Mýtné v Německu, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátor: cuisine

Odpovědět
Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Poznejte svého největšího nepřítele (BAG)

Příspěvek

To si piš že heeerečkovali, seč jim síly stačily. Klauni :lol:
čtv led 31, 2019 6:19 pm

vašek
Příspěvky: 1449
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Re: Poznejte svého největšího nepřítele (BAG)

Příspěvek

mě dojímá jak nás všechy po revoluci x let buzerovali, lustrovali, prohlídky, i sem měl klepeta hoďku asi cvičně :-)

a teď najednou jim nevadí kdejaká opice bez dokladů, která navíc nechce pracovat???

takže si o tom mám myslet že jsme pro ně větší pakáž než afro pakistáno afgháno sebranka?

jinak proti německým autobahnpolizei jsem nikdy nemohl říct křivé slovo, vesměs profíci bez kompexů, lidské jednání, ti byli ok ale je to tak 15let zpět co jsem ještě křižoval po německu denně

i jsem tehdá s kolegou nechal na pumpě šrajtoflu s penězama na nákup auta ve švajcu, asi 150tis na naše, vraceli jsme se 80km na pumpu když jsme to zjistili, a ejhle, našel se poctivý nálezce který kešeňu odevzdal na policii, to byl teda zážitek, to u mě němci hodně stoupli na ceně

holt jsme měli štěstí že to našel západoněmec :-)
čtv led 31, 2019 8:42 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Poznejte svého největšího nepřítele (BAG)

Příspěvek

vašek.... máš recht to německo co jsme poznali po 90tým už je dávno jiný a bude to jen horší bohužel ,,,,, a rozepisovat se o tom nemá cenu , je to na blití kam ten dneska stupidní národ spěje ....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát úno 01, 2019 9:09 am

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Poznejte svého největšího nepřítele (BAG)

Příspěvek

Kam??ARSCH....Kam jinam...Byl jsem vyslan do Mnichova,relativne kratka fura,nemam hodiny.Jel jsem na vystaviste,Messe.Zaparkuji.Prvni dojde chlap ve veste,co a kam vezu.Turek.At jdu do biura-check inn.Za prepazkou chlap,prvni otazke jak mluvis polsky rusky??Rikam jasne,jak cesky...Byl to rus.Jdu skladat na vystaviste,s vozikem jezdi Polak.Vyjizdim ven,vracimi kauci krasna zena,Madarka...Zaparkuji na ringu mnichova na te mezapumpe,jdu pro pivo,pumpar Ukrajinec...Rekne mi nekdo kdo z nemcu jeste pracuje?? :D
pát úno 01, 2019 8:03 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Poznejte svého největšího nepřítele (BAG)

Příspěvek

Proč by pracovali? Čtvritina jich žije z renty, z nájmů a jiných nevydělečných činností, druhá čtvrtina je na nemocenské s psychickými problémy, třetí čtvrtina staví,opravuje dálnice a čtvrtina jich je zaměstnána v kanceláři na takových pozicích, aby nepřišli do styku s tou sebrankou z východu.Na to tam mají pohuňky co mluví německy. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát úno 01, 2019 9:58 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Poznejte svého největšího nepřítele (BAG)

Příspěvek

To se nebavim o jmenovkach za oknama LKW.Jak tady nekdo objevuje ameriku ze pujde do nemecka jezdit za tezke miliony,tak se muze hodit do klidu,cely vychod uz tam je :D .Jen ta nemecka megafirma Rainert,modre auta,nove,prej jezdi hlavne vnitro po nemecku,tam jsem snad nemce ani nepotkal za volantem,vzdy polak,I kdyz to ma nemecke cisla.A primo na hranicich Forst(Olszyna)PL-D,maji svoji kancelar naborovou,primo vedle baru.
sob úno 02, 2019 9:27 am

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Poznejte svého největšího nepřítele (BAG)

Příspěvek

proto se snazim udrzet se tady v CZ a ve finale na tom o moc hur financne nejsem,jsem s rodinou a nemusim se klanet pred nemeckym sefem.Sice teda firma, pro kterou jezdime je hodne uzce spjata s nemcema,ale takovy uz je trh.
...rád se svezu s čímkoliv...
sob úno 02, 2019 12:16 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Poznejte svého největšího nepřítele (BAG)

Příspěvek

Mam nazor ze pokud jsi schopen udelat v CZ46cista,nebo v nemecku 2000e cista,nema to zadny smysl.Pokud bydlis v Chebu budiz ale z Ostavy do Norimberku to je treba 700km,tj 1400 za tyden jen v osobaku.Kde mas ztraceni cas na nasi D1 treba to ani nemluvim.Ale kazdy at dela jak si mysli.
sob úno 02, 2019 1:59 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Poznejte svého největšího nepřítele (BAG)

Příspěvek

delat v D ma smysl pro nekoho, jak pises z pohranici, treba jeden znamy je od Domazlic a jezdi s nemeckou mlikarnou svazet s cz mliko do d, myslim ze jezdi pro Goldsteig nebo jak se to jmenuje, je denne doma, stejne jak kdyby delal v cz mlikarne, ale bere vic penez, tam to ma smysl, ale jezdit nejakou pritroublou kamionku po D vnitru nebo tak neco a dojizdet pres pul republiky, pro me by to nebylo.
...rád se svezu s čímkoliv...
ned úno 03, 2019 1:12 am

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Poznejte svého největšího nepřítele (BAG)

Příspěvek

A je pno lidi co to tak dela.Uz to dojizdeni je ubijejici aspon pro me by bylo,v patek jezdit 700km v nejvetsich spickach a to mas za sebou jeste devitku v lkw ujetou to je masakr,a v nedelu odpo zpet :D
ned úno 03, 2019 10:32 am

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Poznejte svého největšího nepřítele (BAG)

Příspěvek

Jo jo, jsem chuj :wall:
ned úno 03, 2019 10:50 am

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Poznejte svého největšího nepřítele (BAG)

Příspěvek

To si napsal ty,ja nemam ten nazor.Pred mnoha lety jsem dojizdel k Salzburg(LKW augustin)jednou mesicne a jeste ted mi je z toho spatne,600km cca.Uz bych to asi nedelal,kazdy tyden si neumim ani predstavit.A to znam takove co jezdi az na Venlo :D
ned úno 03, 2019 2:38 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Poznejte svého největšího nepřítele (BAG)

Příspěvek

tak kazdemu vyhovuje neco jineho, ja treba strasne nerad jezdim osobakem, kdyz mam ject vic jak 100km,tak se mi hrozne nechce, je to na me moc daleko, kamionem jedu treba do Berlina a rikam manzelce, to je cajk, to je tady kousek za Drazdanama,tam mi ta dalka tak neprijde,sice to jedw pomalejc, ale pro me je kamion o dost pohodlnejsi.
...rád se svezu s čímkoliv...
pon úno 04, 2019 6:46 am

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Poznejte svého největšího nepřítele (BAG)

Příspěvek

Mam podobny nazor na cestovani osobakem.mam 3,rekl bych celkem silne,i vybavene,ale po sto km v tom lezu ven.jsem rad jak ridi baba neco dcera.ze kamion nejede 250a dve kila do kopce je nepodstatne v celku. Baba sice tvrdi opak,jedine bmw.truck je nesmysl ale ja se sni nehadam
pon úno 04, 2019 10:14 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Poznejte svého největšího nepřítele (BAG)

Příspěvek

Kolegu zatavilo Bag minuly tyden,v DDR,kde jinde,a dostal straf 30e :D ,ze jezdi pouze na tri napravy,to tam bylo udajne nastavene od vyroby,je to dva mesice stare auto FH.Me to pripada strasne nizka pokuta,za tu dobu urcite usetril vice nez 30e na mautu.
ned úno 10, 2019 4:27 pm

Odpovědět

Zpět na „Německo“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů