Mýtné v GB, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine, BajlachVT

Uživatelský avatar
Hansov
Příspěvky: 118
Registrován: čtv lis 06, 2008 8:40 am
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Jj 10 Liber za den plus poplatek 1 Libra za platbu kartou, chtěl jsem koupit mýtné na lodi, ale tam mi jen dala lístek s adresou na truck stop Ashword nebo na West port v Doveru, jel jsem lodi PaO, nevím, jestli to neměli jen na této konkrétní lodi nebo jsem se málo poptal
ned črc 24, 2016 2:08 pm

Uživatelský avatar
Hansov
Příspěvky: 118
Registrován: čtv lis 06, 2008 8:40 am
Bydliště: Ostrava

Re: Mýtné v GB

Příspěvek

Novinka - na truckstopu v Ashfordu nejde platit HGV Levy hotově ani platební kartou jen tankovaci, nejde koupit ani den zpětně, a před týdnem kdyz tam ještě šlo platit bankovní kartou tak neslo koupit na víc než 2 dny. V přístavu na te celnici bankovní karty zatím berou. Jinak jízda pres most se už neplatí hotové, ale platí se to on-line max do 24 hod po přejezdu, jinak dávají k tomu pokutu. Je to už asi nějaký patek, ale pres most jsem dlouho nejel, az ted před měsícem.
sob říj 14, 2017 5:45 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Mýtné v GB

Příspěvek

Stojim v Dover.Zrovna nahodou,jedu domu.Most ci tunel se plati online,zadne platidla jak kdysi a bez uctu.V noci je prujezd zadara,to se nezmenilo.Taxa na den je deset liber,me tu kupuje dispecer pres nejaky polsky portal.ale treba na vyjezi z lode a zaparkovani v Dover ,na celnici,nepotrebujes tu taxu.Jinak si davejte pozor na to parkovani primo v pristavu,myslim v Dover,v pondeli rano jak jsem jel nahoru meli vsechny zaparkovane auta nasazenou botu.Tak asi moc neusetrily.Ja osobne Ashford nejezdim,prederazene to je,bud celnice Dover,nebo jinde.
Neřeším...
úte říj 17, 2017 3:55 pm

Uživatelský avatar
Hansov
Příspěvky: 118
Registrován: čtv lis 06, 2008 8:40 am
Bydliště: Ostrava

Re: Mýtné v GB

Příspěvek

Na Ashfordu opět funguje kupování HGV Levy, buď měli nějaký výpadek nebo nevím, proč to před tím nešlo.
stř lis 22, 2017 11:13 am

Kenword
Příspěvky: 1
Registrován: ned bře 04, 2018 11:58 am

Re: Mýtné v GB

Příspěvek

Zdravím nemáte někdo ponětí jak to je v GB s nezaplacení dálnici den zpět . Zapomněl jsem koupit mýto a koupil jsem ho až druhy den (zpětné se koupit nedá) 🤠 Měl jsem štěstí ze mne nechitili. Teď už mám zaplaceno a jde mi o to jestli to vybírají zpětné jako u nás . Někdo tvrdí ze když té nechybí ten den tak je to ok . Díky za odpověď 🤠
pon bře 05, 2018 12:28 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: Mýtné v GB

Příspěvek

.....
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
pát bře 09, 2018 8:21 pm

Uživatelský avatar
Hansov
Příspěvky: 118
Registrován: čtv lis 06, 2008 8:40 am
Bydliště: Ostrava

Re: Mýtné v GB

Příspěvek

Ahoj, prosím o radu jakým způsobem jsou placené Mosty na M4 a M48 mezi Bristolem a Newportem? Díky
pon lis 05, 2018 1:26 am

Aligator30
Příspěvky: 122
Registrován: sob říj 31, 2009 8:36 pm
Bydliště: Kaňovice,Moy(NI)

Re: Mýtné v GB

Příspěvek

Hansov - Karta nebo hotovost.Neco kolem £20
pon lis 05, 2018 11:43 am

Odpovědět

Zpět na „Velká Británie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti