Mýtné v Německu, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátor: cuisine

Odpovědět
iconek
Příspěvky: 524
Registrován: sob kvě 29, 2010 10:48 pm
Bydliště: Mělnicko

Musím doplatit mýto?

Příspěvek

Zdravím všechny přítomný.Měl bych dotaz, jak je to s doplacením mýtnýho, když sjezd byl uzavřen kvůli opravám.Měl jsem teď 14 dní dovču a v pondělí vyjíždím, ale furt řeším co když mě zastaví BAG ohledně mýtného.Jel jsem z Antwerpenu přes Aachen a na hranicích jsem koupil maut na Bautzen Ost směr Jiříkov.No a před sjezdem cedule že je uzavřen a musel jsem jet po objížďce ale až na dalším sjezdu, cca 12 km.Kdyby byla oprava hlášena v systému, soudím že by mi to nenabídlo tenhle sjezd ale až ten další.Já jen, abych nemusel kvůli pár Euro schánět peníze na případnou pokutu.Jak tohle řešit?Děkuji za informace.S pozdravem Tomáš
sob říj 08, 2011 1:36 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

no že to není zadaný v systemu je sice jejich problém, ale nevím jestli to za případný spory stojí....myslim, že by jsi byl v právu....ale po dálnici si jel, tak by jsi to doplatit měl byt zpožděně, tím dokážeš , že jsi neměl umysl podvádět :wink: já osobně pokud sem platil "ručně"tak jsem to doplácel vždy i zpožděně, ale jak se to řeší konkrétně ---nevím
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob říj 08, 2011 10:28 am

iconek
Příspěvky: 524
Registrován: sob kvě 29, 2010 10:48 pm
Bydliště: Mělnicko

Příspěvek

Ok.Radši to doplatím.Bude klidnější spaní :D
ned říj 09, 2011 11:21 am

iconek
Příspěvky: 524
Registrován: sob kvě 29, 2010 10:48 pm
Bydliště: Mělnicko

Příspěvek

Doplaceno,necelý tři eura.Po cestě kontrola BAG na mýtných branách,no problemo.Děkuji.
pát říj 14, 2011 11:36 pm

Kolík
Příspěvky: 175
Registrován: sob kvě 30, 2009 2:28 pm

Příspěvek

Taky se mi to párkrát stalo, ale nedoplácel jsem nikdy nic. Těžko si myslím, že to zjistí, když Tě nechytnou hned.
ned led 01, 2012 8:55 pm

Odpovědět

Zpět na „Německo“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů