Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, Frenky, cuisine

Odpovědět
Uživatelský avatar
cermakales
Příspěvky: 259
Registrován: pát lis 02, 2007 9:48 pm
Bydliště: VIR

tak tos ji provětral pavučiny teda

Příspěvek

tos byl naloženej ? Kolikátej rok výroby to je ta líza
stř led 16, 2008 3:01 pm

Uživatelský avatar
Toretto
Příspěvky: 1396
Registrován: pát bře 24, 2006 8:40 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

prázdnej, když jedu naloženej tak je to do kopce a vic nez 90 km neudelam

dneska jsem měl 40 tun celkovou a moc to nechtělo jet lechce pod 90 km

rok výroby 88

ale už tam je jen spodni rám z 88
stř led 16, 2008 4:25 pm

Uživatelský avatar
LUKA
chcanda
Příspěvky: 3580
Registrován: čtv črc 12, 2007 10:16 pm
Bydliště: Praha/Litvínov

Příspěvek

:lol:

Akorát předtím jsem měl zadek o trošku rychlejší. tomi to jelo přes 100 a teď je 100 max :? Koukněte na otáčky..
Do mírnýho kopečka a asi 8 tun betonu..

Obrázek

Pardón za kvalitu,ale v takový kosmický rychlosti jsem se musel věnovat řízení.. 8)
L I A Z 18.33 SB
čtv led 24, 2008 7:16 pm

Uživatelský avatar
Toretto
Příspěvky: 1396
Registrován: pát bře 24, 2006 8:40 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

2500 otáček vrahuuuuuuuuuuuuuuuuuu :D
čtv led 24, 2008 7:44 pm

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Lol, taky koukam ze to sou tocky fakt vysoky... Tohle ja se stovkou vubec nedal, tam je pomalej zadek...ale jednou az bude jezdit Maxik, zkusime kolik da)
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
čtv led 24, 2008 8:23 pm

riko
Příspěvky: 936
Registrován: sob dub 15, 2006 10:49 am
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek

no a jak vlastně pokračuješ?asi není čas,co?
čtv led 24, 2008 8:25 pm

Uživatelský avatar
9 Tr
Příspěvky: 56
Registrován: pon led 21, 2008 6:43 am
Bydliště: Jihlava

Příspěvek

K tomu bždění provozu. Jel jsem mezi Kúty a Blavou tachometrových 100 a jen málokdo mne předjel, spíš já ostatní. Jen podotknu, že se jelo ve třech, ve Škodě 100L ze 76. Ostatní auta starší 15 let byla vyjímečně. To je trochu smutné, ne...?

2,5-hezké :shock: :lol: , mně jednou kamarád půjčil C 734 na místní komunikaci, rozjíždím se už na 2 a najednou nic, tak zděšení co je, otáčkoměr někde u 2.3, problém byl vyřešen následnou trojkou... :oops: Hlavně že mi říkal. "Nad 2.x čerpadlo nedává..." :lol:

A asi před 6 lety jsem jel se známým v ŠL 11. Bylo sice vyřazeno, z kopce, který měl cca 250m, ale nějakých 130 letět mohla. Ač ateista, velice rychle jsem se naučil modlit a pevně držet madla před 1. sedačkami :lol:
čtv led 24, 2008 8:31 pm

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No, na web jsem poslední fotky nedával, ale před zimou jsem ještě dělal zespodu tunel a izolaci, mám to hotový, je to krásně čistý doma v obýváku, natáhnul jsem trubky k expansce pač ji mám zezadu na kabině ale nestihnul už jsem dořešit přechodový hadice v prostoru nad chladičem, kde se to ohejbá. Furt se mi to tam lámalo blbě a pak začalo sněžit. Maxíkovi v podstatě chybí už jen ty hadice a je hotovo. Pak už jen nárazník a spoiler, vykitovat, nastříkat, ale to půjde až s kabinou kterou čeká vyvaření podlah, pač je to na těch klasickejch místech děravý...pod sedačkama a za nima durch...

A stovka je na mělníku a čeká na hlavy, kterej mi jeden "mistr" opravuje od října, no co byste mu na to řekli :? A taky by si zasloužilo udělat spojku, pač ta už bude asi v prr...

Ale neřeším to teď protože mám zkoušky. Jakmile bude hotovo, začnu kolem toho zase něco dělat. Nejdřív musím mít hotovo ve škole a pak budu mít klid na Liazky a taky nějakou tu domácí pomoc... Jinak to neřeším, že bych maxíkovi sháněl práci nebo tak...když vidím jak to všude je... :(
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
čtv led 24, 2008 8:37 pm

Uživatelský avatar
LUKA
chcanda
Příspěvky: 3580
Registrován: čtv črc 12, 2007 10:16 pm
Bydliště: Praha/Litvínov

Příspěvek

Nechci to tady zasírat pořád sváýma fotkama,ale taky jsme předělávali expansku,protože ta co je na chladiči není nic moc a měl jsem jí celou polámanou. Původně jsme jí taky chtěli dát na kabinu,ale problém byl to co říkáš ty.. Místo nad chladičem kde se to při sklápění kabiny láme..

Udělali jsem to následovně: Obrázek

červeně je vedený odvzdušnení termostatů a chladiče měděnou trubkou mezi čerpadlem a víkama ventilů na motoru.

žlutě vede hadice z bloku po sání,dozadu za blatníčkem jakoby na vrch nad tu vzpěru rámu co je za motorem a pak taky do nádobky,ale zespoda.
nádobka přidělanaá na rámu za motorem,akorát je to tip top mezi krytem motoru a korbou. je tam pár cm. Ale vše funguje jak má a nádobka z volva slouží jak z praku

toretto: 2500 tam ještě není,ale když je to do kopečka,tak se to chvilkově dá. ale pak už se jí nechce a přivírá čerpadlo naftu..
L I A Z 18.33 SB
čtv led 24, 2008 8:57 pm

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Díky za návod, budu to ještě řešit. Pokusím se to okoukat z nějaký třístovky. Problém je, že ta truba co leze z termostatu nahoru je dost vysoko a teoretiky by neměla bejt směrem k espansce žádá hadice směrem dolů, no.... :( :(
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
čtv led 24, 2008 9:03 pm

Uživatelský avatar
Toretto
Příspěvky: 1396
Registrován: pát bře 24, 2006 8:40 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

no já jsem to chtěl taky, ale mám tam málo místa a korba by mi o to škrtala

já tam mám 110 při 2000 tis ot
pát led 25, 2008 8:33 am

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No jo, ty máš dlouhou boudu. Já uvidím co vymyslím, jinak dneska jsem si ověřoval stav hlav a jsou připravený, takže teď už to chce jen chviku času a kilo by mohlo klapat...
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
pát led 25, 2008 11:52 am

TeSi
Příspěvky: 2150
Registrován: pát črc 06, 2007 12:44 pm
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

my to mame taky takhle expansku ta nasi zeleny 150.

Taky se bude pristi mesic strikat do "firemni" oranzovy. Uz se tesim. :lol:
pát led 25, 2008 1:42 pm

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

TeSi, expansku mate kde? Na kabine zezadu nebo za kabinou ale na ramu jako Luke?
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
pát led 25, 2008 2:38 pm

Ronny.now
Příspěvky: 99
Registrován: stř dub 18, 2007 1:37 pm
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Příspěvek

No,já sem sice nejel s liazkou,ale v pondělí sem na německý dálnici valil s volvem s odpojeným omezovačem 115.až budu mít auto doma,tak pošlu scan kotoučku. :-)
stř úno 06, 2008 6:21 pm

Odpovědět

Zpět na „LIAZ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 hostů