Mýtné ve Španělsku, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine

Helena

Příspěvek

:shock: vám by měli dávat přídavek za rizikový povolání
ned lis 23, 2008 9:22 am

Uživatelský avatar
Foglik
čelo až na záda
Příspěvky: 1899
Registrován: stř čer 04, 2008 9:41 pm
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Španělsko je na tohle ještě v poho, cesta přes Francii je na tohle horší. Vyprávěl mi kamarád, že zastavil na parkovišti a nevšiml si, že tam nejsou záchody. No, přišlo to na něj, tak zalezl do lesa někam za křoví. Co čert nechtěl, přijeli dvě auta a pánové hurá do lesa. Musel půl hodiny sedět na bobku a ani nedutat, než se páni uspokojili. Když odjeli, ani se nemohl zvednout, aby došel k autu :lol: :lol: :lol: jak měl dřevěné nohy :lol: :lol: :lol:
ned lis 23, 2008 1:10 pm

Helena

Příspěvek

:D Už jsem tu jinde napsala, vždyť je to hezký, když se lidi mají rádi. Já proti teploušům nic nemám. Jsou to většinou hodný lidi.
ned lis 23, 2008 1:18 pm

Uživatelský avatar
Foglik
čelo až na záda
Příspěvky: 1899
Registrován: stř čer 04, 2008 9:41 pm
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ale na těch parkovištích jsou někdy dost otravní (na to funguje ten foťák :D ) Když svojí orientací nikoho neobtěžují, tak mě až tak nevadí. Ale tihle na parkovišti, myslim že člověk nemůže vědět co od nich může čekat.
ned lis 23, 2008 1:39 pm

l.kazda

Příspěvek

A Italie jeste horsi,sem jednou jel s kolegou do italie,pac sme museli rychle slozit a nalozit tak sme jeli ve dvojce. no a on mel za oknem to svitici srdicko a jeste nejakyho plysaka atd. no a potrebovali sme se vystridat tak sme jen zakrouzili na parkovisti zpomalil jsem a v tu ranu sme meli 2 4%na spiglech.tak rychle sme byli vymeneni ze auto nestacilo ani poradne zastavit a uz sme leteli pryc :lol:
ned lis 23, 2008 1:40 pm

koki
Příspěvky: 55
Registrován: úte úno 03, 2009 11:42 am
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

Cau chlapi taky bych mnel poprve vyject do Spanelska mnel bych tocit s mrazakem francie - Spanelsko stabilky, Francii jsem uz byl ale spanel mne taky zajima treba jak tam funguje navigace, da jse tam podle ni jezdit. koukal jsem ze treba v madridu zacinaji skoro vsechny ulice na C nebo jsou tam v CMR nejaka cisla jak cisla sjezdu nebo dalnic nevim, a jak podle ceho to hledat v navigaci. Za kazde info budu vdecny
pon úno 09, 2009 12:30 am

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

S tou navigací ve španělsku je to horší. Skoro žádnou nakládku jsem nenašel podle navi. Většinou jsem dostal adresu, která byla někde v centru města a firma byla na poli. Ale zase co jsem měl adresy vykládek, tak ty souhlasily. Ty nakládky jsem řešil tak, že jsem hledal, hledal, hledal, a když jsem nenacházel, tak jsem se začal vyptávat. Jinak navigace do měst bez problémů.
BES - běs
pon úno 09, 2009 1:19 am

Uživatelský avatar
Foglik
čelo až na záda
Příspěvky: 1899
Registrován: stř čer 04, 2008 9:41 pm
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Oni si ve Španělsku myslim v roce 2006 přečíslovali některé silnice, takže podle starší mapy s tím byl problém, ale co je horší (pro ně asi lepší), oni umí pumpovat peníze z EU, takže se tam staví a staví a staví. Každý rok jsou nové silnice, nové industriálky a v nich nové ulice. Tomu, že všechny jejich ulice začínají na Calle se nediv, Calle je v překladu ulice.(calle sin salida - slepá ulice, na to bacha, ať nemusíš couvat kilometr jako já). Většinou jsem musel zkoušet název v CMR všelijak obracet a krátit a když ani to navigace nevzala, tak hledat a hledat. Jinak co si pamatuju tak náměstí je myslím plaza, přístav puerto, silnice carretera , nákupní zóna centro comercial , hodina hora , půl hodina media hora , nakládka carga, vykládka des cargar. Nevím jestli to píšu přesně, kdyžtak to někdo upřesněte. Šťastnou cestu a ať se ti daří
pon úno 09, 2009 8:44 am

koki
Příspěvky: 55
Registrován: úte úno 03, 2009 11:42 am
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

DIKY PANOVE VELICE UZITECNE INFO-
pon úno 09, 2009 5:32 pm

Had X
Příspěvky: 6
Registrován: ned pro 14, 2008 6:38 pm
Bydliště: otrokovice

Příspěvek

Fogliku toto ti podepíšu.Ve Španělsku je dobré si rozmyslet kde zaparkovat,klidné místo nemusí být bezpečné místo.A faktem je to,že jim tam dělají bordel černé huby a Španěláci se k nim taky tak chovají.Ovšem mockrát se mi stalo že na Banderos upozorní místní domorodci.A pozor na auto si musí člověk dávat,protože oni se při otevírání auta nezdržují páčením zámku,většinou to řeší kamenem.Pro vykradení auta jsem nemusel jezdit do Španěl.(tam se mi nic nestalo),stačilo jet nakládat do Ostravy a kabinu mi vyčistili tak že jsem se nestačil divit.
čtv úno 26, 2009 12:53 pm

bihouz

Příspěvek

Pokud tu někomu pomuze,

ale radeji to napisu... Pokud jedete do Spana a nebo Portugalsko a mate jen Shellku tak bacha na jednu vec, je tam opravdu malo Shellek a nejsou non-stop... Nektery jo... Ale Spano a Portugalsko je Zeme REPSOLU :cry: Pokud mate jen 600 jako ja...
čtv úno 26, 2009 1:44 pm

l.kazda

Příspěvek

ale zas tak malo jich neni,ale musis sject z dalnice, ja to resim tak ze natankuju na zumpe,potom je shelka na cambrilsu,35 a 37 sjezd z AP7,nebo kdo jedete po N340,pak je na A2 na Madrid,takze se to da
pát bře 13, 2009 4:16 pm

Miroslav90
Příspěvky: 4
Registrován: sob dub 11, 2009 11:27 am

Příspěvek

ČAU PANOVE.POKUD SE VÁM PŠTĚSTÍ ZAJET NA SAN ROMAN TEŠ ARAJJA NA VÍKEND TAK TAM SE DOZVÍTE CO PTŘEBUJETE.MA TAM SIDLO PATINTER A DOST SE TAM SJIŽDĚJ KLUCI NA JÍDLO.POZDRAVUJTE RAMONA CISNIKA.
stř dub 22, 2009 9:26 pm

Uživatelský avatar
Lcpepe
Příspěvky: 54
Registrován: pát kvě 29, 2009 1:15 am
Bydliště: Lučenec - Slovensko

Příspěvek

Tak pani niečo čo vam možno pomôže.

Obrázek


Obrázek

:driver:
Keď ju miluješ nie je čo riešiť, keď ju poriešiš nie je čo milovať.
Čo môžeš urobiť dnes, odlož si na pozajtra a budeš mať 2 dni voľna.
Mercedes Actros 1844, Talson F.1227
stř čer 03, 2009 2:35 am

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Velmi užitečné! :clap:
BES - běs
stř čer 03, 2009 5:25 pm

Odpovědět

Zpět na „Španělsko“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů