Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, Frenky, cuisine

Odpovědět
Nowiz
Příspěvky: 322
Registrován: pát bře 01, 2013 2:44 am
Bydliště: Vamberk

Příspěvek

Jojo jezdím tam
Obrázek
:lol:
úte srp 05, 2014 7:36 pm

Nowiz
Příspěvky: 322
Registrován: pát bře 01, 2013 2:44 am
Bydliště: Vamberk

Příspěvek

Dnešní navážení stabilky
Obrázek
čtv srp 07, 2014 10:17 pm

Martin 19.33
Příspěvky: 267
Registrován: pon led 31, 2011 5:32 pm
Bydliště: Brno-Venkov

Příspěvek

ObrázekObrázekObrázek
úte srp 19, 2014 8:53 pm

Trneček
Příspěvky: 491
Registrován: pát úno 10, 2012 12:13 pm
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Příspěvek

Martine tu klimatizaci na střeše jsi v Liberci neměl a nebo jo???
Spěcháme aby jsme čekali
Čekáme aby jsme spěchali
stř srp 20, 2014 9:03 am

Martin 19.33
Příspěvky: 267
Registrován: pon led 31, 2011 5:32 pm
Bydliště: Brno-Venkov

Příspěvek

měl... :)
stř srp 20, 2014 9:10 pm

Trneček
Příspěvky: 491
Registrován: pát úno 10, 2012 12:13 pm
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Příspěvek

ahaaa, tak jsem si jen nevšiml :)
Spěcháme aby jsme čekali
Čekáme aby jsme spěchali
čtv srp 21, 2014 10:50 am

Nowiz
Příspěvky: 322
Registrován: pát bře 01, 2013 2:44 am
Bydliště: Vamberk

Příspěvek

Obrázek
pon zář 08, 2014 6:54 pm

Uživatelský avatar
LUKA
chcanda
Příspěvky: 3580
Registrován: čtv črc 12, 2007 10:16 pm
Bydliště: Praha/Litvínov

Příspěvek

LIAZ je sráč a patří do hutí ! ! ! ! ! ! ! !
L I A Z 18.33 SB
pon zář 08, 2014 10:20 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

takový nekvalitní železo tam v dnešní době nechtěji :lol:
2x Nissan atleon 210
pon zář 08, 2014 10:43 pm

Uživatelský avatar
Toretto
Příspěvky: 1396
Registrován: pát bře 24, 2006 8:40 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

zase došlo na má slova :-)
vezmeme to zkratkou je to sice dál, zato horší cesta
úte zář 09, 2014 8:54 am

Michi
Příspěvky: 1276
Registrován: čtv kvě 07, 2009 7:05 pm
Bydliště: Rousínov (Vyškov)

Příspěvek

Ale copak? :D
úte zář 09, 2014 9:08 am

Nowiz
Příspěvky: 322
Registrován: pát bře 01, 2013 2:44 am
Bydliště: Vamberk

Příspěvek

Dneska jsem vyfotil jednu raritku,co začla jezdit k nám do lomu.Krásná souprava!
Obrázek
úte zář 09, 2014 2:18 pm

Uživatelský avatar
Matúš Sabo
Zaklinač
Příspěvky: 2428
Registrován: úte úno 22, 2011 3:08 pm
Bydliště: Bystre n/T

Příspěvek

to už je ukaz jak svina, Nowiz viac fotiek nemaš?
úte zář 09, 2014 4:45 pm

Nowiz
Příspěvky: 322
Registrován: pát bře 01, 2013 2:44 am
Bydliště: Vamberk

Příspěvek

Ještě jednu mám
Obrázek
úte zář 09, 2014 6:36 pm

Uživatelský avatar
LUKA
chcanda
Příspěvky: 3580
Registrován: čtv črc 12, 2007 10:16 pm
Bydliště: Praha/Litvínov

Příspěvek

tak si vesele jezdím a najednou jednoho krásného pátku se mi to na skládce po lehké ráně zastavilo :lol: :lol:

a mimo jiné , mi něco pocvakávalo v motoru , ale k tomu se dostaneme .

tak to zabrzdím , vylezu ven a říkám si co se stalo . . skříň ? diferák ? poloosa ? nic jsem okem neviděl , tak jsem dal kvalt a kardanka se točila. tak říkám poloosa nebo diferák . .


došel jsem pro buldozer aby mě zapřáhnul a dotáhne mě to vysypat , jenže mě nemohl utáhnout , říkám si to je divný , no a oni stáli obě zadní kola :D

Obrázek

tak mě po smyklu odvlekl opodál a musel jsem to trošku rozebrat aby to šlo odtáhnout , jenže jak to bylo kouslý , tak to zůstalo našponovaný a poloosy byli jakoby v tahu tak nešli vytáhnout , tak jsem na jedný straně musel vymlátit reduktor

Obrázek Obrázek

no , jenže byl pátek a já jel na celý víkend pryč , tak jsem to doma odstavil a přišlo to na řadu v neděli odpoledně abych mohl jít v pondělí do práce , tak jsem vyndal diff a hned jsem veděl
Obrázek Obrázek Obrázek

jenže proč se to stalo ? to mi jasný není . . . . ale nic , doma byl naštěstí nějaký dárce , tak se tam dal celý

a mezitím jsem ještě potřeboval zjistit proč mi to neřadí uzávěrku , co to auto mám , tak nefungovala. ta vidlička , co tam v liazu dali na zařazování uzávěrky by byla dobrá tak jak dořák okapu ! ! ! vidlička je přivařená k čepu který vede do ovládacího válečku , ale to je svár jak kdyby si vlaštovky lepili hnízdo , jako větší vývoj jsem fakt neviděl
:roll: :roll:

v pondělí jsem mohl vyrazit do akce , ve vleku a již zmiňované cvakání v motor se dopodledně zhoršilo , tak jsem si odklopil kabinu , koukám co kde a co nevidím . . těsnění pod hlavou , foukal ven výfuk z prvního válce směrem k vrtuli a mezi 2. a 3. hlavou to bylo taky trošku očouzený , ale tam to ještě neplácalo.

nic neobvyklýho , to je liazácká klasika , ale nesmělo by to být po měsíci ježdění a 2500km ! ! !

takže rozebrat , srovnat hlavy , nový těsnění a uvidíme . . hlavy byli trochu křivý

proč jsou ty kroužky popraskaný ? kolik se mají utahovat hlavy ? utahujeme na 36kN , někdo říká že stačí na 30 , Motorena Hostivař zase utahují na 40 . . ? nemůže to být že to je přetáhlý moc ?

ObrázekObrázekObrázek

dneska si vyrazím ráno do práce a pod motorem lože oleje , říkám si co je , odklopím a špatně jsem tam dal těsnění pod víko že byli jakoby přes sebe. banalitka , jenže pak koukám že tak kdesi cosi těče a ona nafta . . . . samozřejmě že z toho zkurvence přepadovýho že jak se s tím hejbalo tak v jednom místě prasknul takže rychlooprava uříznutím a nastavením kusem hadice

okolo oběda si vyrazím ze soupravou recyklátu nělam v Veltrusům , cesta tam v pohodě. Přijedu na místo , chcípnu to a jdu se podívat jestli tam zajedu , za pár minut se vrátím k autu a už jsem to nenastartoval :D :D , tak pumpuju naftu pumpičkou a pak to jakž takž chytlo. jedu do stavby úuký mostek z panelů a víc jak 90 stupňů za roh ,po okrajích mokrá tráva , jedu co nejblíž k zábradlí aby se mi tam poskládal vlek , najedu na trávu a prásk do zábradlí , takže odřený nárazník , prasklý plast okolo blinkru a odřený laminátový podnárazník

Obrázek

pak jedu a mírný kopec a na dvojku se to začalo dusit , řikám co to sakra je. tak jsem dal C-čko a sotva jsem to vytáhnul na kopeček , vysypu , vymotám se za stavby a jdu hledat příčinu. No , probroušená naftová hadice od filtrů k čerpadlu. říkám dobrý , jinou nemám . . takže jsem vyřadil filtry a rovnou z nádrže jsem jel do čerpadla. . .

no , takže asi tak , dneska jsem měl asi 5x sklopenou kabinu

Obrázek Obrázek Obrázek
L I A Z 18.33 SB
úte zář 09, 2014 7:55 pm

Odpovědět

Zpět na „LIAZ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 11 hostů