Mýtné v GB, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine, BajlachVT

Odpovědět
jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

Trochu se pletes si myslim.ja prave sedim na dobre,leve strane,kdyz mam obrubnik pod levim kolem,myslim ten zaliv na jeden a pul auta.neverim tomu jak tam uz jeden stoji ze si schopen tam najet beztoho abys je lizl.za na pohadky fakt neverim.resenim by bylo tam nedavat ten zbytecny ostruvek,to ale jiste na ostrovech nikdy nikoho nenapadne a budou to stavet i nadale tak debilne.jinak vcera v Dunq.sme si uzily fr.nacvik na brexit,kazde auto z lode deset minut kontrola,soucet 3h v riti
čtv bře 28, 2019 10:13 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

Jinak uz at je Gb out z unie.vcera bylo pozde.my si usetrime nervy v pristavech,usetrime si gumy ojebane o obrubniky.uz se tesim jak budu potkavat gb truck v Rychvalde jak pojede nakladat lampy na jaguar treba.jen by mela nase vlada vyrobit milion tabulek NO PARKING,a pomalovat dvojitou zlutou carou kazdy plac delsi nez 17m,at se citi anglan u nas jak u sebe doma.
čtv bře 28, 2019 10:55 am

mogwaycz
Příspěvky: 78
Registrován: pát dub 05, 2013 11:03 am
Bydliště: Chicago

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

Jose rabano: uz ses tady vyblil dostatecne nebo porad budes delat ze sve neschopnosti objet pitomy obrubnik zasadni problem? :roll: Vzdyt jsi prece takovy vsudybyl, ktery vsude byl a vsechno zna, na vsechno ma odpoved a tvuj problem je pitomy patnik??? No tvl... :shock:
čtv bře 28, 2019 1:11 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

Ja vsude nebyl prece.my sme mala firma,ted uz jen 20aut,zbytek v depozitu.nejsou lidi.a za anglii se tady vypisuji premie,kdo tam pojede.nikdo nechce,to se snikym nebavim,tak nevim cim to.zustanu cechem z moravy a ten vas svet tam nemam zapotrebi si myslim.
čtv bře 28, 2019 2:25 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

Ale zpet ktematu plachty-dojel me kolega,taky jede z Gb,stojime u Usti,chrapal na servisu,38£,dve diry ze muzes bednu s pivem vytahnout.ja vim,spatna lokalita.blbe spz,skarede auto,atd.bla bla bla,uz se k United kingdom nevyjadruji tady.
čtv bře 28, 2019 2:29 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

jose rabano: a az sem anglani budou jezdit, tak my, jakozto mistni ridici nafasujem kudlicky na plachticky ne?Me staci, kdyz obcas prijedou nakladat k nam do podniku-casto to nebyva, ale obcas ano-jak se tvari nadrazene a povysene, kdyz jsem jel treba pred nim s mym kamionem po fabrice, abych ho dovedl na misto nakladky a on namisto cenkju zacal picovat neco o tom, ze je to tu pekne shit atd.a ze se nevejde a ukazoval mi, ze si orval naves o zed (prevoznik s navesem tam tudy jezdi nespocetnekrat denne a nic), nebo kope do automatu na kafe, pac mu to nebere eura a kdyz mu nekdo z nas nabidne vexl za 25kc/eur tak zacne mlet, ze zadnej baksis nebude a tak dale, to je jen zlomek ze zazitku s anglanama v CR.
...rád se svezu s čímkoliv...
čtv bře 28, 2019 9:09 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

El osobne si myslim ze origo anglan,rozeny,s volantem v pravo to bude mit u nas hodne tezke,tak celkove.jeho anglictinu nepochopi ani slecna v kanclu co ma gympl,nedejboze skladnik.vse bude pro nej naopak.urcite nejsou vsichni tupy,to bych lhal,ale jak vidim jejich uvazovani,nejen za volantem,treba vozickar,vratny,myslim si sve.taky proto na gb cislech jezdi polak treba v cechach nekde,to uz je clovek tzv.pouzitelny.20let zpet jsem jezdil daleko za Moskvu,tehda jsem tam potkaval cerne volva,RALPH DAWIES,a za volantem sedel jen trestanec.
čtv bře 28, 2019 9:45 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

___
Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne pon dub 01, 2019 6:37 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
čtv bře 28, 2019 10:38 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

Takze jedna noc na M1 u Luton.servis 38£,oprava plachty 1500kc.to jde.:-)kolega spokojenej,budu ho citovat(uz nikdy).A to ma odcouvano vice nez ja najeto vpred:-)
pát bře 29, 2019 12:15 am

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

___
Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne pon dub 01, 2019 6:37 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
pát bře 29, 2019 7:10 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

To bude asi tim,nebo urcite,ze mas Gb cisla.nic jineho v tom nehledej.kolega to obesel a rikal,jen ja madar,polak vyrezany.anglani nic samozrejme.zvlastni nahoda jako vzdy,nebo spatna lokalita?kdybys nekdy mluvil s kolegama,rekni jim,ze to neni jen o dire ale treba certifikat Xl na plachtu muzes vyhodit,nikdo ti ho neprodlouzi.(nektere to jiste potesi)v pondeli jsem mel skotsko,to jsem zamitl,tak stockholm
pát bře 29, 2019 11:08 am

mogwaycz
Příspěvky: 78
Registrován: pát dub 05, 2013 11:03 am
Bydliště: Chicago

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

Jozine, s tim Stockholmem sis asi ani moc nepomohl nebo se mylim?
sob bře 30, 2019 10:39 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

Tak jezdi se tam po prave strane a parkoviste maji fakt velika a dlouha.Provoz minimalni proti anglii ci nemecku.Takze ok.Me to je jedno kam jedu,jezdime Rumunsko treba,ale vseho moc skodi,to je cele.Nakladal jsem kafe u slavneho Stobartu nekde u Derby.Casove okno je problizne,misto pulnoc zacli ve tri,to je jedno a jak myslis ze nalozily dve palety na sebe,myslim vahove??Ano. ti spodni pomackane pod vahou vrchnich.Krom toho ze mi negr(nejsem rasista)hlasil ze to je hotovo,popojedu od rampy a palety uplne po konec,mu rikam a jak to mam zavrit??tak zpet a nanovo :D
sob bře 30, 2019 11:15 am

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

___
Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne pon dub 01, 2019 6:37 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
sob bře 30, 2019 5:19 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

___
Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne pon dub 01, 2019 6:37 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
sob bře 30, 2019 5:39 pm

Odpovědět

Zpět na „Velká Británie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů