Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, Frenky, cuisine

Odpovědět
martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

To už je pravý nebo zase Oldovina?
stř zář 06, 2006 1:32 pm

Lubo
Příspěvky: 1336
Registrován: ned srp 06, 2006 4:09 pm
Bydliště: Košice - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Treba da? ľudom o FOXovi vedie? lebo strašne veľa lúdi o ňom nevie a preto to bude podľa mňa problém predáva? ale dúfam že nemám pravdu a predaj týchto jednoduchých strojov sa dobre rozbehne a naspä? bude LIAZok plno
stř zář 06, 2006 2:01 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

martin_100 píše:To už je pravý nebo zase Oldovina?
Je to pravý...myslím, že oldovy fotomontáže asi na stránkách Tedomu nenajdeš :-)
stř zář 06, 2006 2:06 pm

Dr.Street
Příspěvky: 728
Registrován: pon bře 27, 2006 3:18 pm
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek

martin_100 píše:To už je pravý nebo zase Oldovina?
Je to pravý né žádná fotomomtáž ty fotky jsou v katalogu na http://www.tedomtruck.cz :wink: :wink: :wink:
TATRA a Liaz ................ 4ever
stř zář 06, 2006 2:10 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

hurááááááá ... držím jím palce. jen jsem ale tak nějak koukal na ty fotky a u té kapoty mi chybí takové ty prolisy jak měl ten starý . asi si na to zvyknu ale u něj se mi to právě moc líbilo . jinak vojenská nevypadá vůbec špatně na nějakém tankodromu by s s ní mohlo krásně blbnout. Ale nevím esi mají s ním nějakou šanci když AČR už podepsala smlouvu s Tatrou a teď nemá peníze ani na ně.
Doufám že zkusej pak to nacpat třeba hasičům tam by to mohlo být dobré.
Jinak držím jim palce ale budou to mít hodně těžké jak bylo psáno výše. U nás prodává hlavně to že to je ze západu a značka - na to dojela hodně praga .. škoda jí.
každopádně se moc těším až jej uvidím na živo :lol: :lol:
stř zář 06, 2006 2:16 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

cuisine píše:u té kapoty mi chybí takové ty prolisy jak měl ten starý . asi si na to zvyknu ale u něj se mi to právě moc líbilo
Hlavně u té kapoty....ten prolis spodní (táhnoucí se z leva) měl být ve spodní části té štěrbiny...bych řekl, že by to dávalo víc smysl. A udivuje mě, že jsem si toho nevšiml, když jsem tu kapotu viděl cca měsíc zpátky, že ten levej prolis je takhle nahoře.
Jo...a tehdy tam taky nebylo to příšerný T na kapotě. To mě taky hodně překvapilo :shock:
Ale zvyknu si...a ....ten plynovej má ty nádrže moc hezky zakrytý jako spoilerem...to chválím.
stř zář 06, 2006 2:27 pm

Návštěvník

Příspěvek

cuisine píše:... U nás prodává hlavně to že to je ze západu a značka - na to dojela hodně praga .. škoda jí.
každopádně se moc těším až jej uvidím na živo :lol: :lol:
Zdravím. Některé firmy už dnes přicházejí na to, že ne všechno ze západu je to nejnej a začínají se vracet třeba zpět k Tatře. Bohužel LIAZ a PRAGA se už nevzkřísí, tak snad FOX naváže na historii LIAZu. Zahraniční značky totiž "válcují" české třeba cenou - nabízejí auta lacino, ale pak to "doženou" cenami náhradních dílů a servisu, pak již zmíněným "všimným", atd. atd. Snad se FOX uchytí v technických službách (těch ale v českých rukách moc nezbylo a zahraniční majitelé těžko budou kupovat česká auta), pak snad u cestářů a třeba i u těch hasičů... Byly by určitě hezčí a zajímavější než nová zahraniční auta (MAN, Scania,...), která u hasičů nahrazují výpadek značky LIAZ.
stř zář 06, 2006 2:28 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

Anonymous píše:
cuisine píše:... U nás prodává hlavně to že to je ze západu a značka - na to dojela hodně praga .. škoda jí.
každopádně se moc těším až jej uvidím na živo :lol: :lol:
Zdravím. Některé firmy už dnes přicházejí na to, že ne všechno ze západu je to nejnej a začínají se vracet třeba zpět k Tatře. Bohužel LIAZ a PRAGA se už nevzkřísí, tak snad FOX naváže na historii LIAZu. Zahraniční značky totiž "válcují" české třeba cenou - nabízejí auta lacino, ale pak to "doženou" cenami náhradních dílů a servisu, pak již zmíněným "všimným", atd. atd. Snad se FOX uchytí v technických službách (těch ale v českých rukách moc nezbylo a zahraniční majitelé těžko budou kupovat česká auta), pak snad u cestářů a třeba i u těch hasičů... Byly by určitě hezčí a zajímavější než nová zahraniční auta (MAN, Scania,...), která u hasičů nahrazují výpadek značky LIAZ.
no když vidím jak třeba v praze je komplet komunály všecko mercedes tak to bud težkej boj :cry:
stř zář 06, 2006 2:46 pm

Uživatelský avatar
Zdeněk
Příspěvky: 98
Registrován: stř bře 01, 2006 9:22 am
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

cuisine píše: no když vidím jak třeba v praze je komplet komunály všecko mercedes tak to bud težkej boj :cry:
Právě to je tím, že bývalé TS ovládli zahraniční majitelé (a ti si na rozdíl od našich firem kupují pro ně "domácí" - pro nás zahraniční značky) a některé odpadové firmy ve vlastnictví měst přešly taky na zahraniční značky (třeba Pražské služby s Mercedesy). Ale v Praze se ještě nějaký press v Pražských službách vidí a dokonce mají jeden předělaný na plyn, stejně tak jeden je v Plzni. Tady je asi tak celkově kolem 5 (+-) popelářských "lízek" (pressy a jedna 300 "rotačka") a vlastníci jsou samá cizina (abecedně ty největší: AVE, Becker, Marius Pedersen, Rumpold). S nákupy FOXů jsem myslel spíš menší města, která mají TS (dnes většinou pod různými názvy).
stř zář 06, 2006 2:57 pm

Lubo
Příspěvky: 1336
Registrován: ned srp 06, 2006 4:09 pm
Bydliště: Košice - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

som zvedavi ci Tedom ostane iba pri FOXe alebo bude robit aj napr 6x6 alebo 4x4 tahace pre sklapacie navesi alebo lesovoz :roll: by to mohlo byt zaujimave a moc :wink:
stř zář 06, 2006 3:00 pm

tatracyber
Medvěd
Příspěvky: 3182
Registrován: čtv bře 09, 2006 4:27 pm
Bydliště: Reichenberg

Příspěvek

Lesovoz na CNG by mohl bejt zajmavej do chranenych oblasti....... Fuj uz se zase hrabu v ekologii
Už tu nejsem, už mě s fórem neotravujte.
stř zář 06, 2006 3:02 pm

Lubo
Příspěvky: 1336
Registrován: ned srp 06, 2006 4:09 pm
Bydliště: Košice - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

tatracyber píše:Lesovoz na CNG by mohl bejt zajmavej do chranenych oblasti....... Fuj uz se zase hrabu v ekologii
to je mudre s to bytrebalo uzakonit lesovoz len na pohon CNG a FOX by bol najpredavanejsi :wink:
stř zář 06, 2006 3:06 pm

Dr.Street
Příspěvky: 728
Registrován: pon bře 27, 2006 3:18 pm
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek

S těma zahraničníma firmama máte pravdu u nás je Remondys - Jen MB nic jiného protože je majitel němec tak chce domácí auta. A firmě Marius Pedersen město Česká Lípa nařídilo kupovat auta jen do zn. Volvo takže multilifty a komunali to jsou jen Volva. Ještě firma Ladeo ta má také jen MB actrosy a majitel je ČECH !!!! Tak že i čech někdy táhne k zahraniční technice. :evil: :evil: :evil:
TATRA a Liaz ................ 4ever
stř zář 06, 2006 3:22 pm

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

Dr.Street píše:A firmě Marius Pedersen město Česká Lípa nařídilo kupovat auta jen do zn. Volvo
Město 4eská Lípa má totiž rozum :!: :wink: :twisted:
stř zář 06, 2006 3:24 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

martin_100 píše:
Dr.Street píše:A firmě Marius Pedersen město Česká Lípa nařídilo kupovat auta jen do zn. Volvo
Město 4eská Lípa má totiž rozum :!: :wink: :twisted:
no ale moc ho nebude když kupujou co kupujou :lol: :oops: :lol:
stř zář 06, 2006 3:29 pm

Odpovědět

Zpět na „LIAZ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 4 hosti