Mýtné v GB, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine, BajlachVT

Odpovědět
dieselmotor
Příspěvky: 1
Registrován: úte čer 12, 2018 12:10 pm

Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

Ak Vam rozrezu plachtu / oprava vulkanizaciov/ ci mate malu buracku ,vymena svetla,pozvarat nieco na navese,zohnat suciastky a podobne problemy tak mozte volat DANNY-ho /SLOVAK/ rosprava aj madarsky aj polsky a anglicky 0044/0/7894248930
adresa postovy kod SL 60 DA
sob čer 23, 2018 11:56 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

Cela anglie at jde do hajzlu.Zaparkuji na servisu M6 u Coventry,zaplatim 31liber a do rana 4 diry z jedne strany.Kolega z PL co stoji vedle preventivne 8dir.treti auto z LT preventivne slozene 2palety.Dopiji kafe s polakem vedle,a dva dny jsem ho nevidel.Dojedu do Dover v patek vecer a ten polak predemnou,jdu na pokec a on rika.pojd se podivat-zaplatil 400liber za opravu plachty,a to tu plachtu musel sam sundat z kolejnic nahore,ze oni to lepi jen sundane,profi...Muzu rict ze sam bach to lepe opravil izollepou na krizovatce na cerveneou jak bych stal..Uz at tu vasi anglii zavrou Brexitem a muzete si tam navzajem rezat palchty do krize...Chce se mi grcat z te zeme uz... :savle: :savle:
Neřeším...
stř zář 05, 2018 7:12 pm

mogwaycz
Příspěvky: 78
Registrován: pát dub 05, 2013 11:03 am
Bydliště: Chicago

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

Jozin: a co clovece cekas v tech mistech? V Birminghamu a blizkem okoli je bubaku jak nas*ano. Kolikrat je mozna lepsi parkovat na layby nez na services. Na services se to haj*liky jenom hemzi. Jinak ze jsou anglani cunata o tom zadna... (nejaky ten patek uz tu ziju, takze vim o cem mluvim) Jo a do Brexitu a s tim spojenou krizi bych asi moc nadeji nedaval. Anglani jsou extremne vych*ani a verim tomu, ze vych*ijou i s tim... :-)
čtv zář 06, 2018 9:43 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

A kde mam parkovat pane Chytry jak tam skladam?Stojim na M1,dira,stojim na A444,normani parking,dira,stojim na placenem,taky ,a 4.Parkuje tam cely Waberers treba.Kdyz mam vykladku 20km od tud neni jina moznost.Ja to vklidu zaplatim,penez mam dost a vzdy to vyjde levneji nez dalsi problemy stim,aleto nic neresi ze stojis na placenem,platis za pronajem plochy.Nic vice.Minule vikend nekde pod Newcastle,taky servis,58liber vikend a taky dve diry...Ze by taktez spatna oblast??Nazor nemenim,at jde cela anglie do hajzlu,at to zavrou,zbozi se slozi treba v Dovru vsechno a samy si to rozvazej po sve krasne zemy-Ze ty tam treba pracujes je druha vec ja bych tu nesel ani za milion,kamos co jezdil tady se mnou ,je ted v GB 15let,nekde u Cambrige,jezdi na sillo,denne v posteli a rikal ze taky bordel co tam je ted jeste nezazil.prachy dolu atd,ze jde zpet do CZ.
Neřeším...
čtv zář 06, 2018 11:19 am

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

Tak panbuh vedel, proc dava Anglii za louzi, to vy delate chybu, ze jste ji preplavali a porusili tak jedenacte prikazani "Anglii nenavstivis" 😄
...rád se svezu s čímkoliv...
čtv zář 06, 2018 9:27 pm

mogwaycz
Příspěvky: 78
Registrován: pát dub 05, 2013 11:03 am
Bydliště: Chicago

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

Jozin: Tak to mas bud neskutecnou smulu nebo je to otazkou ksichtu. (nic ve zlym) :-)
Takovych co tady nadavali, ze to tu stoji za prd a kecy kecy jsem uz tady zazil hodne. Vetsina tech "stezovatelu" byla behem par tydnu az maximalne mesicu zpatky a hezky cupitala na firmu. Jo, kdyz si nekdo mysli, ze v CR se snad neco zmenilo k lepsimu, tak se pak hodne rozcarovany vraci zpatky. Ono je totiz rozdil spat kazdy den doma v posteli a brat za to mnohem vetsi penize jak za 4 tydenni turnus v kuse po cele EU. ;-)
pát zář 07, 2018 6:55 am

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

Jenze pro spoustu z nas je doma v CZ, mame tu sve rodiny, kamarady, budujeme si sva rodinna hnizda,to je pro spousta z nas domov a muj nazor je ten, ze se tu mame mnohdy lepe, nez nekde na zapade, ja osobne si treba stezovat nemuzu a nemenil bych.
No a pokud jde o otazku xichtu, pochybuju, ze si Jozinuv kamion vybiraj zamerne, jdou na blint, proste byl po ruce, tak ho rizli, je to tam sama naplava ja nevim odkud vsude, anglani si to tam natahali na davky a ted to tam je takhle dojebany.
...rád se svezu s čímkoliv...
pát zář 07, 2018 11:37 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

prriteli,kdybych byl hezoun,nejezdim ale zivim se jako model.Kazzdy je ja jaky je ,ale muzu te uklidnit,nemam tunu nehulim aj nehty si normalne striham,coz neni uplne bezne jak tak sleduji,ale to je jedno,ja sve nazory nemenim,dnes jsem mel jel do Leeds,rekl jsem v kanclu nahore slusne ale jednoznacne ze pokud to neni nezbytne nutne,tzn.plac bude prazdny,jako ze dnes je temer plny,do zadne GB nejedu.A taky ze nejedu.To neni o tom delat machra na chodbe pak dojit do kanclu zvavrit hubu vzit stazku a vyrazit na lod smer.Ja tam jezdit nechcu,anglicky neumim,moji nemcinu ne kazdy chape,vadi mi jezdit na druhe strane,vadi mi to jejich parkovani a predevsim jejich demence ,tak vseobecne.Rodily anglan neni schopen vyresit problem jako treba ze dosla bomba v jesterce,potrebuje ktomu deset kravataku ve vestach aby ji mohl vymenit.Takze ja si pojedu po nedeli nekam do Benelux a GB necham jinym,ja jsem Lenina uz videl,Auroru take,i naSibiri jsem byl,nemusim mit vse.
Neřeším...
pát zář 07, 2018 12:22 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

do tý zasraný země už mě v životě nikdo nedostane...černejch sviní jak nasráno :savle: žrádlo hnus .... neříkám, že je to tam všechno špatný , to ne , ale já už nikdy i když mi to řízli jen jednou a to sem stál mimo "svý fleky" když sem jezdil sunderland....ten černej mor a humus tu zem jednou pohltí a zničí , tak jako to udělali ti degeni tam odkud přitáhli :savle: :savle: :savle: :savle:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát zář 07, 2018 10:18 pm

mogwaycz
Příspěvky: 78
Registrován: pát dub 05, 2013 11:03 am
Bydliště: Chicago

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

EL: Jo to chapu. Pro mne je ale doma tam, kde mam manzelku a deti a to je tady. Castecne bych i souhlasil s tim, ze se kolikrat mate lepe i v CR, pak si ale vzpomenu na zivotni uroven, kterou mam tady a srovnam to s zivotni urovni zpet v CR a hodne rychle me to prejde. Rikam to porad dokola - nemuzes vedet jak se zije mimo CR pokud jsi to sam nezazil. Jezdit do cizi zeme a zit tam jsou dve naprosto odlisne situace. A jak jsi napsal i ty - taky bych nemenil. S tema davkama to je vtip, ne? Tohle neni CR kde se davky davaji podle barvy kuze. Nove prichozi ze zemi mimo EHS a EU nemaji na ne narok nejmene 10 let.

Jozin: Sakra chlape ber mne s nadsazkou. ;-)
Naprosty souhlas s tou debilitou rodilych Britu. Neco jako selsky rozum je jim naprosto cizi a pokud nemaji po ruce presny navod jsou v koncich. K tomu bych jeste pridal spoustu debilu na silnich. To jsem zazil az tady aby idioti brzdili pred kopcem nebo davali prednost autum prijizdejicim z pripojovaciho pruhu. Vzdyt oni kolikrat na krizovatce ani netusi kdo ma prednost. Kdo nezazil - neuveri.
sob zář 08, 2018 10:38 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

Ja to vidim tak ze vsude chleb o dvou kurkach....Ze jsou primitivni v mysleni me presvedcuji dnes a denne,to je marne.Ty plachty kdo reze,netusim,minule u toho Newcastlu jsem si dal tu praci a obesel vsechny ,,vyrezane,,auta.A tipni si kolik z nich melo GB spz??Uhodls,ani jedno.Neni to divna nahoda?Ze by chlap nekde z Konga nebo odkud,by tak presne znal MPZ?Nerezou to nahodou nekdy nasrani UKdrivers?Aj bych tomu veril...
Neřeším...
sob zář 08, 2018 12:10 pm

mogwaycz
Příspěvky: 78
Registrován: pát dub 05, 2013 11:03 am
Bydliště: Chicago

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

To nevim.
Otazka je spise proc by to delali zrovna na autech s cizi znackou. Pochopil bych pokud by to bylo polskemu nebo jinemu cizimu ridici na aute s UK znackou. Jinak mi to moc smysl nedava.
sob zář 08, 2018 12:18 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

Me to dava takovy smysl ze to delaji anglicti ridici kamionu vsem ostanim ,aby jim tam neparkovali.Jiny smysl mi to nedava.Treba se mylim.
Neřeším...
sob zář 08, 2018 4:44 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

jozin .. to až tak asi ne , viděl sem i gb rozřezaný na sráč a považovat angličana v gb autě černýho jako bota za anglána no nevim .... všimni si že většina řízanců je na levý straně kde maj volant.... jednoduchá logika ..řízne koukne když nic jede dál když něco čorne ...klasika
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob zář 08, 2018 5:26 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

u toho newcastlu jak nas rizli kazde auto z obou stran a kazde z vychodu.Ted u Coventry vsechny spz i domac GB,navic zlodej pobral i trochu inteligence,rezal vzdy stranu co mel ridic sklopeny spigl,ja mel pravy,tak uzke to tam je,tak prava strana dorezena,polak mel oba sklopene tak obe,atd.To je jedno,ja nemam zapotrebi tam jezdit,jidlo hnus jak pises,zbytek uz nekomentuji.
Neřeším...
sob zář 08, 2018 6:31 pm

Odpovědět

Zpět na „Velká Británie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů