Mýtné ve Francii, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine

Uživatelský avatar
ok7ss
Příspěvky: 29
Registrován: pát zář 10, 2010 7:06 pm
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek

ok díky moc kolego
čtv úno 21, 2013 8:50 am

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

objížďka už je fuč, včéra tam miguel letěl a hlásil že vše už je OK
čtv úno 21, 2013 2:43 pm

delivio

HAD

Příspěvek

:thumbud: super, protože stála za H........

dík za info
čtv úno 21, 2013 8:19 pm

honza777
Příspěvky: 35
Registrován: úte kvě 31, 2011 5:25 pm
Bydliště: Benešov

ok7ss

Příspěvek

Za Gueretem na kruháči nejezdi na Limoges, ale jeď na Bellac. Tam s 12 tunou můžeš.
stř úno 27, 2013 5:53 pm

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

delivio: Ale tak příroda okolo pěkná :-D jelikož náš míša je plašan tak jsem to musel jet s ním po street view :-D
čtv úno 28, 2013 2:45 pm

Ton10
Příspěvky: 37
Registrován: úte srp 12, 2008 8:26 pm

Příspěvek

zdravím,máte někdo zkušenost nebo víte ,kde se dá mezi Besanconem a Lyónem na N83 tankovat na Visa kartu,myslím tím,u samoobslužných čerpacích stanic typu 24h. atd.,pojedu tranzitem do Špáňa a tam bych měl někde tankovat(v noci).Dík
ned bře 24, 2013 2:43 pm

Kostlivec
Příspěvky: 4
Registrován: pon bře 25, 2013 9:27 pm
Bydliště: Veselí nad Moravou

Cílová destinace Francie.

Příspěvek

Zdravím jezdím s dodávkou v plachtě tudíž do 3,5t. Párkrát jsem ve FR byl ale to jen Vesoul a nebo hned za hranicemi.
Jak je to s cílovou destinací kdekoliv ve FR od Mulhousu je spoustu zakazů tranzitu 3,5t ale když, netranzituji neměl by být problém ne?
Děkuji za odpověd Boun :)
pon bře 25, 2013 9:48 pm

Pedro19
Příspěvky: 19
Registrován: pát kvě 23, 2014 6:20 pm
Bydliště: Odry

Příspěvek

jak funguje myto ve francii na kamion,jde platit vice zpusoby dik
pon srp 11, 2014 1:51 pm

Uživatelský avatar
Johnny_P
Příspěvky: 2092
Registrován: ned srp 09, 2009 12:56 pm
Bydliště: Kolín

Příspěvek

Ve Francii máš platidla a systém je jako v Itálii a Španělsku, Na platidlech zaplatíš buď hotově, kartou(platební či tankovací) nebo krabičkou.
Určitě už se to tu někde psalo.
Scania R streamline Topline E6 (2015) + plachta Krone(2015) lowdeck
Mými životními vzory jsou Kentán z Montargi, Bender a Homer Simpson
pon srp 11, 2014 6:29 pm

Uživatelský avatar
Jirda
Příspěvky: 126
Registrován: ned říj 03, 2010 1:57 pm
Bydliště: Kadan

Příspěvek

Jen chci upozornit ze nam ve francii a ve spanu na platidlech neberou UTA kartu, nevim jak u ostatnich ale u nas nafirme s ni nikdo myto nezaplati uz pouze uta krabici a kdo ji nema ma smulu.
čtv srp 14, 2014 9:05 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Francie me opet utvrdila v tom ze tu je lepsi nejezdit.Nekdo je chvali do nebes ale realita je jina.Vikend pred Marseille,posledni pumpa,dira v plachte to je jasne,zamek vypaceny(kurtuji se tak neuspel)prvni auto pod lampou,tzv top flek.A co vyvadi ta jejich policie kdyz je v nemecku treba svatek,tak jak dnes?Preventivne zavrou kuzelama vsechny parkoviste od Strasburg nahoru abys tam nahodou nestal kdyz se v D nesmi jet a jako vrchol debilismu jejich policajt stoji pred samotnym Lauterbergem,hranici a otaci auta zpet do F...Kurva co mu je co po tom ze chcu vyjet z F kde zadny svatek neni??picus.Ma vec kam se v D postavim,taky jsem se na nej vymrdal a zajel az do Speyer...A to jejich jezdeni,myslim francouzke,kde vam davaji neustale navedomi ze te maji za tupce z vychodu,razeni bez blinkru pred tebe,sjizdeni bez blinkru na vyjezd atp....A to nemluvim o jejich stavkach v okoli Fos,pneumatiky hori na silnici a policie jen cumi....Jebat celou F.
Neřeším...
čtv kvě 26, 2016 12:47 pm

paprna
Příspěvky: 714
Registrován: stř říj 21, 2009 10:27 am
Bydliště: Morava

Příspěvek

Jozine, ac porad nadavas na Cechu ridicu, ktere moc nemosim, rad si osobne pokecam o barcem, v tomto zcela s tebu suhlasim. Francie, vymrdany narod, opravdu, jak rikas. Ja to furt rikam, ze nejlepsi na chovani policajtu a ostatnich ridicu je Nemecko.
Střídač. Uz nestridam :P
http://www.youtube.com/paprna
čtv kvě 26, 2016 6:25 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

uplne vymrdany.....davat si pusinky to ano,ale uvazovat u roboty tezky prodlem.vcera jsem nakladal v zelezarnach Fos,25.600kg kulatiny dlouhe 8m mi dal temer na celo...rikam mu ze to je spatne,je to treba posunout 2m dozadu,to bylo kecu ze si vymyslim chujoviny...debil..jeste jeden postrech z francie,jak nekdo neco upadne ve sprse kliky treba,hadice,dvere.nikdo to nikdy neopravi je to tam navzdy.
Neřeším...
čtv kvě 26, 2016 7:00 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

jozin... s tim ježděním po F nevím , já to vidim jinak , ale u čmoudů v I
by Ti muselo asi hrábnout úplně :D :D :D :D
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát kvě 27, 2016 7:51 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

vidis treba jen to co chces videt.dobre silnice,kvalitni okresky,hezke velke parkoviste.normalnimu cloveku to musi stacit,dojedes zatahnes firhany,po 11h odhrnes a jedes.to pak je fajn.pokud tu zemi vnimas a trocku chces pochopit,podivat se jak tam co jak funguje,jsi asi prekvapen.Italie mi vubec nevadi,na to jaky tam je relativne chaos v doprave nikdo nic nekurtuje zasadne,tak je nehod minimum.kte francii-a ty jejich uzavirky treba deset km praveho pruhu kde se vubec nic nedeje,ani trava neseka,asfalt neopravuje,ani svodidla,taky fajne,to by se nasi silnicari mohli ucit od nich :D .me prece z nich nehrabe,pisu svuj pohled na tu zem,nic vice.mel jsem moznost absolvovat to jejich menu za 15e na routieru,sve zazitky radsi nepisu aby tu nevypadaal uplne jak blb....
Neřeším...
sob kvě 28, 2016 8:11 am

Odpovědět

Zpět na „Francie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů