Mýtné v Rakousku, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine

Luka73
Příspěvky: 51
Registrován: pon kvě 24, 2010 11:00 pm

Re: Potvrzeni o příjmech

Příspěvek

Ja mam německou normální 8)
úte úno 21, 2017 1:11 pm

RenMag
Příspěvky: 46
Registrován: pát úno 21, 2014 6:47 pm
Bydliště: Holešov

Re: Potvrzeni o příjmech

Příspěvek

Co porad nemeckou, rakouskou. My jsme CechMoravoSlezane a mame se bit za sve slusne mzdy. Podivejte se na autobusaky neco rozjeli a neceho dosahnou. meli by byt, ale odvaznejsi a stat si za svym. A co ridici nakladni dopravy, kteri ne jednou, ale v dnesni dobe obouma nohama a prdeli jsou v krimu sotva vlezou do kabiny. Dnes kde jaky nefachcenko z celni spravy, odboru dopravy a jina nobl skupina si z ridicu dela financniho otroka, dojnou kravu do zlodejskych financnich rozpoctu. Stara pravda vzdy byla V JEDNOTE je SILA, a JEDEN za VSECHNY a VSICHNI za JEDNOHO. Ale v teto profesi ridice je to MARNY je to MARNY.
úte úno 21, 2017 2:03 pm

mtc

Re: Potvrzeni o příjmech

Příspěvek

Jo hoši,co jsme chtěli to máme.EU nám kecá do všeho.já jsem po dohodě na firmě dojezdil,dneškem končím s ježděním.Buzerace už bylo dost a nervů také
úte úno 21, 2017 4:48 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Potvrzeni o příjmech

Příspěvek

když jsem jezdil ještě kdysi v pravěku dodávkou do Rakous, měl jsem tam 2x problém a nikdy v tom nebyla logika, jednou jsem byl podezřelý že táhnu ven jiný anhenger než který jsem táhl z vnitro celnice a podruhé že mám noťas, což tehdy neměl ani náčelník a nepřiznal jsem ho v celním prohlášení. Pokaždé když zjistili, že u sebe nemám ani vindru, tam mě chtěli zavřít, což 1x i udělali na 24 hod. Od té doby jsem tam nepáchl a vypadá to že ani nepáchnu. Je to jiná mentalita, ukřivdění Němci s čekými jmény.
stř bře 22, 2017 6:56 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Potvrzeni o příjmech

Příspěvek

Vcera jsem stal s kolegou,co jsem snim jezdil u Quehenberger.On tam je dodnes,uz teda mnoho let.Na ten papir jsem se ho ptal,a zadny nemaji samozrejme.Jezdi v klidu dal,cela firma co ma 100+ aut,cesky plat 14000kc plus denni dietu 40-50e,podle toho jak se dispecer vzbudi...Nevim co vymyslej za kokotiny opet rakusaci,az me zastavi mu reknu ze jezdim zadarmo.To se nesmi?Je moje vec zda mam 3000e nebo pojedes fakt zadarmo,jen tak pro zabavu.Nikde to neni zakazane.Taky by me zajimalo jaky papir o prijmech prokaze p.Novak,co ma jeden kamion,na dverich napsane Novak H.Dolni,a jezdi sam na sebe...At se staraji o svuj bordel co maji v rakousku a ne stav moji penizenky.
Neřeším...
sob bře 25, 2017 8:13 am

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Potvrzeni o příjmech

Příspěvek

jozin píše:
sob bře 25, 2017 8:13 am
Vcera jsem stal s kolegou,co jsem snim jezdil u Quehenberger.On tam je dodnes,uz teda mnoho let.Na ten papir jsem se ho ptal,a zadny nemaji samozrejme.Jezdi v klidu dal,cela firma co ma 100+ aut,cesky plat 14000kc plus denni dietu 40-50e,podle toho jak se dispecer vzbudi...Nevim co vymyslej za kokotiny opet rakusaci,az me zastavi mu reknu ze jezdim zadarmo.To se nesmi?Je moje vec zda mam 3000e nebo pojedes fakt zadarmo,jen tak pro zabavu.Nikde to neni zakazane.Taky by me zajimalo jaky papir o prijmech prokaze p.Novak,co ma jeden kamion,na dverich napsane Novak H.Dolni,a jezdi sam na sebe...At se staraji o svuj bordel co maji v rakousku a ne stav moji penizenky.
jako řidiče zaměstnance tě musí majitel ocenit aspoň min. mzdou -oborovou, takže zadarmo jako zaměstnanec -to neklapne. Po Novákovi jako OSVČ by mohli chtít potvrzení o odvodech soc. zdrav ze základu, jehož minimální výše by odpovídala té oborové mzdě. Jinak myslím, že tohle už je za čárou hrabat se firmám ve mzdách a dokonce bych řekl, že to odporuje základním právům svobod EU, svoboda podnikání na území EU pro každého člena. Je to jen důsledek celkové nefunkčnosti EU, bude toho do budoucna přibývat, protože EU je takový kočkopes.
sob bře 25, 2017 8:33 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Potvrzeni o příjmech

Příspěvek

T.
Naposledy upravil(a) sof dne sob kvě 25, 2019 11:35 am, celkem upraveno 1 x.
ned dub 16, 2017 6:48 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Potvrzeni o příjmech

Příspěvek

V klidu,od Quehen.to nema nikdo a vsichni jezdi po rakousku,nic se nedeje.Pokud tranzitjes pres F,treba do SP,taky nepotrebujes ty jejich miliony mit napsane.
Neřeším...
ned dub 16, 2017 11:17 pm

Odpovědět

Zpět na „Rakousko“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů