Mýtné v Rakousku, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine

Odpovědět
Archom
Příspěvky: 58
Registrován: stř lis 07, 2012 6:52 pm
Bydliště: Znojmo

Myto rakousko...

Příspěvek

Zdarec jak s.ina. Tak vcera me zastavily rakusaci s tim ze jsem nekdy pred 14 dny nezaplatil myto na jedne brane...ja si asi nevsiml ze to nepiplo a oni hned 220ecek.. jak se da proti tomu branit?? majitel nasi fy to po me urcite bude chtit je to prece jen 5500kc a na reklamaci na technickou zavadu nevim jestli to uznaj....
úte dub 30, 2013 7:29 pm

delivio

Příspěvek

Na ticketu máš adresu,email, a telefon na Asinag .

Nepodceňuj to a pěkně si tam zavolej a to někdy mezi 8-10 H .Prvně na tebe začne mluvit trošku jinak :wink: a pak když povíš, že jsi CZ národnost tak tě předá paní, co česky mluví. Pověz ji, co a jak.

Poradí ti, aby jsi napsal žádost a omluvu.

pokud ti to uznají tak ti částku vrátí na účet z kterého jsi to platil a vyrozumí tě.
Pohlídej si pokud ti částku srazí ze mzdy, tak vrácená suma patří tobě pokud ti peníze poslala firma.
V případě, že ti částku nestrhli z platu tak musíš částku vrátit společnosti, jinak se dopustíš nedovoleného obohacování.

Kouzelné věty " Tímto bych rád požádal společnost X o zmírnění tvrdosti přehodnocení pokuty ze dne ABCD za přestupek. já XY se omlouvám za způsobené problémy a také jako zástupce za dopravní společnost XXX na cestách bych rád podotkl, že projetí mýtné brány 123 bez zaplacení na úseku 333 nebylo za účelem podvodného jednání vůči vaší společnosti, ale bylo způsobeno nedopatřením............atd"

Dá se s nimi v pohodě mluvit tak Nečekej na nic a řeš to ihned.

Paní ti poradí jak koncipovat žádost. Za 3-6 týdnů to je vyřešené.

Good Luck
úte dub 30, 2013 7:54 pm

Archom
Příspěvky: 58
Registrován: stř lis 07, 2012 6:52 pm
Bydliště: Znojmo

Příspěvek

dekuji
úte dub 30, 2013 8:06 pm

Archom
Příspěvky: 58
Registrován: stř lis 07, 2012 6:52 pm
Bydliště: Znojmo

Příspěvek

Takže ...
po umornych tydnech konecne prisel vysledek...
pokuta 220 e byla odpustena.


MOCKRATE DEKUJI ZA RADU..JSEM ZAVAZAN
sob kvě 25, 2013 8:07 pm

Odpovědět

Zpět na „Rakousko“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů