Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Globe

Odpovědět
wacky.mario
Příspěvky: 22
Registrován: pon zář 09, 2013 12:15 pm
Bydliště: Dubá

Open pipe na fh4 euro 6...

Příspěvek

Ahoj chlapy, mám tahače volvo fh13 - 500, new model a zajímalo by mě jestli na někdo zkušenost u euro 6 s klapkou do výfuku? Měl jsem ji kdysi na magnum euro3, ale tady nevím co všechno to obnáší? Není problém mechanická stránka věci, umím pracovat s nerezem, zručnost a technická stránka věci je bez problémů, ale co elektronické v autě? Co na to bude říkat ta fukusima na výfuku? Jak si s tím poradit?
Prosím neřešte jak moc velká je to blbost, prostě to chci, je to na různé akce a pro osobní uspokojení sluchu. Děkuji za rady a porady. Martin.
... kde ostatní jsou na laně, Magnum samohybný zustane...
úte pro 26, 2017 1:29 pm

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Open pipe na fh4 euro 6...

Příspěvek

je tu asi pár zkušenejších, ale měl sem klapku na E5 Dafu, teď je na E3 Manu... na Dafu to dělalo problém při konstatní rychlosti na dálnici, jinak na šoutkách se adblue ani neozvalo. Měl sem tam danou krabici, takže 100% splodin šlo bokem a do tlumiče a na čidla adblue nic. Nemám teď možnost zkusit klapku, která pouští 50% ven a 50% do tlumiče, tak nevím jestli to jde tímto obejít, a nebo se musí použít emulátor.
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
pát pro 29, 2017 12:45 pm

wacky.mario
Příspěvky: 22
Registrován: pon zář 09, 2013 12:15 pm
Bydliště: Dubá

Re: Open pipe na fh4 euro 6...

Příspěvek

Já právě cestou emulatoru moc jít nechci, rád bych zachoval plnou funkčnost systému AdBlue, No a k tomu měl možnost na akcích kouzelným tlačítkem vykouzlit orchestr:-)
... kde ostatní jsou na laně, Magnum samohybný zustane...
sob pro 30, 2017 5:15 pm

wacky.mario
Příspěvky: 22
Registrován: pon zář 09, 2013 12:15 pm
Bydliště: Dubá

Re: Open pipe na fh4 euro 6...

Příspěvek

Asi to dopadne tak že uděláme normálně klapku a bypass na extra flétnu a potom budeme řešit případné trable s nefunkčnosti systému při otevření klapky...
... kde ostatní jsou na laně, Magnum samohybný zustane...
sob pro 30, 2017 5:18 pm

Odpovědět

Zpět na „VOLVO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů