Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Globe

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6769
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Neska chorvat vedle mě :doh: Stojíme vod rána a po obědě taji eště vrčel.. Večer si svítím těma svejma bludičkama v Manu, snídám.. Chorvat rozhrne svoje FH, rozsvítí a hned volume doprava a záře jak sviňa, tak na něj mávnu a dělám si voje. Za půl hoďky slyším jak bere za klíček, kouknu, v kabině záře potemněla, Volvo se nadechlo, zabralo a :shock: a naštěstí votočilo a ten jenom valil voči :D
No nedalo mi a za hoďku sem jen vyškub měnič, kontakt, kouknu na něj a ukazuju :housle:
Ale proč to píšu, asi tři roky z5 sem byl ještě s FH u "dýlera" na svolávačce, přidávali ke každý lampičce v kabině extra 15cm káblík, aby prej to nechytlo, když svítím dlouho :doh: Tak sem se mu smál, že mi dřív kleknou baterky, zebral sem mu z ruky jednu tu vymontovanou lampičku, rozkřáp sem ju a ukazuju, že sem vocaď vyndal druhou žárovku a že to dělá zbytečně. No koukal jak z jara :D Skoro všude sou tam po dvou, tak když si to vyndáte tak to taky nějakýho toho pana Ampéra ušetří, bo nejvíc to sežere, aby to vůbec nažhavilo vlákno i když svítíte na nejmíň :wink: Ale bacha, některý ty pozice pro žárovky jsou směrový a některý na rozptýlený světlo, tak ať si vyndáte tu kterou nepotřebujete, třeba zrovna u šoféra na čtení :idea:
To jen takovej postřeh 8)
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte lis 26, 2019 9:41 pm

Prouza88
Příspěvky: 6769
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

No a komu v tý Liazce táhne v zimě na postel, tak je to proto že ten tapecírung je dole za matrací odehnutej jak se opíráte o stěnu. Když madračku vyndáte, tak za ten tapec jde nacpat takovej ten termodeflektor, co si dávaj za okno nebo za radiátory, už si nevybavím jak, myslím že to šlo v celý dýlce cca 40cm nahoru až po ten budík a dole normálně nechat pár cm ohlejch pod matraci, pak vám netáhne na záda když spíte :!: A jak ztišit bufík už sem psal do vlákna JakubS, pak už to s tím kotoučem jakš takš de, když se nedrbe :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte lis 26, 2019 10:26 pm

jose rabano
Příspěvky: 7526
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Do volva táhne jak do liány...vždy jak me předjíždí nějaký trucker co to ma polepene kolem dokola schweden power((z Belgie.) besser a podobné bludů popadam se za pupek počasí jízdy smíchem.jinak v kabině mám všechny žárovky vyměněné na led a svítí to sto krát lépe než origo.osvětlení kabiny považují pomalu to nejlepší co je na celém autě.
stř lis 27, 2019 8:36 am

Prouza88
Příspěvky: 6769
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

No to ses prohnul za ty diody, na 24V neví kolik by si řekli.. Tam možná když máš nějakou severskou izolaci tak tam netáhne, mě se už kolem nuly v kabině kouřilo vod huby, když sem si lehl hubou ke zdi :wall: Tak sem vytáh nouzově karimatku a postavil ju nazkoušku ke stěně.. No kdo by to byl řek, takovej slavnej švéd a byla v tom zima aj v itošce :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř lis 27, 2019 9:34 am

jose rabano
Příspěvky: 7526
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Žádnou izolaci nemám mám Sociál edition.ne full jako každý. To kupoval šéf on se vtom vidí.úspory energie atd.já do toho nic necpu.nemám žádný police na okně.jmenovky nic.nesnasim to.
stř lis 27, 2019 9:55 am

Prouza88
Příspěvky: 6769
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

A seš si jistej, že tam máš LEDky? Bo sem to snad origo ani neviděl :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř lis 27, 2019 10:02 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

ledky mám v boudě taky všude +a pohoda....
Obrázek
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř lis 27, 2019 11:43 am

Prouza88
Příspěvky: 6769
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

No póčkej, to máš samodomo ty "zářivky" ne? A ty modrý taky? Jinak proč ne :think: jo a ta páka je co, katapult? :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř lis 27, 2019 11:53 am

jose rabano
Příspěvky: 7526
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Říkám led tak led.ta páka je myslím ruční otvírání sibru už jsem to někde viděl.aspoň mas kde pověsit mokrej rucnik 8)
stř lis 27, 2019 12:47 pm

Prouza88
Příspěvky: 6769
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Na ručník tam je ta dvojhrazda co drží horní postel, nebo ta už tam néni? No jó, tak máš led, ale hlavně aby si to pak, až si posvítíš, natočil :D Mimochodem celou dobu co sem to měl, tak mi ta horní postel nedržela polohu a padala dolu na těch lyžích po zdi, a jestli si to nepletu s Actrosem, tak ta horní postel měla jiný čudle na sklápení u těch prvních, lámalo to nehty :roll:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř lis 27, 2019 1:29 pm

jose rabano
Příspěvky: 7526
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Pro to je tam přece mám .abych natočil.jak ne mám kable.postel nespoustim není důvod je tam jen peřina a polštář.
stř lis 27, 2019 2:04 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Prouza88... to jen vypadá modře.... :mrgreen: sou to v al rámu latě čajna ..svítí jak blesk .... zohle je na nemíň
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř lis 27, 2019 2:05 pm

jose rabano
Příspěvky: 7526
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Martin.napis to česky :D
stř lis 27, 2019 3:49 pm

DMiloslav
Příspěvky: 25
Registrován: pát kvě 04, 2012 5:23 pm
Bydliště: Brno

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Pročítám chlapi vaše postřehy s FH. Mám ted Volvo přibližně 1 a půl měsice a zatím vše v pohodě. Ted už v kabině je všechno osvětlení v LED a na dotyk ,žádný vypínač.
Vše funguje jak má akorát jsem nechal prodloužit čas v režimu parkovaní ,aby mě to přes víkend nevypínalo ledničku.
stř lis 27, 2019 4:54 pm

jose rabano
Příspěvky: 7526
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Já si myslím že to v pondělí nenatocis jak poběží lednička vikend :) navíc teď v zimě je můžeš klidně vypnout a nechat otevřenou.zima v ní bude stejná jak by běžela.
stř lis 27, 2019 7:13 pm

Odpovědět

Zpět na „VOLVO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů