Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Globe

mirasa
Příspěvky: 1361
Registrován: sob kvě 27, 2006 5:11 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Anonymous píše:Zlatej opticruise ve SCANII.Automat se spojkou!!!!!! SCANIA-THE BEST OF THE BEST
Řazení není vše.Pohodlí při spánku je nade vše.Co ty uši na spodním lehátku,musíš šoupnout sedadla aby jsi se vyspal :lol: VOLVO VOLVO :smich:
Práci čest,rukám klid.
FH 12 420 2000,FH 12 420 2001,FH 13 440 2007,
FH 13 440 2008, Man TGX 440 2009
Teď Béda Trávníček :)
ned črc 30, 2006 7:59 pm

Návštěvník

Příspěvek

Mas pravdu,ze razeni neni vse.Musim taky uznat ze u toho FH se ten automat fakt povedl.Ta spojka na to houpnuti tam sice trochu chybi,ale jinak to slape supr.A s tim spanim,kdyz jezdis ve dvou,tak to stoji za prd,ale kdyz jedes sam,tak prez den si to klidne slozim,ale na noc mas pak supr pohodli.A ja nevim jak ty,ale ja jsem trochu vic narost,hlavne do sirky a kdyz chci mit ve volvu fakt pohodli,tak si taky posouvam sedacky+spani ve volvu za jizdy nahore neni taky zas az tak uplne proveditelny,naopak v R neni problem.Kazdy ma svoje.
sob srp 05, 2006 1:14 am

Návštěvník

Příspěvek

Anonymous píše:Mas pravdu,ze razeni neni vse.Musim taky uznat ze u toho FH se ten automat fakt povedl.Ta spojka na to houpnuti tam sice trochu chybi,ale jinak to slape supr.A s tim spanim,kdyz jezdis ve dvou,tak to stoji za prd,ale kdyz jedes sam,tak prez den si to klidne slozim,ale na noc mas pak supr pohodli.A ja nevim jak ty,ale ja jsem trochu vic narost,hlavne do sirky a kdyz chci mit ve volvu fakt pohodli,tak si taky posouvam sedacky+spani ve volvu za jizdy nahore neni taky zas az tak uplne proveditelny,naopak v R neni problem.Kazdy ma svoje.
Souhlas,postel se v FH nepovedla až tak moc,v porovnání třeba s Dafem kde je skoro letiště tak volvo zaostává.Taky trochu sklápím sedečky když zalehnu na dýl.Do 14dnů bych snad už měl dostat Strašilise a tam se prý pěkně spí nahoře,ale v létě je to peklo,moc horko :evil: .Pro 1 je každý auto dobrý,skoro :lol: až na ty jednohubky co mají tu kukaň nad sebou. :lol:
sob srp 05, 2006 12:50 pm

Návštěvník

Příspěvek

Jo s tim dafem mas pravdu,ale ja kdykoliv si do nej sednu a kouknu na tu "10cm"palubku,tak mam pocit,ze kdyz se nahodou neco stane,tak jsi hned narade.
ned srp 06, 2006 12:48 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Ve stralisu se na hoře vyspíš dobře, ale vadí mi tam pořád lézt. Spodní parodie na lehátko je nepoužitelná. V létě na hoře peklo, to je pravda..
pon říj 22, 2007 4:02 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

přidám troškou do mlýna co se týče řazení nebo převodovek....
měl sem možnost porovnat :
-opticruise -scania
-comfort shift -man
-actros -jojstick nebo jak se to píče
-geartronic -volvo

mě osobně (sem ze starý školy) nejvíc seděl comfort shift od mana
perrfektní ovládání -žádný řazení neočekávanejch kvaltů (mercedes)
prostě mi sedlo do ruky jinak plnej automat jedině zase man nebo volvo
--muj názor každýmu sedí něco jinýho
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob říj 27, 2007 8:47 pm

Uživatelský avatar
Láďa Scania
Příspěvky: 144
Registrován: pát zář 28, 2007 9:01 pm
Bydliště: Brána Sumavy

Příspěvek

Anonymous píše:Zlatej opticruise ve SCANII.Automat se spojkou!!!!!! SCANIA-THE BEST OF THE BEST
Zlatej opticruise??? :mad: Ja mam uz druhou Scanii s automatem a neni to vubec dobry.Skube to jak prase a kolikrat to udela takovou kravinu ze si myslim,ze vypadne motor.Neni to zadna slava.Kdyz to prepnu na manual tak se stim da jezdit.Nejlepsi automat ma DAF a VOLVO.To radi super. :wink:
sob říj 27, 2007 10:23 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Co slyším z vyprávění, tak nejlépe řadí volvo a man. Já mám zatím zkušenost s automatem jen R Premium 420 dci a jako zastánce automatů říkám, že je to tragédije..
pon říj 29, 2007 12:14 am

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Svezl jsem se s Volvem I-shift. A je to skvělí..
sob lis 24, 2007 1:41 am

Uživatelský avatar
Brozur
Příspěvky: 82
Registrován: pon bře 17, 2008 5:23 pm
Bydliště: Staňkov

Příspěvek

Cus.No starik dostal ke konci v bejvaly firme scanii dotazenou z Francie 420 Opticruise.Hruza a des.V kopcich sme myslely ze driv vyskoci motor nez preradi vejs.Pak mu to vsechno dlouho trvalo. A nejlepsi byla ta spotreba= 38 litru pri jizde po dalnici.To si nejdriv firma rikala jak vyhodne koupili a pak se kopali do prdele :D Pak dostal na tejden Volvo I-SHIFt a pak z toho nechtel ani odejit jak se mu to libylo a basnil o tom jeste mesic :driver:
Prej rychlej............ a já tepřiv řadil trojku
pát kvě 30, 2008 6:52 pm

Vegáč

Příspěvek

Já teď střídám na Stralisu v automatu,jsem z toho docela nadšenej,oproti Scanii OPTICRUISE to je naprostá pohoda,Scanie si dělá co chce ale na rozjezdy v kopci se mi líbí,to se se Stralisem bojim,že si couvnu,ale jinak je to IVETKO šikovný teda aspoň co se týče Eurotronicu...
pát kvě 30, 2008 9:25 pm

Uživatelský avatar
Dozam
Příspěvky: 136
Registrován: sob bře 22, 2008 11:29 am
Bydliště: Žarnovica-SK

Příspěvek

no podle mne je Volvo a I-SHIFT najlepsie razeni co muze byt :wink:
pát kvě 30, 2008 9:57 pm

Uživatelský avatar
Brozur
Příspěvky: 82
Registrován: pon bře 17, 2008 5:23 pm
Bydliště: Staňkov

Příspěvek

Razeni asi jo, ale kabina docela mala,jinak perfekt auto!!!
Prej rychlej............ a já tepřiv řadil trojku
pát kvě 30, 2008 10:05 pm

Vegáč

Příspěvek

na to,že je sklopená kůli aerodynamice tak je tam hodně místa a ukládacích prostor a pohodlnější auto než VOLVO neznám,jak já říkám Jedině VOLVO!!!
pát kvě 30, 2008 10:28 pm

Uživatelský avatar
Brozur
Příspěvky: 82
Registrován: pon bře 17, 2008 5:23 pm
Bydliště: Staňkov

Příspěvek

No prave ze je blbe sklopena a vysokej tunel motorovej jinak O.K.
Prej rychlej............ a já tepřiv řadil trojku
pát kvě 30, 2008 10:34 pm

Odpovědět

Zpět na „VOLVO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů