Mýtné ve Španělsku, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine

Odpovědět
Uživatelský avatar
homer
Příspěvky: 1100
Registrován: ned zář 21, 2008 10:15 am
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Parkování....

Příspěvek

Pozdrav z Jihu vsem TRUCKERUM doufám , ze vám tato informace pomuze: Připravujeme v současné době Bezpečné odpočinkové místo a odstavné stání pro kamiony ,,Truck-centro,, pokud máte cestu do Murcie z Valencie prez Jumillu tak mám Specialitu pro vás truckery, vyuďte si sami uzenáče (makrelu) nebo co chcete pokecejte si pri kytare pokud ji máte sebou a jezte jako doma.....Ryby, maso,sýr,víno atp. vám dodáme na objednávku,
ale volejte raději předem česky na telefon 0034-679 726 983 José pri ceste na Murcii - Malagu atp. si proste obednáte co chcete, udeláme vám nákup primo od výrobcú a az pojedete zpátky tak máte vse pripraveno jen si dáte kafe na cestu zaplatite svuj nákup a frcíte domú...
Nabízíme Vám také parkování na našem soukromém parkovišti v ceně :
10 € za camión a 24 h stání - Pátek(večer- pondělí ráno) 15 €
Roční nájem, možnost ostrahy atp. (cena dohodou)
Kapacita parkovacích míst je omezena, proto prosím rezervujte včas!
pár fotek od nás najdete na: www.jumiball.com/fotos.htm

GPS - pro vaši orientaci v Jumille máte na: www.jumiball.com/GPS-jumilla.htm
Pokud máte potíze se spanelstinou (policie,nehoda,porucha atp.) a potrebujete pomoc v nouzi klidne volejte na Telf. 0034-679 726 983 pokud neumru tak jsem na telefonu 24 hodin (pouze v nouzi). Pro jakoukoliv informaci nebo obednávku, ale volejte radeji prez den od 9-22 h.
s pozdravem Josef Man Stankovsky.
P.S.- Budu rád pokud tuto informaci predáte kamarádum z TIR co jezdí spanelsko rád si dam obcas dobré ceské pivo :twisted:

_________________
Hodní půjdou do nebe.. a ti spatní, prý kam chtějí .... A když do pekla, tak na pořádným koni! www.proridice.eu
stř kvě 20, 2009 3:57 pm

Uživatelský avatar
homer
Příspěvky: 1100
Registrován: ned zář 21, 2008 10:15 am
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

okopíroval jsem toto info ze stránek www.proridice.eu snad se Mates nebude zlobit, ale zaujalo mě to a myslím že se to bude hodit klukům co Špáňo lítají... :wink:
stř kvě 20, 2009 3:59 pm

Uživatelský avatar
Elmurciano
Příspěvky: 20
Registrován: pát říj 09, 2009 9:47 am
Bydliště: Avda. de la Libertad n 9 30520-Jumilla (Murcia) Spain
Kontaktovat uživatele:

Homer pozdrav z jihu. Zmněna pro parkování ve Španělsku

Příspěvek

Po dohodě s majitelem pozemku je parkování zdarma !!! V současné době jednáme s radnicí o povolení k zastřešení okolo 20.000 metrú čtverečních pro parkování kamionú autobusú včetne sprch a WC.
Pár fotek od nás najdete na: www.jumiball.com/fotos.htm

GPS - pro vaši orientaci v Jumille máte na: www.jumiball.com/GPS-jumilla.htm
Mnoho lidí sní jak chtejí žít ...Já radeji žiju mé sny...
pát říj 09, 2009 10:38 am

Michal Kis
Příspěvky: 22
Registrován: stř srp 11, 2010 5:34 pm
Bydliště: Šurany

Příspěvek

dobry parking je na smere Barcelona-Valencia v meste Vinaros.more je kusok a je tu parada
sob srp 21, 2010 10:22 pm

mlsounek
Příspěvky: 55
Registrován: sob zář 26, 2009 3:30 pm
Bydliště: Jihlava

Příspěvek

Jo hochu Viňaros už není co býval.Můj kolega tam přišel o všechno co měl v autě než si stačil v Carefouru nakoupit.Tam radši dávat bacha.
Nikdy nesmíš zadržovat větry, protože Ti to vyběhne přes páteř do mozku a odtud pak přicházejí ty nápady na hovno!!!!!
čtv zář 23, 2010 8:01 pm

Michal Kis
Příspěvky: 22
Registrován: stř srp 11, 2010 5:34 pm
Bydliště: Šurany

Příspěvek

no ano..ani La Jonquera neni uz to co bivala...tam sa teraz kradne jak po bohovi..v spanielsku uz nenajdes dobry parking..najlepsie su v Nemecku
čtv zář 23, 2010 9:56 pm

++++
Pupajz
Příspěvky: 176
Registrován: pon říj 11, 2010 9:34 am

Příspěvek

Máš pravdu,pokud parkovat na Žumpě,tak musíte být min.2.Jeden jde nakupovat,druhej hlídá auta.Já parkuju tady,A15 mezi San Sebastianem a Pamplónou,vždy se tam najde nějakej ČECH-MORAVÁK-SLOVÁK.Málo Poláků,občas žádný :D .Sprcha zadarmo,pokud máš kartu Shell.Neslyšel jsem,že by se tam kdy kradlo,ale co není může být.Wifi dole ve vesnici,stačí si vzít telefon a "hledat".Super bar,kdo jezdí Špáňo zná.Velký obchoďák,dá se zajet kozlem.Ale kdo by to dělal když je tam bar,že? :oops: Viz mapa:

Obrázek

Jo,ta vzdálenost je až do obchodu,do báru je to ani né polovina cesty!
úte led 18, 2011 7:33 am

piter
Příspěvky: 33
Registrován: čtv úno 12, 2009 3:09 pm

Příspěvek

Ve Vinarosu se krade ve velkem.Nas tam vykradli u Carefouru a policajt rikal ze je to tu bežné.
Stali jsme pod 2 kamerami a nic.Pocitač v čudu.
Obrázek
pát čer 03, 2011 9:09 pm

Uživatelský avatar
K.W
Příspěvky: 43
Registrován: čtv led 31, 2008 7:16 am
Bydliště: DĚČÍN

Příspěvek

Ahoj,
Na zumpe sjedete z AP7 2 sjezdem a date se po starý N-II smer Figueres.Na prvním tocaku rovně a hned za nim je sjezd na modrou pumpu s hospodou ANDAMUR.Sjedete a tam je placený parkovište za 10 euro na 24 hodin,kamery kam se podivás a žádnej problem.Kousek dál je MIRADOR kde se najite jako králove.
pát led 04, 2013 1:06 am

xtl007
Příspěvky: 37
Registrován: pon pro 09, 2013 2:04 pm
Bydliště: Horšovský Týn

Příspěvek

CAu chlapci hele ja jezdim kamionem ale ve spanu sem jestě nebyl poradte... Ja jezdim Anglii cechy nemecko belgii lucembursko holandsko italii lichtenstejnsko madarsko polsko rakousko asi celou evropu skoro ale te dmy napsali ze pojedu do spana tam skopnu nalozim do portugalska ( tam sem taky nikdy nebyl) a tam skopnu nalozim vino a letim do rakouska ale nevim kde je ve spanelsku ta vase zumpa prosim poradte alespon priblizne... dikes moc a caues
pát led 03, 2014 10:47 pm

noryn.k

Příspěvek

2 sjezd za FR.čárou La Jonguera,za platidlama sjedeš v pravo a pořád rovně.myslím že na třetím kruháči se dáš 3vyjezdem a jseš u hotelu Bingo.Tam stává hodně čechů.ale už jsem tam 4 roky nebyl
pát led 03, 2014 11:14 pm

xtl007
Příspěvky: 37
Registrován: pon pro 09, 2013 2:04 pm
Bydliště: Horšovský Týn

Příspěvek

Jo díkes moc a nevíš proc se tomu říká žumpa? :D
pát led 03, 2014 11:42 pm

noryn.k

Příspěvek

podle toho názvu Jonquera=žumpa
sob led 04, 2014 10:54 am

Uživatelský avatar
XPAND
Příspěvky: 224
Registrován: pon led 26, 2009 11:16 am
Bydliště: Hodonín

Příspěvek

:kun: :housle:
Naposledy upravil(a) XPAND dne pát kvě 04, 2018 8:53 pm, celkem upraveno 2 x.
úte bře 18, 2014 1:45 pm

xtl007
Příspěvky: 37
Registrován: pon pro 09, 2013 2:04 pm
Bydliště: Horšovský Týn

Tady se taky krade.

Příspěvek

Mají tam hodně věcí? Já nevím taťka tam nakonec nejel tak nevím..
úte bře 18, 2014 2:55 pm

Odpovědět

Zpět na „Španělsko“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů