Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Globe

Odpovědět
Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Já mazu jen tocnu a sklopku. Nevím co ten central všechno umí všechno mazat.
Jinak já mám teď 550tis. a brzdy jsou na 60%
pon zář 30, 2019 8:04 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Martin-700 nikdy nenajedes po cechach se sklopou 30tun.jak si vozil pet let cipsy,brzdy musi byt puvodni.ja mam 600 a maji dost,desky,kotouce jsou praskle jsem koukal o vikendu.bezna tonaz do 25t,dalnice 60%.
pon zář 30, 2019 9:31 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

jose rabano... na sklopce sem je dělal ve 450 K na návěsu bubny a vozilo se běžně 32-35 ... na autě podobný okolo 800K ....pokud máš popraskaný kotouče na volvu ..měl by ses nad sebou zamyslet :mrgreen: :mrgreen:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon zář 30, 2019 10:52 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

U nas byla sklopka a ta delala oblozeni po sto tisic...kotouce praskle jsou duvod netusim nejsem zavodnik ani na brzde nestojim. To jsou nej.truckerske sracky poslouchat jak ten ci onem najel mega na oblozeni.az budes muset zastavit nouzove fest,s deset let starym oblozenim,neubrzdis to.i kdyz ti to bude vypisovat dojezd jeste pul mega km.navic ta brutalne defenzivni jizda hlavne se nedotkout brzdy je zazivna pro ty zatebou.ja znam takove hnupy co dobrzdovali rucni brzdou aby neztratily bod z hodnoceni,snad to neni tvuj pripad.
úte říj 01, 2019 9:21 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale já nemluvim o defenzivní jízdě jezdim na doraz a na nějaký body prdim..... kdo mě zná ..ví že mě předjet ,,co předjet ale aspon dojet je skoro nemožný :mrgreen:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř říj 02, 2019 9:27 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Tak to tim tuplem jak jezdis jak polak tzn porad na doraz,co to jede nikdy zadna rezerva tempomat na 90kmh od rana do vecera,nikdy bys se sklopkou po cz nenajel 70
Na jedno oblozeni.to je cele tak tu nepis bkudy kolik ted mas jeste na oblozeni..me predjizdi kde kdo a vubec to neresim.stejne pak jde blb delat 45minut na hof,tam zamrda deset minut a v cily sme oba stejne.a ze jich je takovych..
stř říj 02, 2019 2:05 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Jó volvo, mé oblíbené..vlákno :lol:
Teda že už sem nechoděj ani echtkovaní volvisti to už je něco, trochu si do nich rejpnem at se to tu hejbe. Vyrostl sem na(chraň bůh) L124 a pak R420 nicméně s poslední švédskou liazkou mám bohaté zkušenosti :lol:
Obrázek

Na firmě sem ho dostal jako jeden z prvních, tehdá ještě 460 EEV(a pořád PumpeDüse) a dobrý, dokavať sem to střídal jedno noví za druhým. Proti Manu a Akšrotu starýmu moderní, tahoun jak prase, leč sem tam něco nešlo už tehdá(žárovky jedna za druhou, rádio blblo) sem tam neco upadlo, bylo těžký a hlavně malí..následovalo pár let na frigu takže sem se vozil Manama a pak sem povýšil a dostal ho, fungl 460 e6 uz commonrail a pocitově to nejelo jako ty starší ale zase motor nechrochtal když tomu člověk šlápl za krk:)

Vydrželo mi asi 9 měsíců, obtýden na dílně a každej tejden hrabání v manuálu co to kde to.. klasika baterky, jezdím noční, byl listopad a po celí šichtě to vydrželo topit 2h, zved sem telefon a ráno mi kolega dovez Mana. Uff. Jen co si vzpomenu:
Samo se zamykalo(to bylo supr) několikrát SW, 2x ventilátor v kabině, čerpadlo topení asi 5 krát, ale byl tam bordel v nadržce takže dali filtr a OK, zatékalo do auta, hlásilo to otevřený kastlíky, padal tlak oleje na 0 v kopci při podřazení= skoro zastsvit a šici před vás, ventil na špére, co měsíc balík žárovek, již vzpomínané baterky že sem to v pondělí musel startovat večer osobákem, měsíc to nejelo a pak teprve se rozsvítily filtry, vyřazovalo na křižovatce při rozjezdu, furt zadrbaný vokno u šoféra, třepající se špígle ale to už tady asi vše bylo.. no ale kdo zvás měl zkříženou kabinu? No jo kafe za jízdy teklo ven z hrnku. Nalevo :lol: No koukali na mě jak na blba ale mě tohle zrovna vadí ta nesymetrie :wink: tak měnili celí uložení, píst, měřili rám.. prej asi kabina křivá a ne nemám tři metráky :wall: No koukněte proti návěsu je to vidět, za jízdy hotovej záklon až mě půlka bolela..
Obrázek
Obrázek
Ale komu nevadí tohle tak dobrý no.. holt nový premko takže úspěch :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv říj 17, 2019 4:46 am

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Pěkné auto nahodou :lol:
čtv říj 17, 2019 11:13 am

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

To mám hlavně na prácu né :wink: Šak si taky říkal, že kvůli tomu teď kupujete Scanie nebo jak ne? :lol: Ty vaše reklamní náborový osobáky pro řidiče mě v Norimberku u přístavu docela rozčilovaly, už tak tam není kde stát :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv říj 17, 2019 12:43 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Scanie a Dafy. Za ty náborové auta, mě hanba fackuje kudy jezdím. Tak to naši fíreři dopracovali.
čtv říj 17, 2019 3:07 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Neska se tam vobjevil váš vozejk s reklamou a ani nevypadal nejak zabezpečenej tak aby ste nehledali aj vozejk. :lol: Takle ale nikoho nenajdete, musíš říct šéfovy ať to postaví do Bukurešti na náměstí :idea:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob říj 19, 2019 1:04 am

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Bych je mohl osrat. Chytří jsou dost, tak ať se starají. A ta chátra co k nám chodí... Škoda mluvit. Jsme typicky příklad, jak se dá firma zlikvidovat během tří let.
Jinak včera jsem zas dolival vodu. Přesně co 3 týdny to vychází.
sob říj 19, 2019 10:41 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Prouza88... to si dostal kus ...zrobjone v mexiku v pjontek vječorem ne ? :lol: :lol: :mrgreen:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob říj 19, 2019 4:07 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Na vokně bylo Oostakker a po 120tis šlo ale všechno sem nespoměl. Bych si ale měl fofrem vzpomenout, nebo si vo něj omylem řeknu, až se bude zase rozdávat :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob říj 19, 2019 5:32 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Temer vsechny volvo u nas jsou z belgie.oostaker.samozrejme kazdy druhy ti tady vypisovat ze ma origo sveda,ale to jeste nepovytahli tu roletku az nahoru aby to zjistili..to stou vodou je zajimave,rekl bych klid pred bouri. Asi neco brzo jebne.
ned říj 20, 2019 6:57 pm

Odpovědět

Zpět na „VOLVO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů