Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, Frenky, cuisine

Odpovědět
koprkam
Příspěvky: 317
Registrován: čtv říj 27, 2016 8:08 pm
Bydliště: Buková

Re: sorry,neprudím,jen vas lituji

Příspěvek

Samozřejmě za kvalitu dílů to auto nemůže, to je jasný, nechtěl jsem aby to vyznělo nějak hanlivě. Můj názor je ten, že každý auto s odpovídající údržbou vydrží. Je fakt, že naše 151 má na tachografu přes 740 tisíc, ale netroufnu si říct, co na tom autě je nebo není původní.
ned lis 04, 2018 12:36 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Re: sorry,neprudím,jen vas lituji

Příspěvek

Teď je na mobile sklopka 18.440 najeto 1 550 tis :D v plné síle , a to jsem si myslel že jedině F2000 :D
ned lis 04, 2018 6:11 pm

ned lis 04, 2018 6:13 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Re: sorry,neprudím,jen vas lituji

Příspěvek

Luboši, vydrž vaší liazky je jedině v zacházení ze strany řidiče, tam sednout nějakej mlaďas tak za 14 dní by šla do hutí :D
ned lis 04, 2018 6:22 pm

luboš růžička
Příspěvky: 636
Registrován: pát bře 11, 2011 5:27 pm
Bydliště: radovesnice

Re: sorry,neprudím,jen vas lituji

Příspěvek

Jasně já vím,ale nebudu sem přeci psát,že nejlepší řidič je táta😁 takhle veřejně🙂 ale to couvání s vlekem denně do vrat umí fakt málo kdo🙂
Je to tím,že s tím celou tu dobu jezdil jen on a citovka, srdcař 😁 stejně byli někdy opravy téměř denně 😁
pon lis 05, 2018 4:58 pm

luboš růžička
Příspěvky: 636
Registrován: pát bře 11, 2011 5:27 pm
Bydliště: radovesnice

Re: sorry,neprudím,jen vas lituji

Příspěvek

A vím taky Ivane,že si nám nesčetněkrát pomohl a jestli Ti táta v tom fofru nepoděkoval tak Ti ted přede všemi děkuji já.
pon lis 05, 2018 5:01 pm

Uživatelský avatar
oro
Příspěvky: 339
Registrován: čtv pro 27, 2007 7:29 pm

Re: sorry,neprudím,jen vas lituji

Příspěvek

Pěkně jsi to napsal...a Já taky mohu dát recenze na Ivana...je jediný s kým jsem se potkal z tohoto fora..a mohu potvrdit slova Růžičky...Ivan je normální chlap, ochotný jakkoli pomoci...a když jsem něco koupil z vrakáče, ještě jsem dostal dárek ve formě poklic kol....díky za takové lidi....a Ivanovi zvlášt...takových v tomto popletenem světě víc.......A to po něm nic nechci, napsal jsem to jen tak...divný,že? Ivane
Ani nevím,jestli ty prachy mají cenu,za kterou to všichni děláme
čtv pro 06, 2018 7:01 pm

pát pro 07, 2018 10:01 am

Honza 76
Příspěvky: 610
Registrován: čtv črc 24, 2008 10:33 am

Re: sorry,neprudím,jen vas lituji

Příspěvek

luboš růžička píše:.. ale to couvání s vlekem denně do vrat umí fakt málo kdo🙂
Je to tím,že s tím celou tu dobu jezdil jen on a citovka, srdcař 😁 stejně byli někdy opravy téměř denně 😁
...
Souhlasím s vami kolego.

Ono dnešní většině mladých řidičů nedělá problém jen couvání ale i jízda směrem vpřed.

Tady je starší video z minulého roku od nás z města. A to je co říci, když má řidičský průkaz na nákladní vozidlo.

https://youtu.be/T-18a-vPxlc
sob bře 02, 2019 10:41 am

Honza 76
Příspěvky: 610
Registrován: čtv črc 24, 2008 10:33 am

Re: sorry,neprudím,jen vas lituji

Příspěvek

Tady je sice video o jiném voze než je Liaz ,ale je to opak proti předchozímu videu.
Když to řidič s truckem umí tak je to hned poznat.

Přeskočte ty řeči na začátku a puste si video od 00:59.min. a tam jsou profesionální řidiči a dost zvláštních podmínek.
Tam kam s těmi velkými vozy a návěsy vjedou to klobou k dolu.

https://youtu.be/aPdoukB5yqo
sob bře 02, 2019 10:51 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4452
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: sorry,neprudím,jen vas lituji

Příspěvek

to Honza 76: Nikde jsem tam neviděl, že by to byl mladý chlapec. Jedině zda jsi to myslel jako že je nový, bez zkušeností. To by pak odpovídalo, hold taková je doba. Dnes jezdíš s osobákem a zítra jedeš s 17.5metrem náklaďákem. Už teď máme co jsme chtěli. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned bře 03, 2019 5:22 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4452
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: sorry,neprudím,jen vas lituji

Příspěvek

A to druhé video, nevím co na tom je za umění. :D :D :D 2. No v Anglii se asi lépe parkuje do prava. :D :D Ten pakistánec asi ty bambusy neskládá poprvé, ten zkušební jezdec z Kopřivnice taky asi nebyl na výstavě poprvé. :D Ten v těch uličkách ten se asi orosí ještě dnes když si na to vzpomene a když se dostane do takové zástavby tak už určitě to postaví na kraj a projde si trasu, ten v Afgánistánu už taky nikdy na něco takového nevjede, ten v té španělské autoškole, by mne zajímalo na kolikátý pokus to natočili. Takže pro mne nic zvláštního, žádné umění. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned bře 03, 2019 5:41 pm

Uživatelský avatar
oro
Příspěvky: 339
Registrován: čtv pro 27, 2007 7:29 pm

Re: sorry,neprudím,jen vas lituji

Příspěvek

No akorát, já parkuji a vyjiždím podobně a stačí, že mi někdo zavolá ,já mrknu na telefon a do zrdcádka a už je pozdě ….musím na dva krát.....takže je fakt .že ti lidi umí...…….a s návěsem se mi taky stane ,že to nedám přesně k rampě a musím popotáhnout.....ten podělanej mozek se musí hold soustředit a ta matika není vždy spočitatelná....právě se stane ,že je nevypočitatelná...…..ale jen někdy :housle:
Ani nevím,jestli ty prachy mají cenu,za kterou to všichni děláme
ned bře 24, 2019 8:22 am

Odpovědět

Zpět na „LIAZ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů