Mýtné v Polsku, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kontroly ITD a straz granicna

Příspěvek

Pokud jsi někdy jel Německem,tak 3 výtisky za měsíc zase tolik není,ikdyz jsou během 14 dnů takhle po sobe,mám týden,kdy musím tisknout třeba i 2X,ale výsledek je 2 výtisky za mesic.Nemci dokáží vytvořit stau i ze dvou aut,do toho přehlídka polsko-rumunskeho řidičského umění,pak závod jugoslávských partyzánů a nakonec zamindrákovaný Čechoslováci,kteří se na to nemůžou koukat,tak jim to musí ukázat,jak se má jezdit a stane se to,co se stát musi-vysype se popelnik u kamionu a jízda třeba 4.40hod.je na světě a pl.policajt má o příjem vystaráno,Bag nad tím mávne rukou.,protože tu problematiku zna a takovéhle unfalky jsou tam na denním pořádku.
...rád se svezu s čímkoliv...
sob kvě 27, 2017 5:49 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontroly ITD a straz granicna

Příspěvek

V Nemecku jsem jeste nebyl ,tak netusim....Staci jezdit tzv.na dve pauzy,a 4h40 nebudes mit nikdy,vzdy si zaparkujes kde se to tobe hodi,napriklad u dobre hospody kde dobre vari,a nestojis jak trotel na ctverkach na vyjezdu z PWC protoze ti tam blika 4H30.Navic vzdy vyuzijes maximalni doby jizdy denne,snadneji se trefis do 9H jizdy.To vsak plno lidi nepochopilo.Jediny argument proti tomu je ze jsi o 45minut pozdeji nekde,pokud vsak u mis udelat presne 9H nabo 11h pauzu jak je treba a ne 9H34min treba,vyjde to nastejno.K tem vytiskum-na Worgl(AT)me zastavil na vaze,to jsem jeste jezdil v rakousku,a rekl jeden mesic jeden vytisk....Vsechny ostatni mi vyhodil,jeden uznal a pak to poscital...Ale kazdy delame svou praci jinak,nekdo se nestresuje a jezdi na pohodu,nekdo se vsteka do CB hodinu pred pauzou ze nezaparkuje.Jeden z duvodu proc jsem vysrouboval majka z CB a hodil pod postel,at toto nemusim poslouchat.
Neřeším...
sob kvě 27, 2017 8:42 am

slobo
Příspěvky: 697
Registrován: stř srp 19, 2009 2:09 pm
Bydliště: ICTY local in The Haague

Re: Kontroly ITD a straz granicna

Příspěvek

sob úno 25, 2017 12:43 pm
Jozin
"Mam rad fachmany v jakemkoliv oboru" ( :thumbud: )



Inspektor ITD sam wsiadł za kierownicę, zastępując kierowcę,
któremu skończył się czas pracy

publikowane 29 maj, 2017
http://40ton.net/inspektor-itd-wsiadl-k ... zas-pracy/


_____________________________________________________
:wink:

Obrázek
wykop.pl )
\9/ rodište West Zahori -pevná hráz socializmu
pon kvě 29, 2017 1:58 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontroly ITD a straz granicna

Příspěvek

Fajn triko...
Neřeším...
pon kvě 29, 2017 3:18 pm

Odpovědět

Zpět na „Polsko“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti