Mýtné v ČR, tipy na truckstopy, pravidla apod.
Odpovědět
luda.l
Příspěvky: 31
Registrován: úte úno 21, 2012 11:41 pm
Bydliště: PS

Příspěvek

Ahoj!
Neznáte někdo Truck stop Teplice? Budu tu trávit 1.Máj tak nevim jestli OMW nebo Truck stop. Abych nevyhodil 250,- a nečuměl sám do betonu..
Homer:Jak by mě vzdělání mohlo udělat chytřejším? Vždy, když se naučím něco nového, dostane se něco jiného pryč z mozku. Pamatuješ jak jsem dělal ten kurz domácí výroby vína a zapomněl řídit?
stř dub 30, 2014 2:33 pm

matesák
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 466
Registrován: pon led 24, 2011 9:47 am

Příspěvek

Zdravím, neplánovaně jedu Itošku a tak bych si potřeboval udělat větší nákup. Večer budu projíždět Prahou a budu mít chvilku čas, tak bych tam rovnou nakoupil. Proto se chci zeptat jestli nevíte o nějakém parkovišti blízko obchodu. Přijíždět budu po D7 od Slaného a pojedu směrem na D5 na Plzeň.
stř črc 23, 2014 1:27 pm

špágr
Příspěvky: 24
Registrován: pon bře 17, 2008 8:13 pm

Příspěvek

Skus tesco Zličín.nechalo se parkovat mezi tescem a renaultem. je to hned na kraji příjezdové cesty ale dlouho jsem tam nebyl.
stř črc 23, 2014 9:16 pm

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Nové parkoviště a pumpa

Příspěvek

Kdo jezdí na Kroměříž. Na D1 exit 244, nová pumpa, parkoviště, kuchyně, 2 x sprcha. Bistro Mořice.
pát srp 18, 2017 4:15 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkoviště

Příspěvek

Pro nas z Moravy,jedouci domu v ctvrtek vecer treba,Na Studenou loucku uz moc nejezdim,je to tam plne uz odpo,navic ten system otaceni vzadu,jak se postavi nejaka sedmituna doprostred treba,je unikatni.Tak jezdim na Kocliřov,na krizovatce pod kopcem se dam vlevo z 1/35,do prava to je na Svitavy.V te dedine je velke parkoviste z obou stran,levna hospoda,vedle potraviny,takze tam.Realativne tam je klid,kupodivu zadny polak tam jeste nestoji(nic pro ti nim nemam).Kdyby naahodou bylo parkoviste uplne plne,pokracovat dal na konci dediny je dlouhy pas de se da stat,stoji tam drevari hlavne.Neni treba se tocit,vyjedes primo pred tunelem.
Neřeším...
ned srp 20, 2017 9:31 am

jose rabano
Příspěvky: 7496
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Parkoviště

Příspěvek

Tak to vypada ze posledni nostalgie parking konci,jmenovite Bouchalka,u D5,u Zebrak.clovek by si rekl ze za tu dobu co to funguje to tam bude zlate,ale opak je pravdou.majitel neinvestoval ani korunu i kdyz klientela by byla,kuchyn,ja tomu rikam zloutenka,se neda jist.kolega od nas,byvaly reznik,vratil jidlo se slovy to se neda jist.navic tam nasadily oblibenou znacku v Cz 12tun zakaz,takze to tam uplne zavrou si myslim.skoda to neni,samy to chteli.
pon dub 01, 2019 9:32 pm

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Parkoviště

Příspěvek

Na bochalku dojedeš, od sjezdu je zákaz značen že platí až za tuším 1200m, takže až za bouchalkou. Ale byl jsem tam naposledy tak před pul rokem, vratil jsem jídlo, protže maso smrdělo. Jeste ze sem to nejedl. Tak sem to tam nechal a byl jsem tam naposledy.
sob dub 06, 2019 9:54 pm

jose rabano
Příspěvky: 7496
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Parkoviště

Příspěvek

Ta kuchyn tam je priserna.tam kdyby dojel Polraich tak ho odvezou myslim,poslat tam hygienu zavrou to na hodinu. Kam to tam dospelo clovek nepochopi.doject tam madar na vikend a dat si ten hnuj,poblije celou D1
ned dub 07, 2019 9:35 am

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Parkoviště

Příspěvek

tak to cumim, vyhlasena putyka,no dlouho jsem tam nebyl....
...rád se svezu s čímkoliv...
úte kvě 07, 2019 7:21 pm

jose rabano
Příspěvky: 7496
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Parkoviště

Příspěvek

Ani tam nejezdi,skoda gum u toceni...Za Kolinem je nejaky tir parking,smer K.Hora,plac ja ok,kuchyn taky,sprcha je dojebana a cena 250 za noc se mi jevi prehnana.
čtv kvě 09, 2019 7:50 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4452
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Parkoviště

Příspěvek

mama kami :D :D Taky jsem tam musel byvakovat, ale nebyla to taková katastrofa. Takové typické turecké parkoviště, zda jsi to znal z balkánu. A 250kč? V Německu taky zaplatíš 10eur. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv kvě 09, 2019 9:07 pm

jose rabano
Příspěvky: 7496
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Parkoviště

Příspěvek

To parkoviste je ok,mam rad takove stani uz z Ruska.Nemam rad dalnici pumpy a vyhybam se jim.Tak pletes ale jabko s hruskama,v nemecku zaplatis i deset e,ale i 5e(DDR).pulku z toho projis vetsinou a hlavne ekonomika nemecka je nekde jinde nez ta ceska si myslim.
pát kvě 10, 2019 7:19 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4452
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Parkoviště

Příspěvek

Neboj, nepletu jablka s hruškami. Ale aby jsem to upřesnil. 10eur zaplatíš, a jsou Tři druhy variant. Buď z toho lístku utrhneš těch 10eur gutscheinů a zbyde ti jen Parkschein, který když je šéf zmrd ti neuzná(neb to je jen parkovací-kontrolní lístek) Druhá je že po odtržení gutscheinu ti zbyde 5eur parkovné ofiko. Třetí nejlepší varianta je že ti zbyde jak parkschein tak i Rechnug z kasy se všemi iniciáli a šefještě z toho vydoluje DPH. :D :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát kvě 10, 2019 8:34 pm

jose rabano
Příspěvky: 7496
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Parkoviště

Příspěvek

Listek z kasy beru vzdy a ten co je za okno prozeru a vyhodim.Obcas to chlap ve veste resi,ze mam zaplatit jemu,vzdy mu reknu ze jdu na kasu.Na listku z kasy neni ani slovo o nejakem jidle tak sef je spokojen ze jsem nemel snicl za deset e a ja taky :D
sob kvě 11, 2019 8:52 am

jose rabano
Příspěvky: 7496
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Parkoviště

Příspěvek

Vcera jsem zavital na Bouchalku opet.v 8 vecer,na hokej.parking poloprazdy,knajpa napul.olomoucaci uz ho meli.co jsem sledoval,kdo si objednal jidlo,pul zustala na taliri.ja tam nic nejim,ale pivo ma dobre to bych zas kecal.platis i kartou takze gut.jinak wc atd v puvodnim stavu od postaveni.to je masakr ty dvere,dlazba atd..po ranu je fajn kouknot vzadu na to Zoo,kozy atp.to je pekne
sob kvě 18, 2019 10:12 am

Odpovědět

Zpět na „Česká Republika“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host