Mýtné v GB, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine, BajlachVT

Odpovědět
NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

___
Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne ned úno 03, 2019 10:22 am, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
pát úno 01, 2019 9:21 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

magoj-a neni to tim ze si GB driveri rekli mezi sebou,nejake socialni siti treba,ze musi vystrnadit z ostrovu vsechny cizy auta z vychodu(PL?CZ?RO?BG a ostatni?)Me to tak totiz pripada,Kdyby to rezali na pumpe zlodeji treba,vyreze vseprece a ne ze ja mam x dir polak vedle taky a anglan nikdy nic?Zvlastni nahoda nemyslis??Ja tam jezdit nepotrebuji ani nechcu jen se me nikdo nepta.
sob úno 02, 2019 9:37 am

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

ja jsem rad, ze tam nejezdime, at si tam hospodari sami s tou jejich Vosou pojebanou, porad jsme pro ne vychodni povl, tak ted, az odejdou z unie, tak si muzou zkusit, esli to bez toho vychodniho povlu zvladnou.Pro migranty tam vytvorili takove podminky, ze se tam ztahujou jak mouchy na hovno a sofery budou flastrovat za to, ze jim tam naskacou, to samy frantici, je to banda krivaku.
...rád se svezu s čímkoliv...
sob úno 02, 2019 12:13 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

Tak nejak,at jde cela anglie do (),ja tam nic pozivniho dosud neobjevil.Auta vecne vykradane,parkovat neni kde,terminy uplne v vse,jidlo mi tam nechutna zadne,pivo priserne,VOS te bude mrdat za nesviti pozicku z boku atp.Vsicni ti co tam jsou a vyziraji anglii jsou tam kvuli kursu za libru,nic vice.Pro ne sme jen povel jak pises.Ja si necham co mam,na vyplatu nepotrebuji mit 3000liber za cenu delat chuja ze sebe a v te veste vymrdane reflexni i chrapat
sob úno 02, 2019 3:24 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

presne tak, clovek by mel mit v sobe taky kousek te hrdosti, nechci si pripadat jak nekde na plantazi.
...rád se svezu s čímkoliv...
ned úno 03, 2019 1:07 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

Ted se teprve vracim z Hull.kupodivu plachta nevyrezana,ale pro zmenu tak tyden cely duje vich,ze mi to temer strechu odneslo.jsem to zkurtoval aspon,oprava bude nakladna asi,plno vyrvanych z boku tech nytu.england no,vse na p.cu.
sob úno 09, 2019 11:08 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

jose rabano..... starej trucker a neví, že jak to fouká nad 80, tak se dávaj min dvě kurty zvenku ?? :mrgreen: :think:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob úno 09, 2019 3:15 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

ja treba kurtuju az kdyz vidim, ze polaci kurtuji,pac.pak si reknu, jo tak ted uz opravdu fouka.
...rád se svezu s čímkoliv...
sob úno 09, 2019 5:42 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

martin-oslovovuj me radeji c.raku,nez trucker,diky :D .No,ne kazdy mel zkurtovene,spise nikdo.Navic po tech kolchozech co mi jezdime nakladat,kde se dva miji na ziletky stim ze ten anglana nenepadne nic lepsiho nez si sve spigly opancerovat plechem,nekdy to nafotim.,vznika takova tlakova vlna ze to je fakt bomba....A proto mam pravou stranu to je jasne :D
sob úno 09, 2019 8:16 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

___
Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne ned úno 10, 2019 11:52 am, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
sob úno 09, 2019 10:20 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

co to znamena na ziletky?Uzka cesta,kriva,sama zatacka,ja jedu tahacem po kraji,pul navesu jede uz po skarrpe,kolega naproti to same.To znamena na ziletky.Pokud jsi podobnou cestu nevidel v Anglii,jezdime asi kazdy do jine anglie.Takovych tam je plno si myslim.Jinak menim styl parkovani,mrdam doslova servisy na M,za 31liber+,do rana plachta dirava,vyjet z spuru se neda bo majitel servisu udelal z deseti mist dvanast...Odbocuji na okresky,tam hledam jejaky normalni plac s hospodou,bez pumpy.Plac vetsinou diravy,levne,ted 18 liber myslim,takze ok,plachta cela.
sob úno 09, 2019 10:55 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

___
Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne ned úno 10, 2019 11:53 am, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
sob úno 09, 2019 11:10 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

tak o tom nepochybuji ze jezdis po daleko uzsich a horsich cestach nez ja,ktomu vyska 5metru.Ja taky nejsem zadny borec ani se tak nesznacuji,Co je pro tebe uplne normani a bezne,pro me neni,to je cele.Budu se opakovat,ja tam jezdit nemusim,neni o co stat.Po Brexitu si jiste plno anglickych dopravcu rado dojede do CZ pro nejaky material,pro ne to nebude zadny problem.Tim pro me anglie skonci a smutno mi nebude.Ja budu rad jezdit dal po sve strane,nebudu tahat naves po skarpe abych se minul a nebudu platit nekomu litr za noc abych mel 4 nike v plachte,tak to v CZ opravdu neni.
sob úno 09, 2019 11:27 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

___
Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne ned úno 10, 2019 11:53 am, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
sob úno 09, 2019 11:39 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: Rozrezana PLACHTA ci mala BURACKA alebo tech.problem -OPRAVA

Příspěvek

___
Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne ned úno 10, 2019 11:53 am, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
sob úno 09, 2019 11:56 pm

Odpovědět

Zpět na „Velká Británie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů