Mýtné ve Francii, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4452
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Nové radary pro kamiony

Příspěvek

Pro truckjobs: Ještě by tam měla být kontrola grafu rychlosti z tachografu. A takto to mám já. :D :D :cry: :cry:


Obrázek
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob říj 07, 2017 4:34 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4452
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Nové radary pro kamiony

Příspěvek

Jinak co jsem tak koukal, tak pokuty chodí i do RO a BG, neboť už pozoruji, že tito příslušníci jezdí zkratkami opatrně a podle předpisů. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob říj 07, 2017 4:36 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové radary pro kamiony

Příspěvek

Venca-neni lepsi ubrat?To platis ty?Pokud jo,vyslo by to treba ba hezke gumy treba,na osobak.
Neřeším...
sob říj 07, 2017 6:33 pm

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Nové radary pro kamiony

Příspěvek

Jozko v tom mas samozrejme pravdu, ale ted mi nezbyva nic jineho nez si to vyzrat, kdyz to posilaji zpetne za cely rok. Z velke vetsiny za to muze muj blby zvyk jezdit po meste beztrestne 56- 58km/h na 50ce a podobne neduhy. Regulerne vim o cca 4 radarech ktere me bleskly, ale mam toho dvakrat tolik, takze netusim kde a kdy to bylo... Pruser je, ze se pohybuju po Francii 90% sveho casu v praci, takze od zari, kdy nam to chodi jsem viditelne ubral na rychlosti. Nespoleham ani na odecet 5km/h, ktery fr.policie pouziva pri vyhodnocovani pokut z radaru. Jezdim po Autoroute 85 max po Nacionale 80-81 max. V obci bezpodminecne 50 radeji min. Ty flastry jsou neumerne vysoke podle meho nazoru. Pokud pojedu pres mesto 65-70 tak at mi daji co proto, ale tady toto? 45-90€ a vice. Se trosku posra*i... chodi to i na balkan pac opravdu BG, RO, H a hlavni zavodnici PL + LT ti vsichni ocividne ubrali na spechu.
Jinak se mi stala docela zajimava vec: na N4 pobliz Sarrebourg je v houpacku radar o kterem vim roky, takze tam jezdim 80. Stalo se mi minuly tyden, ze jsem jel timto usekem pripraven a zleva me zacal predjizdet anglan ktery ocividne nevedel. Rozvalil to na 90+ a predjizdel me levym. Ale cela komedie je v tom, ze radar blesknul ve chvili kdy ja na tachaku poctivych 80 a anglan ktery jel vedle me jak prase byl v onu dobu foceni zrovna bokem navesu k radaru. Takze jsem zvedavy komu to dojde. On vyfoceny z boku a ja krasne "nastelovany" presne pred radarem. Jak vyhodnoti kdo z nas dvou jel rychleji...
....a platim to samozrejme ze sveho. Protoze kdyby mela firma zaplatit ze sveho pres 350 pokut, ktere nam zatim prisli muze rovnou zavrit kram. Nam do tech koncin jezdi pres 70 kamionu tydne
ned říj 08, 2017 9:44 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové radary pro kamiony

Příspěvek

Ja ti rozumim neboj.Taky nejsem zadny zavodnik obec jezdim tak 55 a to je stejne moc.Je to oprus to je pravda.Ten houpak vim ktery myslis to by te jeblo relativne super cesta,auto nove,technika gut teda a musis jet 80presne.Nikdy zadny zivot kolem,zadna dedina nic.Nesmysl podle me.Na autoroute,placene,muzes jet 90 a je to legal,ty prujezdy mestama,treba Belfort,Reims atp,maji 80 i kdyz to vypada jako dalnice.Ja na francii uz nic dobreho nevidim,pocinaje zlodeji,ultra hnupy policajty,jejich pracovni moralku ve fabrikach,kde jsou schopni treba v Grande synte nakladat dva svitky plechu pul dne,vec,co je nalozena v Mitall ostrava bez toho abych ani motor vypinal,da mi venku pod jerabem jeden kus 25t,popotahnu dal,dam keten kurt a jedu do riti.Krade se tam extremne ve francii,nikdo to neresi a taky to hosi z Balkanu treba patricne zneuzivaj.Policajt tam je od toho aby te jebal za minutu + pred mesicem odjetou,v noci tam policajta nepotkas.Ja tam jezdit nemusim,ani nechcu,ale praci si vypbiram,kam me posle tam jedu,nebrecim.
Neřeším...
ned říj 08, 2017 10:51 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11891
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Nové radary pro kamiony

Příspěvek

minulej tejden tady https://mapy.cz/zakladni?vlastni-body&x ... d=D%201083

na 50 jedu 48 a blesk :mrgreen: je tam sice zákaz tranzit do 6:00 a já tam jel v 5:40 další dvě auta nic , tak sem zvědavej ...... divný asi to bere i stát na spz , a to sem nejel tranzitem páč sem za tou vsí dokládal....a to tam jezdim 4krát tejdně
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned říj 08, 2017 11:13 am

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Nové radary pro kamiony

Příspěvek

Ja pokud nebudu chtit jezdit do F musim zmenit firmu, takze bohuzel. Take si nevybiram kam me poslou. U nas je F a potom balkan, ktery ovsem jezdi bulhari co jsou u nas na firme ( take absurdni vec, nechapu jak si muze nejaky gastarbajtr diktovat kam bude jezdit a kam ne. Horsi je to, ze jim to vedeni umoznuje). Teda my blbci cesi a par slovaku jezdime zapad coz znamena z 90% F a bulhari domu na Balkan - Recko . Co jsem se informoval, tak chodi pokuty i z Madarska. Z Francie je to ale drtiva vetsina. Ti to kosi poradne.... na F mam nazor uplne stejny jako ty a spousta nas dalsich co tam jezdime. Co jinde trva 20 min, tem hovadum 3h s dvema pauzama na cigaretku. A nikdo s nima nehne. Vsechny ty PCA, RENAULTY, ACELLOR MITTAL apod. vse jak pres kopirak. Hovada tupe, line a ke vsemu arogantni...
ned říj 08, 2017 11:19 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové radary pro kamiony

Příspěvek

Venca-asi bych jezdil to Recko,nez F.To je ceska firma kde delas nebo si nekde ,,venku,,?
Neřeším...
ned říj 08, 2017 11:54 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4452
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Nové radary pro kamiony

Příspěvek

to martin440: Musel jsi jet min 51, ten radar blika už od 51.
No hoši francouzský si našli způsob jak z nás dostat peníze. Nevyšlo jim to s ecotaxou, nevyšlo to s vnitropřepravou, nevyšlo to s pauzováním, nevyšlo to s minimální mzdou, tak nás dostali na radarech a budou to solit i o kilometr navíc. Až to nebude sypat, budou přidávat radary na nesmyslné místa. :wink:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned říj 08, 2017 3:31 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové radary pro kamiony

Příspěvek

Tak nejak to je,jak pises.statni kasa je prazdna tak je treba to vytriskat nejak jinak.Auta maji dnes vsichni nove,tak tudy to nepujde.Kazdy normalni tam jezdi ,,na dve pauzy,,takze ani tudy to nejde(nepresahne tim 4H30min v kuse,na coz byly vzdy hodne haklivy)Nejaky doklad o mzde je taky jen papir.Tak ted ta rychlost.Az to prestane vynaset,vymysli si treba za v aute muzes delat jen 9,a 11h uz na hotelu.Blby tam jsou na to dost.Ve spanesku sli jeste dal,je zakaz piti pocas jizdy z PET lahve 1.5litru,pouze z mensi muzete,pocas jizdy mysleno.Nevim zda to vite,Zakaz CB za jizdy jsem uz davno vyresil po svem,majka jsem davno vysrouboval a jebl pod postel.
Neřeším...
ned říj 08, 2017 4:31 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4452
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Nové radary pro kamiony

Příspěvek

S těma pauzama právě že jim to neprošlo, začali na 45tce v autě, takže tudy cesta nevede, ale s těmi radary, to se může stát, že pod kopec dají 60tku a radar hned na začátek proti kopci.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned říj 08, 2017 5:21 pm

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Nové radary pro kamiony

Příspěvek

Jozko jezdim v cz firme a na Balkan nee pac tam mame prej lidi dost (bulharu)... jj co tady pise kolega je fakt franc. vychcanost. Praxe je takova, ze oni maji ceduli s omezenim rychlosti nebo zacatkem obce a radar v co nejkratsi mozne vzdalenosti, tak aby te ojebali co mozna nejvic. Vjedes tesne za ceduli 51 km/h a blik jsi v prdeli... rikam dacani prvni tridy.
Martine mozne je ze to maji blbe serizene, dementi. Take jsem byl foceny za St. Dizier na 70 a jel jsem 67 km/h. Nic potom nedoslo...
Toto je normalne vymrd*na zeme. Na D400 je objizdka pres Wassy a pokud ji jedete opacne od Troyes na Nancy St. Dizier, tak ikdyz je to regulerne trasa i pro lkw, prave v tom Wassy je takova klikatice, ze mene zrucny vodic se tam zasprajcuje mezi baraky. V Parizi zavrou A86 okruh postavi tam jednu jeblou ceduli jako objizdku, ta te dovede na nejake sidliste a tam se poser. Nikde sipka nic. Pak tam kosis s tou tezkou dlouhou kravou kvetinace u cesty a oras jim ty male vyjebane kruhacky.... Otresne telata zabozroutske
ned říj 08, 2017 5:37 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové radary pro kamiony

Příspěvek

Ja si pamatuji dobu co tam melo kazde auto zlute svetla.Ne bile.Pamauji dobu co vsichni jezdily 100+ a nikdo to neresil.Pamatuji dobu ze v kazde dedine bylo znacka parking p.l. oprostred obce treba mezi kasnama.Parkoviste kolem dalnic byla prazdna,na pumpe smer Pariz A4 si stal sam cely vikend.Francouz ani jeden,vsichni doma,tatari z vychodu jeste nejezdily.Jenze to je dvacet let.Dnes-nezaparkujes nikde,jezdi se preventivne pod limitem,auta uz davno nesviti zlute,ted nesviti vubec...A jeste ty jejich ukazatele smeru,v kazde dedine byl znaceny Lyon ci Pariz,i kdyz byl 500km,ze nejaky Nantes byl treba 20km,to ses nedocetl nikde.
Neřeším...
ned říj 08, 2017 5:58 pm

sof
Příspěvky: 3871
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Nové radary pro kamiony

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne sob kvě 25, 2019 11:15 am, celkem upraveno 1 x.
úte led 09, 2018 9:37 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové radary pro kamiony

Příspěvek

Hlavne to posilaji celkem rychle uz,kolega jel prvni anglii letos,v Grande Synthe jel 86kmh,blesk,a dnes uz to tu lezi na stole u sefa,45e ma zaplatit ridic.Nam sef neproplaci zadne pokuty,tak to ma byt,ne jak Martin kolega,tomu plati vse :D
Neřeším...
čtv led 11, 2018 12:52 pm

Odpovědět

Zpět na „Francie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host