Mýtné v ČR, tipy na truckstopy, pravidla apod.
Odpovědět
jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Parkoviště

Příspěvek

Přesně tak jak rikas.udělali síto samy.Poslední blaf za 110kc byl na Poděbradech. Směr ven.Údajně zapecene těstoviny.nic horšího.planejsiho a bez chudí jsem nejedl.To by nezral ani můj pes co žere jablka i..tím jsem skončil definivne s gastronomii auf autobahn in tchechai...
úte pro 17, 2019 1:55 pm

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Parkoviště

Příspěvek

Ve Francii u babky (beauvais) to je zradlo.
úte pro 17, 2019 5:42 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Parkoviště

Příspěvek

Ne všude je to ale skvěle v F.jel jsem Paříž na víkend.naN4 víkend u té jejich rutierky.Hospoda u cesty.parking sotolina durava.dosel chlapík že jak víkend tak na večeři povinne na menu.asi 15 e jsem dal a čekal co bude.Predkrm ve stylu že koloval jeden velký ušmudlané dřevěný podnos na něm deset druhů sýrů.kazdy se vtom hrabal rukama.co mě zarazilo že to nedoplnoval tak ten poslední mel doslova zbytek.Polevka nebyla žádná.ani nikdo ji neměl.hlavni chod jen objednal steak(Francouzky neumím.dedukoval jsem jen)po půlhodině donesl na talíři kousek vepřového.studene už.u toho půl rýže a půl hranolek :cry: .salát byl v bufetu tam si musel se prodrat kolem ostatních bylo uzko.ktomu nějakou Uho omáčka.dezertbyl nějaký nanuk.k pití láhev bílého.ja to nepiju.takze nic.za láhev piva to vyměnit nešlo.po dvou hodinách jsem šel do auta si udělat něco normálního a spát...Za mě nejhůře investované 400 Kč za jídlo,.V neděli už jsem jsem nešel.nemusel jsem.O WC a sprše škoda psát.v ní bordel voda vlažná hajzl kdo co rozbil tak to zůstalo
úte pro 17, 2019 6:39 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11907
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Parkoviště

Příspěvek

jose rabano,,, oni se hrozně zhoršili všude bohužel ...i v tý F dneska člověk musí vybírat ....na n4 kdysi už ani nevim kde mimo dálnici prašnej plac jako kráva ... hospoda zbořenina ale žrádlo špička , a plac prázdnej skoro ....mu řikám do rána ...von že ne že obsazeno pro místní at si to dám na cestu naproti že to mám grátis ..a ja na něj jo a ráno nafta fuč :lol: :lol: ...von nééééééé ..v 10 to bylo narvaný jak kráva, že si ani ráno nemoh vyjet a pohoda ....a ceny špica lidový ...do dnes špičkově vaří třeba v Jabloňově u v. meziříčí uplně supr .... v záhoří taky, blbý je že všude kde se nechalo zastavit ....to zasrali obrubníkama , zákazama a my se máme posrat :wall: :wall:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
úte pro 17, 2019 7:22 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Parkoviště

Příspěvek

Tak nějak dopadají všechny hospody v cz..Já stávam pod Buchlovice když jedu na Slovensko na tu drzkovku tu ma fakt dobrou ale je tam plac na tři auta a jak tam stojindva maďaři co dělají pauzu cely den .zabedneny v kabinách.můžeš jet do ri.ti
stř pro 18, 2019 8:27 am

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: Parkoviště

Příspěvek

Tak já v Česku sem tam v Plzni na tem TIR parkovišti jak je u celnice na Domažlicke. Dá se tl sem tam jist, ale za ty prachy no. A pak po cestě na bastirne na vlctejne. Jen je problém s parkováním, kolega ještě ji v bernarticich. U nás ve městě je jídelna a polévka a jídlo za 80 Kč a i kamionem se tam dá jet. Jinak pak klasika na velké Bíteši, tam mě to vždy chutná. Nejsem nějak vybíravi. To na Balkáně je to paráda. Tam si vždy mám kde zaparkovat a kam zajít na jídlo. Teď v Rumunsku jezdím do jedné jídelny, polévka a jídlo taky za 80kc a je to fakt paráda. Ale je třeba vědět kde, protože někde to mají dražší skrz to, že jsou u silnice. Taky už sem se setkal s tím, že sem měl prirazku protože sem nebyl rumun. Ale tak to funguje všude. Jinak můžu říct, že tam to je ještě v pořádku.
ned pro 22, 2019 5:32 pm

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: Parkoviště

Příspěvek

Sem tam snídaně v McDonald na Poděbradech .vajíčka std. Studená loučka klobása čím dál dražší a tučnější. Nejraději jím U Tety . Tam to nemá chybu
pon pro 23, 2019 1:22 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Parkoviště

Příspěvek

Teta je top...Ovar,žlutá limonáda,turek,20 minut :) .Dávej tam jen bacha na peníze,už jsem nejednoho viděl že došel s brekem do lokálu že ho vykradli.
pon pro 23, 2019 4:14 pm

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: Parkoviště

Příspěvek

Zase tak často tam nestojím . Ale slyšel jsem o tom kradení taky . Spíše jídlo a pryč.
úte pro 24, 2019 1:10 am

PtrialM
Příspěvky: 1582
Registrován: ned led 10, 2016 5:03 pm
Bydliště: Brno

Re: Parkoviště

Příspěvek

jen tak pro zajímavost ta Teta je kdepak?
úte led 21, 2020 8:56 pm

Venca R
Příspěvky: 1975
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Re: Parkoviště

Příspěvek

U tunelu Hrebec nad Mor.Trebovou. Na objizdne trase toho tunelu
úte led 21, 2020 9:57 pm

PtrialM
Příspěvky: 1582
Registrován: ned led 10, 2016 5:03 pm
Bydliště: Brno

Re: Parkoviště

Příspěvek

A když jedeš od Mohelnice tak tam za tunelem neodbočíš a musís tam po starý,že?
Párkrát jsem tam to prasátko měl a na ceduli jak se to jmenuje jsem nekoukal...... :hvizd:
úte led 21, 2020 10:21 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Parkoviště

Příspěvek

Musíš pod kopcem nezačnou 4 pruhy odbočit,a na horu po staré jak pises.proč je nahoře zákaz vpravo odbočit vůbec netusim a nechapu.
stř led 22, 2020 11:11 am

Mickl
Příspěvky: 255
Registrován: stř led 30, 2013 6:11 pm
Bydliště: Česká Třebová

Re: Parkoviště

Příspěvek

Asi bezpečnost. Dva pruhy se sbíhají do jednoho za tunelem v pravotočivé zatáčce. Když tam jedu osobackem tak to beru ale v lkw mě to přijde nepochopitelný
stř led 22, 2020 9:07 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Parkoviště

Příspěvek

Tak v tunelu svítí 60 tká.dřevaři atp tam nejedou ani 40.odbočit vpravo a hlavně včas zapnout blinkry zas taky problém není si myslím.Ale asi to je tak jak pises.
čtv led 23, 2020 9:06 am

Odpovědět

Zpět na „Česká Republika“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti