Mýtné v ČR, tipy na truckstopy, pravidla apod.
4215

Re: Parkoviště

Příspěvek

Já bych souhlasil s EL a Krocanem. Když se staví nová průmyslová zona, tak minimálně co rampa, tak parkovací místo na příjezdu. Líbí se mi jak jsou naši projektanti inteligentní. Průmyslová zona jak několik ČKD za sebou, chodníky že by se tam vešel i prvomájový průvod od nikud nikam,po kterém stejně nikdo nechodí, ale ostrůvek pro lkw žádný. Nejlepší, že ani příjezd není upraven a jedeš kolikrát po silnici 3 třídy. Jeden takový zářný příklad, průmyslová zona Mstětice. Kamiony tam o sebe brnkají, ale vesele se staví nová velkokapacitní hala.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv říj 24, 2019 10:19 pm

4215

Příspěvek

Jinak, už jste někdo viděl na kopci nad Berounem v té nudli pol. váhy??? Někde jsem četl, že ten kousek vyasfaltovaného pruhu, aby měli váhy v rovině stál mega, ale zatím jsem je tam nikdy neviděl, a to po D5 jezdím poměrně často v různých dnech týdne.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv říj 24, 2019 10:34 pm

jose rabano

Příspěvek

Vahu maji mit nekde ve fabrice,stabilni a cejchovanou na kg.Pak staci jeden jediny motorkar policejni,ktery bude stat na nadjezdu,vyjezdu,ktery te pak stahne,pokud se mu nebudes libit.A ne jak trotlove 3 chlapi vylezou z dodavky,puldne to tam instaluji serizuji aby zvazil pet aut a slozil to a jel domu..Genialne to delaji v Belgii,tam jak prijizdis do Antwerp po okresce je tam kruhac.Na nem stoji motorkar,uvnitr mysleno a kouka ti naa gumy jak to tocis,vschni musi vyjet tretim vyjezdem,jinam je zakaz,a jek se mu nezdas predjede te a po km maji buzer plac s vahou a i vysokozdvizkou hned.
sob říj 26, 2019 9:43 am

Odpovědět

Zpět na „Česká Republika“