Mýtné v GB, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine, BajlachVT

Odpovědět
Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

jose rabano................ano černý raku jak je libo , provedu , rejpnout sem si musel :think: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned úno 10, 2019 9:50 am

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

NakejMagoj:nejde o to, kolik beres, jde o to, jak se clovek ma a ja se mam si myslim hodne dobre,jsem bezne 13 dni v mesici s manzelkou a dvema detmi doma, muzu si s nima pohrat, vzit je na vylet,nemusime obracet kazdou korunu,za tu dobu, co chodim do prace jsem se zmohl na vlastni byt a loni jsme zacli stavet barak, o autech a ctyrkolkach-coz je moje velka vasen, ani nemluvim.V krame nekoukame na to co kolik stoji, ale na puvod, kvalitu atd.Nevim jak je to ted primo v Anglii, nastesti tam nejezdim a jezdit nebudu, nemam je rad a vubec mi nevadi, az vypadnou z unie.
No a pokud jde o jezdeni v uzkych ulickach, no to ses borec, my ostatni jsme blbci, proto jezdime radeji po dalnici.
...rád se svezu s čímkoliv...
ned úno 10, 2019 10:42 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

proc si nezustal na tom druhem videu cca v 20sekunde zustat stat tam dole na te krizovatce kdyz si jasne videl videl ze ti jede auto z hora,to asi nepochopim.Ja jsem mozna cyp co umi jen po dalnici jak pises,ale tuto situaci bych resil uplne jinak.Ne jet nahoru k nemu,kde je zcela jasne ze se se neminete.
ned úno 10, 2019 11:29 am

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

___
Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne ned úno 10, 2019 3:59 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
ned úno 10, 2019 11:52 am

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

NejakejMagoj:chlubim,ty bydlis s rodinou v Anglii?
...rád se svezu s čímkoliv...
ned úno 10, 2019 1:03 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

___
Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne ned úno 10, 2019 3:59 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
ned úno 10, 2019 1:20 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

tak to uz jsi tam dlouho,kdyz uz jsis tam koupil bydleni a fungujes tam, no kazdopadne ti teda preju hodne stesti, budes ho jiste potrebovat.
...rád se svezu s čímkoliv...
ned úno 10, 2019 1:41 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

Ale ja si vubec nestezuji na uzke cesty.Pisu jak to tam je to je cele.Pletes se ve vice vecech,nejsem dalnicni typ a po okreskach jezdim rad,kdekoliv,Zminenou situaci na videu bych vyresil lepe si myslim,zustal bych dole a vse by probehlo rychleji.Vice se k videu nevyjadruji.To ze bydlis v GB nevim zda je nejaka velka vyhra,samozrejme,tvuj plat smym se srovnat neda,ale jak reknes A,rekni i B.Tzn.poplatky treba za parkovani v mestech,ceny sluzeb vseobecne,ceny za kadernika treba,ceny jidel v restauraci,vse je x krat drahsi nez v CZ.A nerikej ze ne,kdyby tam muj kamos nejezdil a nebydlel tam ted 15.tou sezonu,co odesel od nas(mimochodem taky u Cambrige).Vermi ze i vCZ se da zit taky dobre,taky mam patrovy barak,tri auta dva psy jednoho vnuka ale o tom to neni vubec.Navic vGB je tolik pristehovalcu az je to nechutne a kazdy si mysli ze tam je doma,Od Pakistancu,pres Polaky,kteri uz pomalu bali kufry a jdou zpet do vlasti bo se jim ten bordel co tam je nelibi.Ja bych tam nebydlel ani zadarmo,to mi ver.Myslim v Anglii.Me co asi nejvice sere na cele anglii je ta priserna kriminality,rabuje se vse,plachty naklad nafta,a nikdo to neresi,policajta se nedovolas a je uplne k smichu jak dojede s tim kokosem na hlave.Protoze kdyby uz toho zlodeje nekdo chytl pri cinu bude se obhajovat ze musel a policie mu bude jeste varit caj...To ze tebe se to netyka,to rabovani,neznamena ze to v anglii neexistuje,naopak,uz to presahlo vseechny meze.pokud nemas sedy zakal teda koukej kolem sebe na zahranicni spz v jakem staavu se vraceji z Anglie.
ned úno 10, 2019 2:25 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

___
Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne ned úno 10, 2019 11:09 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
ned úno 10, 2019 3:58 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

Urcite neudelam vse nejlip.To umi jen muj sef,jineho cloveka na planete zeme neznam.To je jedno.Zbytek nebudem resit teda jen jak reknes A,rekni i B o te anglii.Ten kolega tam je ted 16tym rokem,jsem to schvalne spocital,tzn uz neco zna si myslim.Rozvazi silem cukr,denne spi doma ne v trucku.Tzn ze mu nikdo plachte nevyreze bo zadnou nema,ma GB znacky tudiz dalsi vyhoda a hlavne vtom nenocuje tezko mu teda nekdo vybere naftu ,jsem v nim v kontaktu,co jeste rikal ze doslo mnoho ridicu z Litvy k nim,a sel s penezma dost dolu.Na anglickou kuchyn ci pivo ma stejny nazor jak ja,ten doposud nezmenil.Vcem je anglie super je v vyziti hudebnim,je to stary metalista takze co vikend nekde trepe hlavou na Saxonech :D ,a jeste ceny aut jsou v anglii srandovni,scim tady doma oslnujes to tam stoji polovinu jen to ma ten volant tak nejak blbe. :D
ned úno 10, 2019 4:22 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

___
Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne ned úno 10, 2019 11:09 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
ned úno 10, 2019 5:12 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

My si asi nerozumime.Ja te zadnym povlem prece nenazyvam,proc bych to delal?Jsi tam spokojeny tak to je dulezite.Ja pisu jen me dojmy z teto zeme,co me pripada nenormalni,je pro tebe normalni.Ac mam doma letite Bmw ,7er,MB S klass je lepsi auto si myslim.
ned úno 10, 2019 5:25 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

___
Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne ned úno 10, 2019 11:09 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
ned úno 10, 2019 6:56 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4466
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

to NejakejMagor: Osobně neznám Jožina, ale nikdy jsem nečetl, že by někoho nazval povlem. Není problém u něho, aby se domluvil s rumunem, bulharem, ukrajincem, němcem, anglánem. Jediné s kým se nebaví je debil. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned úno 10, 2019 7:39 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

tady se koukam nejak promazaly prispevky, nebylo to tak, ze by nekdo nekoho vylozene nazval povlem, je to tak, ze si nekteri myslime, ze my, jakozto z vychodni evropy, jsme pro anglany, nemce, frantiky atd.ve vetsine pripadu jen povl z vychodu, levna pracovni sila at uz na zaklade vlastnich zkusenosti nebo zkusenosti nasich kamaradu ci znamych.
...rád se svezu s čímkoliv...
ned úno 10, 2019 8:24 pm

Odpovědět

Zpět na „Velká Británie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů