Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, Frenky, cuisine

Odpovědět
JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Bufík dodělej,a naraž spojler,nebo maxovou nástavbu a máš Liaztrotter jak víno :D
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
sob bře 05, 2011 11:02 am

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Příspěvek

Tak bez té vysoké střechy se obejít dá,ale bufik si tam dej, těch peněz za něj nebudeš určitě litovat,to přece není dneska žádnej problém :wink:
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
sob bře 05, 2011 7:44 pm

Uživatelský avatar
oro
Příspěvky: 339
Registrován: čtv pro 27, 2007 7:29 pm

Příspěvek

Chrásta Jiří

Na nepříčetnost si vzpomeň.....až tě zastaví ID krokodyli PL.....S Manem mě stavěli a jen kolečka,tachograf papír a adie.......kdežto liaz.....voziček pod auto a je to v pr.....10000kč každá jízda......stačí jim,že nemáš v chráničce kabliky a už to fotí a zapisují.........škoda slov.... to je jedna věc....a potom když ty kuřata začnou smrdět.....protože to nejede,zrovna když to nejmín potřebuješ,neříkám že se to nemůže stát,ale LIANA je na to vysazená...............nemluvně o místě, kde se to vysere.......(myslím,v noci,na dálnici,nejlépe v kopci v lijáku anebo v minus 15......Liazku jsem kopnul do prdele a koupil Mana a najel jsem.....30000km a lebedím si.......uživám si zatím :mad: ,dále zimni starty přestaly být noční můrou,kdy jdu 2X v noci startovat ,abych ráno nastartoval :wink: Topí to,jede to,zatím a taky zatím nevidim,že by něco bezprostředně hrozilo.I když to může přijit kdykoli.Ta bezstarostná zima za to stála ,děkuji můj Manasku a uvidíme dál.............teď do mně :?:
ned bře 06, 2011 8:51 am

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

do Polska není nic lepšího než staré auto a Česká SPZ a na hranici být zastaven ITD :lol:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
ned bře 06, 2011 9:25 am

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

Zvlastni, ze 99,9999% ceskejch i evropskejch i svetovejch firem funguje bez liazek, a nekrachujou :lol:

a kdyz beru novy auto, vezmu ho na operativni leasing, kterej vyjde cenove levnejs nez koupe, za tri roky nez se auto zacne sr*t ho vratim a beru novy 8) a nebo si celou soupravu pronajmu a je to uplne bez starosti
ned bře 06, 2011 11:57 am

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Pavle, s tím operativním leasingem to není tak růžové, je to pro bysnysmany kteří mají NAPROSTO JISTOU PRÁCI a neberou dopravu jako práci ale jako obchod, ti ani neví kolit má auto kol, jen si něco spočítali a operativní leasing má předem jednoduše spočitatelné náklady - ovšem dost vysoké, rozhodně neuživíš auto jako malý dopravce co si hledá práci ze dne na den. A těch krachujících doprav v česku bylo víc než dost. Zas porovnávat se zahraničím, kde jezdí za ceny o 20-30% vyšší je neporovnatelné.
ned bře 06, 2011 12:55 pm

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ja jen k ten prohlidkam od celniku nebo policie, znama "modra" Liazka jezdila na kontejnerech Nemecko skoro 4 roky a pak rok Italii a sofer ani jednou nemel problem s nejakou buzeraci protoze to je Liazka a nedostal ani € pokuty za technickej stav vozidla nebo neco podobnyho.
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
ned bře 06, 2011 1:34 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

jenže dnes je dnes a Polsko není Německo
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
ned bře 06, 2011 3:12 pm

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

To auto jezdilo jeste pred pul rokem, aby bylo jasno, ze nejde o devadesaty leta. A neprestalo jezdit kvuli tomu, ze by s nim byly problemy nebo ze by s nim ridic nechtel jezdit... Jde mi zas jen o to, ze je jedno, jestli mas Liazku nebo jiny auto. Na kazdym si najdou neco kdyz chteji.
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
ned bře 06, 2011 3:36 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

no určitě s tím souhlasím že když chcou tak najdou ale z logiky věci se starým autem jsi jaksi více na očích.a pak je k tomu ten zbytek dražší mýto atd.
mě je úplně jedno kdo s čím kam jezdí,jen jsem napsal že Liaz,česká spz a itd v Polsku je dobrá kombinace :lol:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
ned bře 06, 2011 3:56 pm

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jo, provokace to je jak v Polsku tak Německu, s tím taky souhlasím. Já zase neříkám, že se s Liazkama jezdit musí. Jen říkám, že moc dobře vím, že se s nima pořád jezdit dá, dobře se s nima dá i vydělávat a vadí mi, když někdo tvrdí opak.
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
ned bře 06, 2011 3:59 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

no to máš těžko když někdo měl Lízu která mu pila krev aa dnes má něco lepšího a poznal že i s tím zahraničním se dá jezdit na pohodu to se pak nesmíš divit že tak trochu na Lízu nadává.mě se s Lízou jezdilo dobře ale když to v zimě vedle mě nastartoval tak jsem myslel že mu udělám díru krompáčem do nádrže :lol: :lol:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
ned bře 06, 2011 4:11 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Ono je to jak s tím hájením Tater, favoritů, zetorů a hlavně VZV Desta :lol:

Ono všechno udělá tu práci ke které je to určeno...

Něco málo jsem najezdil se Xenou a musím říct, že MAN F2000 nebo starý FH, to je úplně jiná!
BES - běs
ned bře 06, 2011 11:37 pm

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Pavle, jiná v čem?
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
pon bře 07, 2011 12:22 am

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

V pohodlí, jízdních vlastnostech, zpracování, celkové kvalitě, možná bych i napsal o spolehlivosti, ale neznám ty auta od nova, takže bůh ví, jak se k tomu kdo choval?
BES - běs
pon bře 07, 2011 12:29 am

Odpovědět

Zpět na „LIAZ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 56 hostů