Mýtné ve Švédsku, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine

Gallič

Příspěvek

Dencoy...určitě je pravda, co píšeš...........ale na situaci, která tam panuje, mají podíl hlavně rodilí Švédi, bohužel jim z Vikingů mnoho nezbylo a přehlížení problémů s imigrací nebo integrací imigrantů je národní sport...........osobní zkušenost je taková, že ty nebo Polák jsme v jejich očích daleko níž než čmoudi nebo negři, co je pravda, Rumuni jsou ještě níž..........
ned led 22, 2017 11:51 pm

martin440
rumová víla

Příspěvek

Dencoy..... :thumbud: no coment
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy http://www.funradio.fr/playfun,
pon led 23, 2017 12:05 am

Dencoy

Příspěvek

Souhlas, nic proti tomu neudělali, teď už je na vše pozdě, mno bude jim tam myslím ještě celkem horko, myslím těm rozeným Švédům až se ty kobylky začnou domáhat jakoby svých práv.

Zažil jsem ještě minulý rok každodenní transporty čmoudů na lodi abych si udělal o nich dostatečný obrázek, nevím co od nich všichni očekávají, max. tak otroky na základní práce které už tam nechce nikdo z mladých Švédů dělat, je to prostě jenom byznys za který se jim ta tmavá zvěř po zásluze odmění. Bůh s nimi (Švédy)

Jedna z posledních cest do Švédska byla s vykládkou na předměstí Stockholmu poblíž nějakého ghetta, pánové nepřeju vám ten pocit, všichni černý, i ve firmě, a běloch je pro ně póvl, na vykl. jsem přijel pozdě, asi o hodinu, parkovat se u firmy nechalo, ale nikdy v životě bych tam nespal, myslím že rána bych se nedožil, a to beze srandy! Ještě že jsem měl pět Plzní, dal jsem je skladníkovi, složil a rychle pryč.

Jinak souhlas s Jozinem, cajti jsou tak jenom aby hlídali 80km/h, pásy, AETR. Zažil jsem pár případů když kolegy rozpárali a vybrali půl návěsu lyží, motorových pil... a nikdo neměl zájem ani dojet, prý parkovat na security parking, kde se mezi námi taky řezalo, viz. parking u Jonkopingu apod.

Konec OT :wink:
Naposledy upravil(a) Dencoy dne pon led 23, 2017 12:20 am, celkem upraveno 2 x.
pon led 23, 2017 12:07 am

Gallič

Příspěvek

My máme v Helsingborgu pobočku firmy, v létě u moře to vypadá tak, že Švédi jsou docela malinký a čmoudi tam pálí ohně a grilují a je to celkově jejich, brzo tam budou asi i podřezávat ovce.......jinak pozdě není nikdy, no ne ??? Že se Švédům nechce dělat, je veřejně známé,ale tyhle barevný tam kvůli práci určitě nepřijeli....... když cokoliv na autě řeším, raději Německo ....jinak kašlat na ně, takže Bůh s náma.......
pon led 23, 2017 12:17 am

Odpovědět

Zpět na „Švédsko“