Mýtné v Polsku, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine

Odpovědět
FR1GTX
účastník zájezdu

Příspěvek

Nevrati ti to nahodou na ucet?Napriklad Rakusaci to tak delaji,zbytek nevyplaci hotove,pouze prevodem.
MAN=(M)ínusy (A) (N)egativa
ned srp 02, 2015 11:34 pm

Dencoy

Příspěvek

Ano,rakušáci není problém a asi i jinde ve vyspělejších zemích kde je podobný dálniční systém,ale tady mi bylo rovnou v Chalupkách na Orlenu řečeno že pokud chci vrátit zbývající kredit mám jet zpátky z PL přes Český Těšín a tam mi bude na účet ze kterého jsem Via Toll pořizoval přebytek peněz vrácen,nevím a ani jsem se neptal proč to u nich nejde když 120ZL za pořízení krabičky mi jsou schopni vrátit.Nicméně jsem nevracel nic a krabičku i se zbytkem kreditu jsem si nechal,člověk nikdy neví kdy se bude hodit :D
ned srp 02, 2015 11:54 pm

fahrer

Příspěvek

Když se ti pro ty zlotůvky nechce jet, tak si je můžeš nechat poslat na účet. Ani jsem jim ho nemusel říkat a vrátili ho na kartu ze které to bylo placené.
čtv srp 06, 2015 12:12 pm

Dencoy

Příspěvek

A to jsi vyplňoval nějaký formulář nebo jak?

Já jsem mu to říkal na tom Orlenu že to chci poslat na kartu ze které jsem platil krabičku a její nabití,a on že u nich nejde vrátit neprojetý zlotůvky na kartu natož v hotovosti.

Tak mám tam nějakých 50zl prednabito a 120zl za krabičku,není to částka pro kterou bych brečel ale jde mi spíš o princip :wink:
čtv srp 06, 2015 10:21 pm

fahrer

Příspěvek

Už si to nepamatuju přesně, protože je to dlouho. Určitě jsem nic nevypisoval a mám pocit, že mi to ten maník sám nabídnul. Bylo to na přechodě v Görlitzu.
čtv srp 06, 2015 10:39 pm

Odpovědět

Zpět na „Polsko“