Mýtné v GB, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine, BajlachVT

Odpovědět
lucy_lia
Příspěvky: 2
Registrován: stř zář 11, 2013 10:38 pm
Bydliště: Olomouc

KAMIOŇÁCI, ŘIDIČI A OSTATNÍ PORAĎTE PROSÍM

Příspěvek

Prosím můžete mi někdo zkušený poradit solidní firmu pro řidiče kamionu v Anglii??

Jde o to, že přítel má základy AJ...nyní dělá u Holandké firmy...německy umí perfetkně...bude jako řidiř AJ potřebovat??

děkuji Lucie

P.S..také děkuji za tipy na nějaké firmy..kde nabírají a podmínky jsou více jak slušné..:)

Jinak praxi má..
stř zář 11, 2013 11:23 pm

cassuci
Příspěvky: 17
Registrován: čtv říj 27, 2011 12:18 am
Bydliště: England

Příspěvek

Tvuj pritel jezdi jako ridic MKD ? Pokud jsou jeho zaklady anglictiny typu YES nebo NO , tak vubec nedoporucuju tady hledat praci !!! Musi se umet domluvit a rozumet. Je to stejny jako v Nemecku. Prace tam je, je mozny ji ziskat, ale musite umet nemecky !!!! Jinak vam praci nikdo neda. Tady v Anglii je jina logistika. Tady se dost jezdi a posledni dobou jsou ridici skrceni na maximum. Jako vsude. Diky internetu, GPS navigaci, monitorovani auta a pod. Google vytvoril super mapy, co vypocitaji trasu na milimetr a sekundu prijezdu a podle toho se ridi vsichni diponenti dopravy. Pokud pritel nevi o cem tahle prace tady je, at to radsi nezkousi, ale neodrazuju !
stř říj 09, 2013 1:52 pm

cassuci
Příspěvky: 17
Registrován: čtv říj 27, 2011 12:18 am
Bydliště: England

Příspěvek

Napsal jsem to blbe, za to "at to nezkousi" se omlouvam. At zkusi v zivote cokoliv co jen chce. Mel jsem tady pribeh s Cechem, ktery docela rad pozdeji popisu. Ted jsem po nocni a jdu spat :wink:
čtv říj 10, 2013 5:05 am

Odpovědět

Zpět na „Velká Británie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů