Mýtné v ČR, tipy na truckstopy, pravidla apod.
Odpovědět
EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Parkoviště

Příspěvek

jasny, to me pripomelo jeden cz film, kde MNV vadilo, ze se mladez koupe v noci naha v rybnice, tak ten rybnik chteli vypustit, aby jako nebylo pohorseni, pri tom prislusnici MNV trtkali mezi sebou😂
...rád se svezu s čímkoliv...
ned zář 15, 2019 11:49 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Parkoviště

Příspěvek

Vcera jsem chrapal na Ono v Milovice.Hospoda velmi stroha,pivo lahvac jen ,jidlo z mikrovlnky,na pumpe nulovy vyber vseho.Puvodne jsem chtel na jedno u toho parkoviste,ale maji dovolenou tak smula.
pát zář 20, 2019 5:49 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Parkoviště

Příspěvek

:D :D :D Zrovna jsem ti chtěl napsat, že u parkoviště je motorest. :D :D :D No tak to je smůla. Na tom ONu je to taková nouzovka, ale co jsem slyšel od obsluhy na jiném ONu, tak hodně řidičů si kupuje ty jídla s sebou, takže i v těch Milovicích to funguje na tomto principu.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob zář 21, 2019 10:28 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Parkoviště

Příspěvek

Motorest hlasi dovolena,na ceduli.Primo na te pumpe je Bistro,ktere by mohlo vypadat uplne jinak,kdyby teda nekdo chtel.Ma k tomu vsechny predpoklady,parking,venku velky posed,poloha.Ty zachody kdyby nekdo oblozil novou dlazbou a misto kumbalu z provoznil sprchu bylo by to taky o nacem jinem.Na me to tam pusobi celkove hodne spartansky ale to je jen muj nazor.
sob zář 21, 2019 12:19 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Parkoviště

Příspěvek

Jožine, vem si že je to uplně jiné ONO, než je v Nýřanech,nebo v Chebu. Tam se zastaví uplně každý, kdo jede do D. Tady se zastaví jen tomu komu to nedá na základnu. A ta armáda komínářu, nebude dávat 75kč za oběd, když muže jíst doma.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob zář 21, 2019 6:48 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Parkoviště

Příspěvek

Osobne nejezdim ani Cheb ani Nyrany.Jak pises ty,uz z principu,ze tam jezdi uplne kazdy.Porad mam dojem ze by o tam mohlo byt sto krat lepsi,to je cele.
sob zář 21, 2019 9:53 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Parkoviště

Příspěvek

Cesko je prvni zeme v Eu ktera snizuje pocet odstavnych ploch pro kamiony.priklad-enormne pretizeny tah Litomysl-Svitavy,kde v podstate nejsou zadna legalni mista a parkuje se kde se da,tak tam zrusili parkoviste v lese pred krizem svitavy-koclirov,a udelali z toho buzerplac pro policii a celni spravu.blahopreji,navrhuji zrusit jeste treba St.Loucku...chce se mi grcat z nasi politiky ohledne parkovani.
úte říj 22, 2019 3:21 am

Uživatelský avatar
fahrer
Příspěvky: 662
Registrován: ned čer 08, 2008 1:51 pm

Re: Parkoviště

Příspěvek

Tech zrusenejch mist je spousta. Ale celnici v noci nedelaj. Tak by na ty zablokovány placky mohli pres noc parkování povolit.
úte říj 22, 2019 11:27 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Parkoviště

Příspěvek

Proc by to delali?maji tam novy asfalt,odpad.kose.tak at to maji hezke furt.ty jsi muzes delat pauzu v klidu na magnet za jizdy a je to poresene.uz se tesimjak tam budou skakat pod kola a zastavovat za tou zatackou,to bude unfalu a reportazi na Nove ze kamion nedobrzdil.jo,je jich spousty,jmenovite na cele D1 vsechny parkoviste zavrena.dalsi genialni tah Rsd.
úte říj 22, 2019 1:12 pm

Uživatelský avatar
fahrer
Příspěvky: 662
Registrován: ned čer 08, 2008 1:51 pm

Re: Parkoviště

Příspěvek

D1 i D2 zacali brat uz za Simonovskyho.
úte říj 22, 2019 1:18 pm

Krocan
Příspěvky: 850
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Parkoviště

Příspěvek

Můj skromný odhad je, že jenom na samotné A6 v Německu vytvoří ročně víc nových parkovacích míst, než se jich podařilo vytvořit za 30 let v celých Čechách.
A nejenom stát, ale i při stavbě nových čerpacích stanic a logistických center; měl by být zákon, kolik musí developer vytvořit parkovacích míst, aby si mohl postavit svůj byznys.
Bohužel, v tomhle se nam mohou smát úplně všechny země, které jsem navštívil.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
úte říj 22, 2019 5:06 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Parkoviště

Příspěvek

Krocan:presne,kazdy sklad by mel mit tolik parkovacich mist, jako je jeho denni kapacita a ne ze jako je zvykem- rychle sloz, mas okno a pak si vecer, hned po tom, co si tu odstojis nekolik hodin a konci ti vykon zaparkuj kde chces, nazdar...v tomhle zavidim lesakum, kdyz jsem jezdil drivi, miloval jsem spat nekde hluboko v lese, zaprve jsi mohl ject pokud to bylo nutne na krev, pac jsi vedel, ze v lese, kde jsi rano nakladal misto bude a za druhe klid,priroda a "cisty hajzl", rano vyprava s lopatickou do lesa, odhrnul se drn, pak se dilo priklopilo a nikdo nic nevidel a nemusel jsi se bat, ze chytis naky filcky 😂
...rád se svezu s čímkoliv...
úte říj 22, 2019 6:18 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Parkoviště

Příspěvek

V nemecku na A6?asi jezdime po jine dalnici teda,z norimbeku na heilbron.zavreli vsechny ty lesni,tzv.nudle,kde byla kapacita dohromady 100aut treba a postavily 3 co maji sikme stani na 30..vysledek minus deset investice par mega
úte říj 22, 2019 9:17 pm

Krocan
Příspěvky: 850
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

A6

Příspěvek

Tak si jozyne otevři Gúgl mapu, dej si mapu satelitní, zodpovědně si přiznej, kolik taková nudle pojmula ø náklaďáků a podívej se, kolik je nudlí v současné době uzavřených, kolik je místo nich velkokapacitních parkovišť, kolik nových je před otevřením a také si na mapě pořádně spočítej, kolik je na nových parkovištích doopravdy špúr a připočti kolik se tam každou noc dokáže natěsnat dalších aut mimo špůry.
Až to vše doopravdy spočítáš, tak sem napiš, kolik míst bylo v roce 2010 a dnes.
Můj taťka hospodský počítal: dva plus dva je pět a pro známýho šest pade. Ale to byla jiná doba.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
úte říj 22, 2019 11:01 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Parkoviště

Příspěvek

No nevim.koukni na A3.tam bylo tech nudli snad 20.ted jsou dve.velkokapacitni je asi silne slovo.ja do guglu necumim,koukam jen kolem cest.ja bych tak nadsenej nebyl jak ty ,v deset vecer stejne kouka konec navesu z kazdeho parkoviste.nez stavet takove pwc z x mega,udelam pruh dlouhy km treba,siroky 10m at stoji auta z prava z leva za sebou a vleze jich tam sto.
stř říj 23, 2019 6:57 am

Odpovědět

Zpět na „Česká Republika“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů