Moderátoři: Olda, -Ondra-, martin_100, Leoš H, Globe

Odpovědět
sof

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Šofér cisterny vníma auto a volant inak ako šofér ťahača, ktorý ťahá za sebou len plachtu alebo náves na sypké. V tom bude asi ten rozdiel. Naložená cisterna ide inak ako naložená plachta. Preto to Jakub asi cíti inak ako Peter.

Ja dám radšej prednosť starej škole a pri točeni volantom sa budem nohami zapierať do palubovky a pri parkovaní otáčať volant hupcukom. Zdá a my to lepšie ako otáčať volant jedným prstíkom alebo myšou. Myška je dobrá na ovládanie pre počítač a možno ešte pre šoférov volva.

Viete ako poznáte šoféra volva? Má rachitické ručičky :D
pát bře 15, 2019 1:30 pm

peter gasparovic

Příspěvek

Vozime stalu trasu, 3 os tahac + 3komora, bez vlnolamom, 15-28-15 nejde to do full nalozit, takze to tam pekne spliecha a nez tomu najdem nejaku stopu tak my to chvilu trva. A dnes som si na tuto diskusiu vzpomenul, ked sla predomnou mliekarenska suprava, auto+vlek, tancoval s tym fest, ja prazdny tak som ho po chvilke obehnul, a za volantom tak 45-50r sofer a taaaaak mikal volantom aby to rovno drzal, ze musel byt opoteny az na zadku. Takze neni problem, ze ide lahko, ale problem je to ze tam nieje ziadna odozva a cit, nevies co sa ti pod autom deje. Klasicke volvo e5, sa do zakruty klzalo, pekne si citil kazdy hrbol. Jasne je to i po zvyku, ale u cisterny sa to fakt sprava inak ako u plachty ci sklopky
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pát bře 15, 2019 7:17 pm

jose rabano

Příspěvek

To cvakani v tom starteru je uz velmi caste,tak predpokladam ze to zdechne nekde na trajektu treba.Starter snad objevim a poklepu kdyz tak. :D
pát bře 15, 2019 9:03 pm

4215

Příspěvek

Tak v týdnu opět na AD blue v servisu, a dostal mě tam kolega z jisté firmy co provozují nové Renault :D V noci ho dotáhli a u techniků a hlásil závadu, že kompresor to má za sebou :D :D
Jen jsem se podíval na technika a z jeho pohledu bylo vše jasné. :D :D :D jen by mě zajímalo, kolik ta spojka na Renaultu vydrží??? Zda to je lepší jak u Volva. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob bře 16, 2019 1:22 pm

jose rabano

Příspěvek

po pul mega by se mela menit,max 600.jinak jebne samozrejme nekde v tunelu S .Gothard :D
sob bře 16, 2019 6:10 pm

Pavell

Příspěvek

tak to ja mam asi jiny posilovac. mi jde volant docela tezko, klidne by mohl jit lehcej. a auto nijak neplave.
sob bře 16, 2019 9:21 pm

Odpovědět

Zpět na „VOLVO“