Mýtné v Maďarsku, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine

Odpovědět
CSIKI-NZ
Příspěvky: 38
Registrován: sob led 29, 2011 10:38 am
Bydliště: Nové Zámky

Příspěvek

...a budú to pekné sumy!!! Rýchlostné komunikácie 85,35HUF, hlavné cesty 53,23HUF (bez dane).
úte led 08, 2013 11:22 pm

Krocan
Příspěvky: 846
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Jónapót

Příspěvek

Jel jsem teď třikrát za sebou Maďarsko, jinak jsem tu byl naposled před třemi lety a nemohu si to vynachválit. Dálnice, bych si dovolil tvrdit, jsou nejlepší v Evropě, samá rovina, žádný provoz, každou chvíli parkáre, slušné ceny, dálnice vedou tak, aby dávaly smysl a to, že se někdy nejede ani tou osmdesátkou přežiju; za prvé mám stejně stažený omezovač na 82km/h-GPS a za druhé i tak mám denní nájezd stejný, nebo lepší, než jinde v Evropě. Jo a normální lidé (nemyslím ten zlodějský odpad) jsou tu velmi přívětiví. A maďarská kuchyně :tongue:
Ráno budu řešit nákup Mátrice, neboť mám koupeno na dnešek a na pondělí, ale okolnosti mě donutily zítra ráno popojet. Ta se dá koupit i po netu, zrovna tak jako BeNeLux. Akorát budu na ten nákup potřebovat asistenci nějakého maďara, tak jestli se to naučím nakupovat po netu, hodím návod sem.
http://www.autopalya.hu/Shared/Language ... 3-CSEH.pdf
http://www.autopalya.hu/
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
pát kvě 24, 2013 9:17 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Madarska dalnicni sit je velmi kvalitni,jak pise kolega nad.Z Budapesti dalnice kazdym smerem az na caru temer.Nedivim se ze zavadeji myto,za tech par korun za vinetu toho moc asi neopravis po zime.Jak to pipa na nasem tankodromu D1 proc by nemelo pipat v madarsku prece.A jejich kuchyn je opravdu skvela,proto tam jezdim rad na dovolenou kazdy rok .
Neřeším...
sob kvě 25, 2013 6:29 am

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

a kolik že to těch dálnic mají?? možná od Blavy na Rumuny a tím to končí jet z Blavy na Slovinsko at si užiješ "dálnici" :lol: :lol: :lol:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob kvě 25, 2013 8:20 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Byl jsi tam nekdy?Nemyslim trasu na Redisc za Rajky.Koukni na jejich mapu a uvidis o cem mluvim.Okruh kolem Budapest taky temer hotov na rozdil od Praglu.Nasinec je zvyklej jen nadavat ale Madari maji lepsi dalnice nez u nas o tom zadna.A hlavne stavi aj normalni parkoviste nemyslim tim pumpy,coz aspon me vyhovuje vic.
Neřeším...
sob kvě 25, 2013 8:49 am

lukaryk
Příspěvky: 70
Registrován: stř dub 13, 2011 3:33 pm
Bydliště: rapotice

Příspěvek

V Maďarsku jsou vynikající dálnice, jezdil jsem tak cca 4 roky a moc se mě tam líbilo, sice ta mentalita a čekání na vyložení či naložení je někde jinde ale vždy to spraví nějaké to pivko... Když opravyli tu Molku u Rajky tak tam dodělali i několik parkovacích míst, ne jak u nás že se postaví Shellku směr rozvadov a je tam cca 6 parkovacích míst. doufá že se tam ještě někdy podívám :-)
Daf XF 105 SSC 460HP
sob kvě 25, 2013 9:08 am

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

no tak děláte u dobrých firem,kterým nevadí nálet pár stovek km hlavně že to je na Budapešt Vávro :lol: :lol: :lol:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob kvě 25, 2013 10:50 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Lukaryk-naprosty souhlas.Roatrain-podle useku Rajka Redicz nemuzes prece posuzovat celou madarskou dalnicni sit.Je treba projet i jine useky nez hned psat ze tam zadna dalnice neni.Opak je pravdu,z hl.mesta jim vede dalnice vsemi smery do vsech statu.To ze se tam extremne krade nafta a jine je jina kapitola,rec byla o dalnicni siti a tu maji opravdu skvelou.
Neřeším...
sob kvě 25, 2013 11:09 am

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

já někde píši že tam dálnici nemají?já píši že je mají špatné?,jen jsem napsal že nejsou všude,a když se mrkneš na mapu tak ti to dojde samo :!: :!: např. z Rakouska jen jedna dálnice ze SK to samé,co mají na Slovinsko max z Budapešti takže mají nedostatky a to je jediné co jsem napsal,a pokud nejsi zrovna na dálnici je to větší tragédie než v PL ale zase lepší než na SK :lol: :lol:
čtěte pořádněji :wink:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob kvě 25, 2013 11:19 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jasne vsak ja se nehadam,od toho tu mam jine pratele kteri se urcite ozvou zanedlouho ze pisu hovadiny ze v Madarsku nic neni atd..Okresky jsou vetsinou v dezolatnim stavu to mas pravdu,hustota site je taka jaka je.Jako nekde v Poruri nahore v nemecku to tam si asi nikdy nebude tam je dal.krizovatka jedna za druhou.Jen nevim jak to tam budou vybirat to myto asi satelitem teda jak nestaveji brany.
Neřeším...
sob kvě 25, 2013 11:38 am

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

pokud se nepletu to mýto by mělo být jako je u nás už i Bělorusko bude zavádět mýto
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob kvě 25, 2013 11:52 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Nevim jak to bude v Madarsku teda asi mytne brany asi.Belorusko se uz plati myto davno,mas celkem 4 platidla pres cele Belorusko,zaplatis aj kartou napr.E100,nebo cash,cenu si uz nepamatuji je to pres rok co jsem tam nebyl.
Neřeším...
sob kvě 25, 2013 4:29 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

no to je takový mýto,ale chtějí to zavést tak nějak jako u nás či polsku pokud jde o BY
no Madary to jsem jen zaslech už je to nějaký ten čas,a tak si to přesně nepamatuji,ale v podstatě je to jedno tohle je trend v EU a nejen,takže jde jen o čas kdo,kdy a jak
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob kvě 25, 2013 5:20 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

To nevim ale vse je mozne,myslim BY.Ale pochybuji ze tam bude aj brana mytna aj platidlo klasicke.
Neřeším...
sob kvě 25, 2013 5:43 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

a jak je to v PL,3 krát jinak :lol: :lol:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob kvě 25, 2013 6:11 pm

Odpovědět

Zpět na „Maďarsko“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti