Mýtné v Rakousku, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine

4215

Re: Obecné

Příspěvek

Rakušáci nejprve pošlou "líbesbríf" firmě, kde chtějí vědět, kdo s tím jel, až firma odpoví, tak teprve ti pošlou na domáci adresu řešení vysoké rychlosti. :D :D :D
to wckr: Nevím u koho jezdíš, ale třeba já jsem svému šefovi radil, ať jim pošle nějakou adresu nějakého ukrajince, a uvidí co se bude dít. :D :D Třeba jim šéf poslal nějakou adresu Volodi z nějaké "derevni" poblíž CHarkova a rakušáci stále čekají na vyjádření Volodi.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned lis 17, 2019 12:21 am

Prouza88

Příspěvek

4215: Nevzpomínám si o co přesně šlo, ale od starýho sme ještě jako Augstin dostali varování, že takový "krytí" firma dělat nebude(velká firma), protože to pak akorát rozjede hon. Jak tě uvidí už tě bere a to by ti pak v neděli z mražákem nikam nedojel. Celkem můžu říct, že nás v rajchu tahaj na kontrolu jen namátkou :wink:
Augustin, LKW Augustin..
Ex:ABC Tours, BDS, Eurotrans Kopka, Vapas
ned lis 17, 2019 7:31 am

jose rabano

Příspěvek

Dělají ko.kóty ze sebe.svatouse.a něj.hnůj jsou auta na rakouských číslech v patek kolem Brna. Ze to řídí polák mi je jedno ma to jejich čísla.a ty jatka ted taky zavinil rakušan.se nám divim ze si tak necháme věčné stát na hlavu od nich.kdyby brala naše policie každé nákladní auto na důkladný pruklep byl by klid od nich.před par lety jim maďaři hned za čarou udělali stejnou pakarnu a maji klid od nich.
ned lis 17, 2019 9:45 am

4215

Příspěvek

Jožine, ono těm maďarům poslední dobou nějak narostla křídla, viz. tvůj případ a to každou chvíli mě musí předjet nějaký tatar stůj co stůj, zákaz nezákaz, protože nesnese, že by byl druhý v koloně.
ned lis 17, 2019 10:27 am

jose rabano

Příspěvek

Myšlenka byla ze maďar jak si postaví hlavu umí dělat stejné dusno jak němec v teplakach..nasinec je rad zanávštěvu tech tupcu ve sklípků.
ned lis 17, 2019 11:18 am

4215

Příspěvek

Tak to bylo už za pravěku. Když jsem jezdil s lízou do uher, tak prostě s maďarem nebyla domluva,když si postavil hlavu. Neumíš maďarum, tak máš problém jakýkoliv. A mohl jsi mluvit všemi světovými jazyky.
ned lis 17, 2019 11:37 am

jose rabano

Příspěvek

Já to myslel úplně jinak ale to je jedno.
ned lis 17, 2019 12:19 pm

Odpovědět

Zpět na „Rakousko“