

Příspěvek

Skvrny uz tam jsou.ze je opravene vim.kos je co 5metru takze zatim gut.v nemecku to vyresily zrusily kose a odvoz bo to stoji prachy tak muzou buldozerem srovnat ten bordel i s krysama.bordel delaji predevsi osobaky to je jejich narodni sport dozrat burger king otevrit dvere polozit na asfalt a odjet.hovada
sob úno 16, 2019 11:56 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Poznejte svého největšího nepřítele (BAG)

Příspěvek

No tak koše zatím fungují, do té doby, než pražáci přijdou na to že to je sběrný dvůr grátis. A nebo jak se jmenoval ten zdejší nick jak vozí odpadky z chalupy místo do Prahy do popelnice na parkoviště.
A to že v Německu ruší koše, no prostě jiná doba. Misto toho aby přijeli policajti, BAG na parkoviště a oflastrovali ty víkendové kuřáky co pod nimi je bordel, tak radši budou budit v noci řidiče a dávat jim dýchat na alkohol. :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob úno 16, 2019 12:30 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Poznejte svého největšího nepřítele (BAG)

Příspěvek

Bag ma jine problemy.hlavne co je zajima,zda platis dalnicu.to je alfa omega.zbytek je karta atd.polizei uplne neskodna pro bezne nemce,oni si je nevsimali.policajt je od toho aby te dojebal za malo kurtu nebo 90tempo.v noci je nepotkas to se fajn rabuje
sob úno 16, 2019 12:39 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Poznejte svého největšího nepřítele (BAG)

Příspěvek

V Německu je to taky docela běžná praxe, odvážet odpad v pytlích do kontejnerů na parkovištích. Vídávám to docela často. Pak přijedou druzí, co vytáhnou z kufru dlouhé napichováky a ty koše vybírají. Na té pumpě u Augsburg se to děje denně.
Nedávno jsem tam byl stavený na oběd a přišel týpek tak okolo 30ti, čepici DAF, mobil v ruce... Prošel kolem stolů tam a zpátky, myslel jsem že jde na WI-FI zdarma a ono hovno. Normálně vyndal z vozíku, co se tam odkládají nedojezené jídla tři tácky, sesypal zbylé hranolky na hromadu a furtoval jak o život :shock: To mi spadla brada až na zem! Na bezďáka nevypadal, spíš nějaký tirák z balkánu... Ale tak, oproti mě měl 12 eček ušetřených a výsledný efekt stejný 8)
Naposledy upravil(a) JakubS dne sob úno 16, 2019 6:52 pm, celkem upraveno 1 x.
sob úno 16, 2019 6:21 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Poznejte svého největšího nepřítele (BAG)

Příspěvek

to je bezna praxe treba Ikea ostrava,chlap si vyhlidne rodinku co futruje.nedoji,pok koukne kam to zasunuli a v klidu to doji,od deti nebo krasne maminy nic dostat nemuze(po me by to urcite nejedl :D ).O tom polakovy co strkal ruku do toho automatu na pet lahve s nalepenym symbolem vratnych PET lahvy si to slysel??Udajne v Lidlu u prechodu Basel.
sob úno 16, 2019 6:32 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11907
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Poznejte svého největšího nepřítele (BAG)

Příspěvek

4215.... bingo, bystrý hoch :mrgreen: máš to za jedna .... a ružový puntík :D
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob úno 16, 2019 6:40 pm

Odpovědět

Zpět na „Německo“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů