Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Globe

Odpovědět
jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

A na bocnich oknech je napis made in poland.Tak se clovek nemuze divit ze to auto funguje jak funguje.A ty kozene doplnky urcite sijou na Slovensku,mysilm sedacky,tak jak to bylo na mem osobnim Volvu.
Neřeším...
pon led 16, 2017 12:19 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

.

Příspěvek

Jozine jeste nedavno si hlasal jak maji polaci vse good...
pon led 16, 2017 5:03 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

pletes pate pres devate.ze maji plno novych cest,parkovist atd nema nic spolecneho s tu tim myslim.
Neřeším...
pon led 16, 2017 6:04 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

jozin.. hele a necinkaj Ti ty písmenka "poland" třeba sou blbě přilepený :lol:
no nevim co mám , ani sem na to nekoukal , asi kouknu :D myslim, že je to belgán ,,,a zatim spokojenost , ale to je věc názoru ... poserou se ti i švýcary ...je to jen kus železa s kterým se musí tak jako tak makat , že hodně z nás má ten kus železa(jakýkoliv) rádo a nedá na něj dopustit , je věc jiná .....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon led 16, 2017 10:45 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ale ja ho mam taky rad prece :D .Jen neprehanim a nedelam neco z toho co to neni.To same s osobakem,nebudu tvrdit ze bavor je nejlepsi auto na svete,bo neni tak same nebudu tvrdit o tomto ze to je to nej.Je plno silnejsich a hlavne spolehlivejsich aut nez je FH.Urcite mas B-mas to pred sebou na okne,tech tu jezdi mraky.Vzdy jak sednu do neceho jineho,v duchu si to srovnavam,co mi kde vcem vyhovuje,bys neuveril kolik toho nema volvo nejlepsi :D .Na delani dojmu to je dobre auto,na tech vylestenych hlinach to vypada uplne jinak nez lowddeck na plechech,tuctove auto,ale to tak je vse.Mam vysledovane ze to omracuje jen nase ridice ale,Helmut v D je uplne v klidu jak se postavis vedle nej.ma sve(M-B,M.A.N)
Neřeším...
úte led 17, 2017 9:28 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Dnes jsem chrapal nekde u Turnova,vstanu a cumim na teplomer.Minus 24-asi to ukazuje dobre,podle toho u dalnice ma rozdil tak pul stupne vzdy.Rikam si,jsem zvedav na start.Baterie nove,gelovky.X tisic kus.Otocim do posledni polohy,nazhavym a auto chytne lepe nez v lete,na pul uvrate.Toto udelali inzenyri fakt dobre ve Volvu(at furt nenadavam teda)Vubec se to neda srovnat se startem DAF 510 stojiciho sz leva,tam to bylo system nahodnych vybuchu,start Actrose z prava byl hodne pracny.
Neřeším...
stř led 18, 2017 7:14 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

Já myslím, že ještě tak dvě tři zimy a budeš to volvo milovat :lol:
stř led 18, 2017 10:14 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

To urcite.S prestavkama sedim ve volvech cely zivot vicemene.Opravdu to startuje jak,,cyp,,.Pripada mi cim vetsi mraz tim to jde lepe.Stare eev500 vubec nemuzes srovnat,tam to toci tri tocky a nic.
Neřeším...
čtv led 19, 2017 5:41 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

Mám stejnou zkušenost. Mráz jak sviňa, k tomu výstraha že jsou baterky z formy, ale nastartuje to na drc. Přes den jak už je to zahřáté, už to točí víckrát než naskočí. Co za tím je nevím.
čtv led 19, 2017 6:30 pm

Vejr
Příspěvky: 286
Registrován: ned říj 24, 2010 11:06 pm
Bydliště: Kladno

Příspěvek

jožin : jakou maj ty gelovky kapacitu ?
čtv led 19, 2017 6:42 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jakub-stejny dojem z toho mam.Jak uz to je zahrate nechyta to tak.Verj-netsim,hajcoval jsem 30h cca,ktomu notas a svetlo,ale ja tu mam ty LED namrdane vsude kolem misto zarovek a bylo tam pak 24.5V pred startem i podle displeje i podle toho nesmyslu na volty co mam do zastrcky.Tak asi dobre.
Neřeším...
čtv led 19, 2017 7:24 pm

motor-head
Příspěvky: 63
Registrován: pon říj 07, 2013 7:39 pm
Bydliště: cz

Příspěvek

Tak něco pro kované Volvisty. Viz Jožin a další. (sranda,ju?)
M.B. Actros, uveden do provozu únor 2016 najeto 95 000 km. Soc edition, žádná nezáv. klima, lednice, mikrovlnka atd. Jen okna v ele. ,zrcátka a bufík.
Ve středu před odjezdem hlášení. Slabá kapacita baterii ! Vyhledejte servis. Ale nastartoval jsem a nahlásil garáž mistrovi.
pát led 20, 2017 10:04 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

MB ma plno veci lepsich nez FH.Zadny tunel,lepsi postele,tempomat po pul km odstupnovany,pocitac palubni ti snad ukazuje i tep.Takze za me dobre auto.Muj soc,edition(kuze,xenon,navi origo,nez.klima,mikrovlna,alu kola,lamaci volant,spodni kastlik pod velkym s nadrzi na vodu)nastatoval dnes v Dreseden tor pri minus 5 podstatne hure nez pri 22minus,tak uz to auto prestavam asi chapat.Asi na druhou otacku motorem :shock:
Neřeším...
pát led 20, 2017 4:07 pm

Vejr
Příspěvky: 286
Registrován: ned říj 24, 2010 11:06 pm
Bydliště: Kladno

Příspěvek

to je tím že v -5 už nežhaví. Ta kapacita baterek mě zajímá, až nebudeš mít co dělat tak se prosím koukni. Dělal jsem s gelovkama pokusy na offroadech, kvůli extrémnímu zatížení při navyjákování, žlutá a červená řada od Exxide ale kromě výhod jako že nevyteče při prevrácení a odolnost vůči vibracím a rázům větší kapacitu nepřinesla. Ah jsou prostě jen jedny. Červená řada dokáže dát větší okamžitý proud což se hodí u promrzlého motoru. Zase jsou háklivé na kvalitu dobíjení, blbej regulátor na altíku jí dovede zabít. Takže jsem nakonec skončil u obyčejnejch Bannerek stylem narvu tam tu největší co se vejde.

!!!! ale nemůžu přesvědčit svého šéfa že baterky v lowdeckovým TGX jsou prostě malý ! Pauza přesně 9h přes den, bufík a čumění do noťasu s adaptérem na 24V, lednice vypnutá a už jsem mával kabelama :evil: jsou tam jenom 180Ah :evil:
pát led 20, 2017 4:33 pm

motor-head
Příspěvky: 63
Registrován: pon říj 07, 2013 7:39 pm
Bydliště: cz

Příspěvek

Jj,souhlas co se týče ergonomie u M.B. Já sem psal hlavně kvůli těm baterkám (akumulátorům). Jen mě to překvapilo. :roll:
pát led 20, 2017 5:01 pm

Odpovědět

Zpět na „VOLVO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů