Mýtné v GB, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine, BajlachVT

Odpovědět
man12.220
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 39
Registrován: ned srp 17, 2014 11:23 pm
Bydliště: Čr

Práce v Anglii - přístup k čechům

Příspěvek

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s prací řidiče kamionu ve Velké Británii, nebo Irsku? Zajímalo by mě hlavně, jak se tam k českým řidičům chovají, jestli s Čechy nevymetají tu nejhorší práci a nejhorší auta a taky jak je to tam s penězi. Díky za příspevky :?:
pát lis 07, 2014 10:49 pm

r.-
Příspěvky: 494
Registrován: úte lis 22, 2011 6:16 pm
Bydliště: P´boro

...

Příspěvek

Ahoj , nesetkal jsem se s nejakym vyslovene vymetanim a kazda slusnejsi firma si to ani nemuze dovolit ... Max ze kdyz jezdis pres agenturu tak jezdis vetsinou to co kmenovym zamestancum jezdit nechce , ale v agenture jsou i anglani apod. Mozna spis vedi ze vetsinou evropani udelaji vice prace a to ze to po.urvili polaci , litevci nebo i "nasinci" ze zacali jezdit za min , tak na to ale doplaceji i anglani pze jsem se nikde nesetkal ze by evropany platili min. Ba naopak kdyz umis rec a nemas linou hubu a sef o tobe cele dny neslysi kdyz delas svou praci tak to i dokazou ocenit vic nez domaci lenivce ... Ale je to jen ma zkusenost ...

A jeste ciste osobni nazor ... V zamestnani ci pro zakazniky jezdim za tolik za kolik jsem odsouhlasil ja tudiz mi je uplne jedno zda to bude napr ERF z roku 98 , novka model kterekoliv znacky tahace , 7,5t , dodavka ci manualni makacka celou sichtu ... Delam to pro penize a nekoukam na "lopatu" ...
sob lis 08, 2014 4:24 pm

mogwaycz
Příspěvky: 78
Registrován: pát dub 05, 2013 11:03 am
Bydliště: Chicago

Příspěvek

Z mych zkusenosti tady v UK muzu rict, ze se anglani chovaji celkem v pohode. Pokud nejsi lopata a snazis se mluvit anglicky (i spatne treba) jsi pro ne vice v klidu nez treba polaci mluvici zasadne jen polsky.
sob led 31, 2015 7:37 pm

Odpovědět

Zpět na „Velká Británie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti