Mýtné v Polsku, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine

Uživatelský avatar
pavel78
Příspěvky: 1298
Registrován: čtv led 29, 2009 2:06 pm
Bydliště: Budyně nad Ohří

Kontroly ITD a straz granicna

Příspěvek

zdravim po case :)
tak jsem po delsi dobe byl v PL a mam to za 500 zlot... kontroly jako vzdy podle registracni znacky, ale coz, na to uz jsme si zvykli, ale vyrukovali na me s horkou novinkou a to sice, ze kdyz mam proskrtany kolecka na vikend, a byl jsem na firme, ze mam mit papir na volno :shock:
vse samozrejme resime, nicmene tech asi 140 € jsem zaplatit musel.
timto bych Vam radeji doporucoval, pakli-ze to bude mozne, pri jizde do PL si na vikend resp.jakoukoliv jinou cinnost nez jizdu berte papir at se vyhnete zbytecnym neprijemnostem.
mejte se :wink:
:hand:
pát lis 26, 2010 6:57 pm

Uživatelský avatar
Lukasvfr
Příspěvky: 167
Registrován: stř led 14, 2009 10:07 pm
Bydliště: JC

Příspěvek

Já jsem z těch blbců vyškolenej... a vždycky papír na dovolenou....a rovnou celej měsíc... uklidit v boudě, aby nemohli najit sebemenší dúkaz... a když se mě ptá co dělám celej měsíc, tak mu řeknu že není práce, krize a zlé časy v dopravě :twisted:A nemúžou nic, navíc když kontroluje 28koleček, tak to je hodina v pr. , protokol máá přečtenej za 2 minuty. Vím že to není správnej postup, ale je správné to co dělají oni nám??? Naštěstí už tam skoro nejezdím :P
pát lis 26, 2010 9:40 pm

Uživatelský avatar
klidas pepe
Příspěvky: 97
Registrován: stř lis 24, 2010 5:07 pm
Bydliště: tak všeljak

Příspěvek

mám to říkaly na školení taky že mame mít na to papír když dělam třeba 2 dny pauzu. tak plnej dojmu sem to zkusil u dispečera a ten mi řek na to nema čas tady maš žlutý a nazdar. tak nevím :?
pát lis 26, 2010 10:48 pm

Uživatelský avatar
kondor
Příspěvky: 41
Registrován: stř úno 24, 2010 4:03 pm
Bydliště: Blanensko

Příspěvek

...klidas pepe: žlutý kolečka už neplatí mimimálně 3 roky,tak nevím,co to máš na firmě za dispečera...paír na dovolenou nebo na jinou činnost si ber vždy,když máš pauzu delší než jeden den...
ned pro 12, 2010 7:50 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

tak pánové pozor na novinky v PL už i CELNÍCI mohou měřit rychlost :!: :!: :!:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pát lis 25, 2011 7:31 pm

Uživatelský avatar
Johnny_P
Příspěvky: 2092
Registrován: ned srp 09, 2009 12:56 pm
Bydliště: Kolín

Příspěvek

Měl bych takový dotaz, jak často jste stavěni ITD. Já má na plachtě nápis "ČSAD Mělník" a jak sjíždím z na Těšíně z kopce do Čech a stojí tam ITD kontrola tak vím že mě zastaví :roll: Jsem stavěn 3x mesíčně a nezajímá je razítko na kolečku že jsem byl nedávno kontrolován :mad:
Koukají i na rozměry auta(měří pásmem), vzduch, atd.(jednou mi už zabavili techničák za mírně sjeté gumy(asi 3,5 mm).
Scania R streamline Topline E6 (2015) + plachta Krone(2015) lowdeck
Mými životními vzory jsou Kentán z Montargi, Bender a Homer Simpson
sob pro 03, 2011 8:16 am

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

doporučení ČSAD Mělník sundej z plachty a RZ si změn na T.a pak jim v polštině vysvětli že tam jezdíš co druhý den a že projednou by ti mohly dát pokoj,a pokud vyjíždíš z PL Těšínem tak do levého a na tachometru minimum 80 speed to pak mají strach ti tam dát plácačku.ovšem nesmí zrovna měřit rychlost :wink:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob pro 03, 2011 9:16 am

Uživatelský avatar
Johnny_P
Příspěvky: 2092
Registrován: ned srp 09, 2009 12:56 pm
Bydliště: Kolín

Příspěvek

nad tím smazáním plachty taky přemýšlím. jednou jsem s nimi strávil 1hodinu a 45 minut. Prostě hledají dokud nenajdou :mad:
Scania R streamline Topline E6 (2015) + plachta Krone(2015) lowdeck
Mými životními vzory jsou Kentán z Montargi, Bender a Homer Simpson
sob pro 03, 2011 9:24 am

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

prostě nemají rádi knedlíky,proto je třeba ze sebe udělat Slezana,a bohužel tvůj vůz silně připomíná že jde spíše o nějakého rusa,bělorusa a podobné.
já jim jednou řekl že tam jezdím co druhý den a že projednou by mi mohly dát pokoj,a jak mrknul na dveře od Dafu a tam viděl napsáno Ostrava,popřál dobrou cestu.
zajímavé je že mě na hranici nezastavily nikdy ale vždy u Katowic,tak jsem změnil trasu a mám klid.řekl bych že i přes chalupky je větší klídek na na Těšíně.
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob pro 03, 2011 9:31 am

Houba
Příspěvky: 1527
Registrován: ned pro 21, 2008 1:12 pm

Příspěvek

Doporučení č.2:"T" spz ti nepomůžou,já je mám a jsem stavěn i 3x za týden :roll: ,ČSAD Mělník smaž a flákni tam Ridera a na druhou stranu cedulky Johnny si napiš Juzek a před vstupem do Ojsczyzny si to otoč :wink:,Road to tak beztak má a proto má klid. :lol: No a neškodila by ta polská šála na okno,pak si s ní můžeš třeba utřít...........boty 8) ,No a v poslední řadě je potřeba mít v zásobě dostatek herbatky(pro knedlíky čaj),protože když už i přes tyto protiopatření budeš zastaven tak uvařit,přinést do dodávky a za 10 minut jedeš :wink:Toto opět recept Šlonzáka tělem i duší(Roada).No a Chalupkama to taky nezachráníš,páč já bydlím asi 7km od nich a jsem tam opět úplně běžně stavěn,dokonce kdysi i pokutován částkou 100zl za 15h01min.výkonu!Tak "szerokiej drogi"!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ned pro 04, 2011 10:34 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11891
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Houba

Příspěvek

:smich: :smich: :smich: :valetsesmihy: jj a nezapomenout se zeptat ....dla čego kurwa cholera mnie zatrzymać.... :woot:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned pro 04, 2011 10:54 am

Houba
Příspěvky: 1527
Registrován: ned pro 21, 2008 1:12 pm

Příspěvek

Jo a zapomněl jsem to nejdůležitější!!!!!!!Nechat si narůst knírek!!!A jsi jejich! :valetsesmihy: :valetsesmihy:
ned pro 04, 2011 11:00 am

Uživatelský avatar
pavel78
Příspěvky: 1298
Registrován: čtv led 29, 2009 2:06 pm
Bydliště: Budyně nad Ohří

Příspěvek

a velký uši :lol: :lol: :lol: ,a permanentně zbytkovej alkohol, červený oči z kterých kouká šwindl a šmelina :lol: rovná se není problém
:hand:
ned pro 04, 2011 11:30 am

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

a už je vám to jasný :lol: :lol: :hvizd: :mrgreen:
i ten knír jsem si nechal narůst :lol:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
ned pro 04, 2011 11:38 am

Houba
Příspěvky: 1527
Registrován: ned pro 21, 2008 1:12 pm

Příspěvek

Uši mám jako Hurvajs........neosvědčilo se :cry: :smich: :smich: :naughty:
ned pro 04, 2011 12:00 pm

Odpovědět

Zpět na „Polsko“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti