Mýtné v GB, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine, BajlachVT

r.-
Příspěvky: 494
Registrován: úte lis 22, 2011 6:16 pm
Bydliště: P´boro

Příspěvek

Aha no pokud najdete nake Tesco , Asda apod supermarkety tak ani ne , je to spis drahy na servisech ( benzinkach ) ;)
ned čer 19, 2011 1:32 pm

r.-
Příspěvky: 494
Registrován: úte lis 22, 2011 6:16 pm
Bydliště: P´boro

Příspěvek

Halooo hospodooo nak je tady mrtvo ;) Asi kazdej maka , dovolenkuje nebo se kouka jak se krade a zapaluje v noci :( UFatala v poho ? ;)
úte srp 09, 2011 11:35 am

fatal_netware

Příspěvek

Čauky Rade.
V Londýně vše v pořádku. Právě tady od soboty začal letní výprodej, spousta obchodů rozšíříla ( pro ) dej na noční hodiny :lol:
Přijeďte uvidíte co jste ještě neviděli ;) Ale zase už to přerostlo za hranice Londýna do spousty měst včetně Liverpoolu, Birminghamu atd.... tak si kurňa dávejte bacha.
Na ukázku tady je mapa kde se co dělo nebo děje:
http://londonriotsmap.appspot.com/
úte srp 09, 2011 1:11 pm

fatal_netware

Příspěvek

Pozdrav pro STOCK:
Čau chlape. Nevím jestli sem ještě chodíš, ale posílám Ti pozdrav z mého nedělního ježdění v Kentu:
Obrázek Obrázek Obrázek
Dobrou firmu sis vybral na ježdění jen co je pravda. ;) Taková flákárna :lol:
úte srp 09, 2011 1:44 pm

r.-
Příspěvky: 494
Registrován: úte lis 22, 2011 6:16 pm
Bydliště: P´boro

Příspěvek

Jjo prave jsem.si rikal.ze jeste ze nam to furt nevychazi a nechame to az dojedem z dovci nekdy na zari ;D Zpravy posloucham a muzou si za to sami , stejne to vse zacina u vychovy a to vime jaka tu je v rodinach :( Stock-ovi kdo vi kde je konec ;)
úte srp 09, 2011 2:04 pm

fatal_netware

Příspěvek

To s tou flákárnou jsem myslel to, že Morrisons je první síť marketů kde jsem nacouval, zaparkoval ( ani dveře jsem neotvíral ) a šel jsem na oběd. Mezitím mě za 45 minut složili i naložili a já jel zpátky na depot.

K Londýnu: teď jsme jeli nakoupit a řeknu vám, že na lidech je vidět jak jsou zdrceni z toho co se v Londýně děje a to úplně všichni bez rozdílu barvy pleti. A to co se v Londýně děje, tak za tím stojí 12 letí až 18 teenagers, kterých je odhadem cca 200 až 400 a nebojují za nic, ale snaží se na sebe upozornit jací nejsou machři. Pro porovnání, Londýn má skoro deset miliónů obyvatel.
úte srp 09, 2011 4:37 pm

Uživatelský avatar
STOCK
Příspěvky: 76
Registrován: čtv úno 03, 2011 12:52 am
Bydliště: Bristol, rodák z Karviné

není job jako job :-D

Příspěvek

Chodím sem jen když mi někdo napíše, takže dík za pozdrav :-) Snad jsi se nezamiloval do morčat ;-) Jezdil jsem u nich 2 roky :-) Deset z deseti řidičů doporučují ;-) :-DDD
truck sem truck tam
úte srp 09, 2011 5:03 pm

r.-
Příspěvky: 494
Registrován: úte lis 22, 2011 6:16 pm
Bydliště: P´boro

Příspěvek

Jj k tomu rabovani je to tak , proto jsem to tak psal , zakazali decka trestat a tady to maji ... K tomu se prizivi klasicti zlodeji na vykradani a je to ...

Stock - Viiitej , ja myslel zes jel do CR jak jsi psal ;)
úte srp 09, 2011 5:40 pm

fatal_netware

Příspěvek

Morčata :smich: :valetsesmihy:
Ale jinak není to špatná práce, ale tyto Morčata jsou až v SITINGBOURNE a to mám 50 mil tam 50 mil zpátky. Pro mě je výhodnější TESCO, které mám blíž sice na obchodě vykládám návěs a zpátky nakládám prázdny klece, ale taky se v pracovní době vyspím, protože často je před obchodem víc aut, nebo nemají na mě místo tak čekávám 2 až 3 hodiny. A TESCO má auta s postelí :D

P.S. A jak se daří Tobě? Kde jezdíš?
úte srp 09, 2011 5:43 pm

tonyy
Příspěvky: 330
Registrován: pon dub 26, 2010 6:42 pm
Bydliště: jizni morava

Příspěvek

ahoj
nechci to tu nejak zasirat ot ale najde se tu nekdo kdo jezdi trasy nebo ted nekdy jezdil cz-anglie ci zpet?
Pokud ano poprosim o sz
abych doplnil,zajimalo by me par veci na teto trase..
diky za pripadnou pomoc
ridic profesional osvč
iveco eurocargo 75e15 -
daf lf 45
man 8.163
iveco eurocargo

daf xf euro6 510 - navěs + vlek panav 25.25m - bývavalo
čtv dub 10, 2014 9:04 pm

Odpovědět

Zpět na „Velká Británie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů